Dėl koronaviruso atšaukta kasmetinė Londono „Winter Wonderland“ kalėdinė mugė - Anglija.lt
 

Dėl koronaviruso atšaukta kasmetinė Londono „Winter Wonderland“ kalėdinė mugė 

„Mūsų komanda sunkiai dirbo ir svarstė įvairias galimybes tikėdama, kad renginys įvyks atsakingu būdu ir suteiks Londonui taip reikalingo džiugesio. Tačiau dėl esamų sveikatos nuogąstavimų, kelionių apribojimų ir neapibrėžtumo, susijusio su COVID-19, o taip pat dėl renginio masto, mes tiesiog negalime rasti būdo, kaip tai padaryti be magiškų karuselių, pasirodymų, sūpynių, bar ir kitų patirčių, dėl kurių „Winter Wonderland“ yra tokia ypatinga“, – apgailestavo mugės organizatoriai.

„Mūsų komanda sunkiai dirbo ir svarstė įvairias galimybes tikėdama, kad renginys įvyks atsakingu būdu ir suteiks Londonui taip reikalingo džiugesio. Tačiau dėl esamų sveikatos nuogąstavimų, kelionių apribojimų ir neapibrėžtumo, susijusio su COVID-19, o taip pat dėl renginio masto, mes tiesiog negalime rasti būdo, kaip tai padaryti be magiškų karuselių, pasirodymų, sūpynių, bar ir kitų patirčių, dėl kurių „Winter Wonderland“ yra tokia ypatinga“, – apgailestavo mugės organizatoriai.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: