Domantas Sabonis pasirašė rekordinį Lietuvos sportui kontraktą 

Domantas Sabonis nesulaikė šypsenos padėjęs parašą ant Lietuvai rekordinės sutarties. Ketverių metų 77 mln. JAV dolerių kontraktą sudaręs 23 metų 208 cm ūgio krepšininkas apsidžiaugė jam parodytu „Indiana Pacers“ pasitikėjimu, o klubo krepšinio operacijų prezidentas negailėjo aukštaūgiui gerų žodžių.

„Labai džiaugiuosi, kad likau Indianoje. Tai vieta, kur ir norėjau būti“, – sakė D.Sabonis. Pastarąją savaitę jis pateko į gandų dėl mainų sūkurį. Naują sutartį su „Pacers“ D.Sabonis pasirašė likus vos kelioms valandoms iki termino pabaigos. Kelios valandos ir 2020-ųjų vasarą jis būtų tapęs apribotu laisvuoju agentu.

„Aš dėkingas organizacijai už jos parodytą pasitikėjimą. Ir esu pasiruošęs būti dalimi puikaus sezono mūsų komandai“, – „Pacers“ sėkme neabejoja D.Sabonis, praėjusį sezoną rinkęs vid. 14,1 taško ir 9,3 atkovoto kamuolio.

D.Sabonis per ketverius metus gaus garantuotus 77 milijonų. Jeigu kasmet pateks į NBA Visų žvaigždžių rungtynes arba pateks į simbolinius NBA penketus, jo uždarbis gali pasiekti ir 85 milijonus.  Skaityti toliau...

2019-10-22 / 08:01

Domantas Sabonis nesulaikė šypsenos padėjęs parašą ant Lietuvai rekordinės sutarties. Ketverių metų 77 mln. JAV dolerių kontraktą sudaręs 23 metų 208 cm ūgio krepšininkas apsidžiaugė jam parodytu „Indiana Pacers“ pasitikėjimu, o klubo krepšinio operacijų prezidentas negailėjo aukštaūgiui gerų žodžių.

„Labai džiaugiuosi, kad likau Indianoje. Tai vieta, kur ir norėjau būti“, – sakė D.Sabonis. Pastarąją savaitę jis pateko į gandų dėl mainų sūkurį. Naują sutartį su „Pacers“ D.Sabonis pasirašė likus vos kelioms valandoms iki termino pabaigos. Kelios valandos ir 2020-ųjų vasarą jis būtų tapęs apribotu laisvuoju agentu.

„Aš dėkingas organizacijai už jos parodytą pasitikėjimą. Ir esu pasiruošęs būti dalimi puikaus sezono mūsų komandai“, – „Pacers“ sėkme neabejoja D.Sabonis, praėjusį sezoną rinkęs vid. 14,1 taško ir 9,3 atkovoto kamuolio.

D.Sabonis per ketverius metus gaus garantuotus 77 milijonų. Jeigu kasmet pateks į NBA Visų žvaigždžių rungtynes arba pateks į simbolinius NBA penketus, jo uždarbis gali pasiekti ir 85 milijonus.  Skaityti toliau...

 (Komentarų: 0)