Anglijoje koronavirusu susirgusi lietuvė: lietuviai šaunuoliai, griežtai kovoja su virusu 

Gegužės 12-ąją viena 33-ejų metų kėdainietė, gyvenanti Anglijoje, prisimins dar ilgai. Tą dieną ji šventė savo gimtadienį ir tą dieną jai buvo diagnozuotas koronavirusas. Virusas nustatytas ne tik jai, bet ir kartu gyvenančiam jos vyrui. Šiuo metu moteris jaučiasi gerai, tačiau jos vyro sveikata – nekokia. Visgi jauna šeima nenuleidžia rankų ir sako, kad viskas bus gerai.

Kėdainietė su vyru jau antrus metus gyvena Anglijoje, Gravesend mieste. Pora blogai pasijuto per patį moters gimtadienį. Kėdainietė sutiko pasidalinti su  skaitytojais tuo, ką patyrė, ir tuo, ką jaučia dabar.

„Tik vardo nenoriu viešinti. Ne dėl savęs, bet dėl savo tėvų, kurie gyvena Kėdainiuose. Žinot, nedidelis tas mūsų miestas, o mano vardas – retas. Kam čia tų kalbų reikia... Nors aš nieko neslepiu, visi mano draugai žino, kad sergam abu su vyru. Visi draugai palaiko, palaiko ir žmonės iš Kėdainių, susirašom per socialinius tinklus. Apie mano bėdą žino ir visi buvę bendradarbiai“, – teigė moteris.

Įtarė patys

Gegužės 12-ąją viena 33-ejų metų kėdainietė, gyvenanti Anglijoje, prisimins dar ilgai. Tą dieną ji šventė savo gimtadienį ir tą dieną jai buvo diagnozuotas koronavirusas. Virusas nustatytas ne tik jai, bet ir kartu gyvenančiam jos vyrui. Šiuo metu moteris jaučiasi gerai, tačiau jos vyro sveikata – nekokia. Visgi jauna šeima nenuleidžia rankų ir sako, kad viskas bus gerai.

Kėdainietė su vyru jau antrus metus gyvena Anglijoje, Gravesend mieste. Pora blogai pasijuto per patį moters gimtadienį. Kėdainietė sutiko pasidalinti su  skaitytojais tuo, ką patyrė, ir tuo, ką jaučia dabar.

„Tik vardo nenoriu viešinti. Ne dėl savęs, bet dėl savo tėvų, kurie gyvena Kėdainiuose. Žinot, nedidelis tas mūsų miestas, o mano vardas – retas. Kam čia tų kalbų reikia... Nors aš nieko neslepiu, visi mano draugai žino, kad sergam abu su vyru. Visi draugai palaiko, palaiko ir žmonės iš Kėdainių, susirašom per socialinius tinklus. Apie mano bėdą žino ir visi buvę bendradarbiai“, – teigė moteris.

Įtarė patys

 (Komentarų: 2)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai: