Jauni suaugusieji nuo 18 iki 24 metų taip pat labiausiai pasitiki savo sugebėjimais atpažinti sukčiavimą iš visų apklaustų amžiaus grupių, o devyni iš 10 (91 %) teigė esantys įsitikinę, kad internete gali atskirti netikrą užklausą dėl asmeninės informacijos.
Toks pasitikėjimo lygis jiems gali kelti pavojų, nes tik 27 % teigė, kad visada imasi veiksmų, kad patikrintų, ar organizacij,a ar asmeniu galima pasitikėti, kai netikėtai paprašo asmeninės informacijos. Remiantis rugpjūčio mėn. „OnePoll“ apklausa, kurioje dalyvavo 2 000 žmonių, daugiau nei 60 % vyresnių nei 55 metų žmonių teigė, kad jie visada imasi veiksmų, kad patikrintų netikėtus prašymus.
Benas Donaldsonas, „UK Finance“ ekonominių nusikaltimų generalinis direktorius, sakė: „Nusikaltėliai, kurie įvykdo sukčiavimą, taikosi į mus visus ir jiems nereikia daug informacijos, kad sukurtų tapatybę internete. Tada jie gali panaudoti tą tapatybę, kad pavogtų mūsų pinigus ir finansuotų kitus nusikaltimus, o tai daro didžiulę žalą tiek asmenims, tiek visuomenei.
Esu labai susirūpinęs dėl daugybės jaunų suaugusiųjų, kurie perduoda savo asmeninę informaciją nusikaltėliams, padarantiems tiek daug žalos. Prašome vadovautis patarimais, skelbiamais „Take Five Stop Fraud“ kampanijos ir saugoti savo duomenis.
Komentarai