Milijonai JK darbuotojų dirba neapmokamus viršvalandžius - Anglija.lt
 

Milijonai JK darbuotojų dirba neapmokamus viršvalandžius 

Tyrimai rodo, kad milijonai darbuotojų Jungtinėje Karalystėje dirba neapmokamus viršvalandžius, todėl darbdaviai gauna milijardų svarų vertės nemokamos darbo jėgos.

TUC atliktas tyrimas atskleidė, kad mokytojai užima pirmąją vietą tarp tų, kurie dirba daugiausiai neapmokamų viršvalandžių daugiau nei keturias valandas per savaitę, o tai jiems kainuoja apie 15 000 svarų sterlingų prarastų pajamų. Mokytojų sąjungos tai pavadino „apiplėšimu vidury dienos“.

Patrickas Roachas, NASUWT generalinis sekretorius, sakė: „Faktas, kad mokytojai yra profesijų, dirbančių neapmokamus viršvalandžius, sąrašo viršuje, yra dar vienas gėdingas įrodymas, kad vyriausybė nesugeba tinkamai investuoti į mūsų mokyklas ir kolegijas. Mokytojai mato, kad jų darbo krūviai didėja, o sumažinus pagalbinio personalo ir kitų vaikų paslaugų teikimą, mokytojai dabar dirba visą parą.

Mūsų naujausias tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė apklaustų mokytojų dirbo daugiau nei 50 valandų per savaitę, kai kurie – daugiau nei 70 valandų. Tai netvaru ir nepriimtina. Pasaulinio lygio išsilavinimas negali būti pastatytas ant per daug dirbančių ir per mažai apmokamų mokytojų ir direktorių pečių“.

Tyrimai rodo, kad milijonai darbuotojų Jungtinėje Karalystėje dirba neapmokamus viršvalandžius, todėl darbdaviai gauna milijardų svarų vertės nemokamos darbo jėgos.

TUC atliktas tyrimas atskleidė, kad mokytojai užima pirmąją vietą tarp tų, kurie dirba daugiausiai neapmokamų viršvalandžių daugiau nei keturias valandas per savaitę, o tai jiems kainuoja apie 15 000 svarų sterlingų prarastų pajamų. Mokytojų sąjungos tai pavadino „apiplėšimu vidury dienos“.

Patrickas Roachas, NASUWT generalinis sekretorius, sakė: „Faktas, kad mokytojai yra profesijų, dirbančių neapmokamus viršvalandžius, sąrašo viršuje, yra dar vienas gėdingas įrodymas, kad vyriausybė nesugeba tinkamai investuoti į mūsų mokyklas ir kolegijas. Mokytojai mato, kad jų darbo krūviai didėja, o sumažinus pagalbinio personalo ir kitų vaikų paslaugų teikimą, mokytojai dabar dirba visą parą.

Mūsų naujausias tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė apklaustų mokytojų dirbo daugiau nei 50 valandų per savaitę, kai kurie – daugiau nei 70 valandų. Tai netvaru ir nepriimtina. Pasaulinio lygio išsilavinimas negali būti pastatytas ant per daug dirbančių ir per mažai apmokamų mokytojų ir direktorių pečių“.

 (Komentarų: 1)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: