Grynosios migracijos lygis JK pasiekė naujas rekordines aukštumas - Anglija.lt
 

Grynosios migracijos lygis JK pasiekė naujas rekordines aukštumas 

„Naujausi duomenys gali atspindėti laikiną šių pasaulio įvykių pobūdį, taip pat tai, kad pradeda emigruoti daugiau tarptautinių studentų. Artimiausiais mėnesiais toliau stebėsime šiuos dėsningumus“, – pažymi biuras ir pridūrė, kad šie metai buvo unikalūs migracijos atžvilgiu dėl pasaulinių įvykių, įskaitant karą Ukrainoje ir neramumus Honkonge.

Statistikai teigia nežinantys, ar atvykusieji iš Ukrainos ir Honkongo pasiliks Jungtinėje Karalystėje ilgam laikui, kuris apibrėžiamas kaip ne trumpesnis kaip 12 mėnesių, tačiau apskaičiavo, kad praėjusiais metais iš Ukrainos atvyko 114 tūkst. ilgalaikių atvykėlių, o iš Honkongo su Britanijos nacionalinėmis (užjūrio) vizomis atvyko 52 tūkst. ilgalaikių atvykėlių.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Rishi Sunakas įspėjo, kad grynoji migracija šalyje turi būti kontroliuojama, nes priešingu atveju ji gali sukelti „nevaldomą spaudimą apgyvendinimo, švietimo ir sveikatos apsaugai daugelyje mūsų bendruomenių.

„Naujausi duomenys gali atspindėti laikiną šių pasaulio įvykių pobūdį, taip pat tai, kad pradeda emigruoti daugiau tarptautinių studentų. Artimiausiais mėnesiais toliau stebėsime šiuos dėsningumus“, – pažymi biuras ir pridūrė, kad šie metai buvo unikalūs migracijos atžvilgiu dėl pasaulinių įvykių, įskaitant karą Ukrainoje ir neramumus Honkonge.

Statistikai teigia nežinantys, ar atvykusieji iš Ukrainos ir Honkongo pasiliks Jungtinėje Karalystėje ilgam laikui, kuris apibrėžiamas kaip ne trumpesnis kaip 12 mėnesių, tačiau apskaičiavo, kad praėjusiais metais iš Ukrainos atvyko 114 tūkst. ilgalaikių atvykėlių, o iš Honkongo su Britanijos nacionalinėmis (užjūrio) vizomis atvyko 52 tūkst. ilgalaikių atvykėlių.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Rishi Sunakas įspėjo, kad grynoji migracija šalyje turi būti kontroliuojama, nes priešingu atveju ji gali sukelti „nevaldomą spaudimą apgyvendinimo, švietimo ir sveikatos apsaugai daugelyje mūsų bendruomenių.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: