Peterborougho lietuviai surengė šiukšlių rinkimo akciją Millfielde 

Po sėkmingos pernykštės akcijos Didžiosios Britanijos Peterborougho mieste gyvenančių lietuvių bendruomenės bei vietinė lietuvių krikščionių bažnyčia praėjusį savaitgalį vėl surengė didelę švarinimosi akciją Millfieldo rajone, rašo vietos spauda.

Savanoriai dvi valandas rinko šiukšles gatvėse ir kitose viešose vietose. Dvidešimties žmonių grupė netruko pririnkti 25 maišus „Lincoln Road“ gatvėje. Jų šūkis pasako viską: „Mūsų miestas bus švarus!“

Savanoriai dirbo kartu miesto taryba organizuodami švarinimosi akciją ir vietos taryba pasirūpino reikiamomis priemonėmis. Šeštadienį miestą tvarkančius lietuvius gyrė vietos gyventojai.

„Man ši iniciatyva turi du tikslus. Pirma, norime parodyti pavyzdį mūsų vaikams ir mokyti juos, kaip svarbu saugoti aplinką. Antra, mūsų lietuvių bendruomenė Peterboroughe gyvena pastarųjų 15 metų ir norime atsilyginti miestui, kuriame gyvename ir kurį mylime“, – sakė Peterborougho lietuvių bendruomenės pirmininkė Ruta Dalton.

Po sėkmingos pernykštės akcijos Didžiosios Britanijos Peterborougho mieste gyvenančių lietuvių bendruomenės bei vietinė lietuvių krikščionių bažnyčia praėjusį savaitgalį vėl surengė didelę švarinimosi akciją Millfieldo rajone, rašo vietos spauda.

Savanoriai dvi valandas rinko šiukšles gatvėse ir kitose viešose vietose. Dvidešimties žmonių grupė netruko pririnkti 25 maišus „Lincoln Road“ gatvėje. Jų šūkis pasako viską: „Mūsų miestas bus švarus!“

Savanoriai dirbo kartu miesto taryba organizuodami švarinimosi akciją ir vietos taryba pasirūpino reikiamomis priemonėmis. Šeštadienį miestą tvarkančius lietuvius gyrė vietos gyventojai.

„Man ši iniciatyva turi du tikslus. Pirma, norime parodyti pavyzdį mūsų vaikams ir mokyti juos, kaip svarbu saugoti aplinką. Antra, mūsų lietuvių bendruomenė Peterboroughe gyvena pastarųjų 15 metų ir norime atsilyginti miestui, kuriame gyvename ir kurį mylime“, – sakė Peterborougho lietuvių bendruomenės pirmininkė Ruta Dalton.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai: