Nužudymų skaičius JK sumažėjo pirmą kartą per 5 metus, bet ne Londone 

Nužudymų skaičius JK sumažėjo pirmą kartą per 5 metus, bet ne Londone
123RF nuotr.

„Mes žinome, kad prekyba narkotikai yra neatskiriama nuo smurto mūsų gatvėse, – sakė policijos atstovė Jane Connors. – Todėl mes ir toliau kovosime su tais, kurie siekdami finansinės naudos išnaudoja vaikus ir pažeidžiamiausius žmones mūsų bendruomenes. Tačiau smurto priežastys yra sudėtingos ir vien tik policija negali jų pašalinti.“

Nužudymų skaičius JK sumažėjo pirmą kartą per 5 metus, bet ne Londone
123RF nuotr.

„Mes žinome, kad prekyba narkotikai yra neatskiriama nuo smurto mūsų gatvėse, – sakė policijos atstovė Jane Connors. – Todėl mes ir toliau kovosime su tais, kurie siekdami finansinės naudos išnaudoja vaikus ir pažeidžiamiausius žmones mūsų bendruomenes. Tačiau smurto priežastys yra sudėtingos ir vien tik policija negali jų pašalinti.“

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai: