Londono meras atmetė milžiniško kupolo statybas Stratforde - Anglija.lt
 

Londono meras atmetė milžiniško kupolo statybas Stratforde 

Londono meras Sadiqas Khanas atmetė planus įkurti didžiulę Las Vegaso stiliaus pramogų vietą „Sphere“ Olimpinio parko pakraštyje.

Khanas pirmadienio popietę nusprendė užblokuoti milžinišką akies obuolio formos kupolą, kurį pasiūlė „Madison Square Garden Entertainment“ Company (MSG), dėl trijų pagrindinių priežasčių, rašo „Standard“. Tai susiję su susirūpinimu dėl šviesos taršos, kurią jis sukeltų Stratfordo gyventojams, didžiulėmis sąskaitomis už elektrą ir su tuo susijusiu „žaliųjų“ įgaliojimų trūkumu bei poveikiu, kurį turės paveldo vietovėms šiame rajone.

Tačiau ponas Khanas neturi paskutinio žodžio dėl MSG Sphere paraiškos ir planas dar bus perduotas Bendrijų sekretoriui Michaelui Gove'ui, kad jis priimtų galutinį sprendimą.

Mero atstovas sakė: „Londonas yra atviras investicijoms iš viso pasaulio ir Sadiqas nori, kad mūsų mieste būtų daugiau pasaulinio lygio, ambicingų, novatoriškų pramogų vietų. Tačiau, nagrinėdamas MSG sferos planavimo paraišką, meras pamatė nepriklausomus įrodymus, rodančius, kad dabartiniai pasiūlymai turėtų nepriimtiną neigiamą poveikį vietos gyventojams.

Londono meras Sadiqas Khanas atmetė planus įkurti didžiulę Las Vegaso stiliaus pramogų vietą „Sphere“ Olimpinio parko pakraštyje.

Khanas pirmadienio popietę nusprendė užblokuoti milžinišką akies obuolio formos kupolą, kurį pasiūlė „Madison Square Garden Entertainment“ Company (MSG), dėl trijų pagrindinių priežasčių, rašo „Standard“. Tai susiję su susirūpinimu dėl šviesos taršos, kurią jis sukeltų Stratfordo gyventojams, didžiulėmis sąskaitomis už elektrą ir su tuo susijusiu „žaliųjų“ įgaliojimų trūkumu bei poveikiu, kurį turės paveldo vietovėms šiame rajone.

Tačiau ponas Khanas neturi paskutinio žodžio dėl MSG Sphere paraiškos ir planas dar bus perduotas Bendrijų sekretoriui Michaelui Gove'ui, kad jis priimtų galutinį sprendimą.

Mero atstovas sakė: „Londonas yra atviras investicijoms iš viso pasaulio ir Sadiqas nori, kad mūsų mieste būtų daugiau pasaulinio lygio, ambicingų, novatoriškų pramogų vietų. Tačiau, nagrinėdamas MSG sferos planavimo paraišką, meras pamatė nepriklausomus įrodymus, rodančius, kad dabartiniai pasiūlymai turėtų nepriimtiną neigiamą poveikį vietos gyventojams.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: