Mažai uždirbantiems žmonėms Londone bus skirtos nemokamos kelionės viešuoju transportu - Anglija.lt
 

Mažai uždirbantiems žmonėms Londone bus skirtos nemokamos kelionės viešuoju transportu 

Mažai apmokami valytojai, maitinimo sektoriaus ir apsaugos darbuotojai Londono transporto tinkle galės keliauti nemokamai, paskelbė Sadiqas Khanas.

Londono meras teigė, kad maždaug 5 800 darbininkų nereikės mokėti, kai naudosis TfL paslaugomis, kad sumažintų pragyvenimo išlaidas. Koncesiją finansuos Rotušė ir nuo balandžio mėnesio ja galės naudotis mažiausiai apmokami darbuotojai. Daugelis jau uždirba Londono pragyvenimo atlyginimą, kuris yra £11,95 per valandą.

„Transport for London“ tiesiogiai įdarbinti darbuotojai jau naudojasi nemokamomis kelionėmis. S. Khanas sakė: „Londono transporto darbuotojai ir toliau atlieka esminį ir labai vertinamą vaidmenį, kad mūsų miesto transporto tinklas būtų saugus ir veiktų kasdien.

Pragyvenimo krizė nerodo gerėjimo ženklų, todėl noriu padaryti viską, ką galiu, kad palaikyčiau tuos, kurie dirba mažiau apmokamus darbus ir labiausiai nukenčia. Džiaugiuosi, kad vyriausybė ėmėsi veiksmų, kad galiu padėti sumažinti spaudimą mažiau apmokamiems transporto darbuotojams, tokiems kaip valytojai, maitinimo ir apsaugos darbuotojai, kurie atlieka tokį gyvybiškai svarbų darbą sostinėje“.

Mažai apmokami valytojai, maitinimo sektoriaus ir apsaugos darbuotojai Londono transporto tinkle galės keliauti nemokamai, paskelbė Sadiqas Khanas.

Londono meras teigė, kad maždaug 5 800 darbininkų nereikės mokėti, kai naudosis TfL paslaugomis, kad sumažintų pragyvenimo išlaidas. Koncesiją finansuos Rotušė ir nuo balandžio mėnesio ja galės naudotis mažiausiai apmokami darbuotojai. Daugelis jau uždirba Londono pragyvenimo atlyginimą, kuris yra £11,95 per valandą.

„Transport for London“ tiesiogiai įdarbinti darbuotojai jau naudojasi nemokamomis kelionėmis. S. Khanas sakė: „Londono transporto darbuotojai ir toliau atlieka esminį ir labai vertinamą vaidmenį, kad mūsų miesto transporto tinklas būtų saugus ir veiktų kasdien.

Pragyvenimo krizė nerodo gerėjimo ženklų, todėl noriu padaryti viską, ką galiu, kad palaikyčiau tuos, kurie dirba mažiau apmokamus darbus ir labiausiai nukenčia. Džiaugiuosi, kad vyriausybė ėmėsi veiksmų, kad galiu padėti sumažinti spaudimą mažiau apmokamiems transporto darbuotojams, tokiems kaip valytojai, maitinimo ir apsaugos darbuotojai, kurie atlieka tokį gyvybiškai svarbų darbą sostinėje“.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: