Peterborougho lietuviai surengė šiukšlių rinkimo akciją Millfielde 

„Mes pastebėjome, kad nors „Lincoln Road“ gatvė yra gana švari, nes vietos taryba valo ją kiekvieną dieną. Tačiau kai kuriuose priekiniuose sodeliuose, mažame parkelyje ir šoninėje gatvėje prie „Pound Store Plus“ yra daug šiukšlių.“

„Aš visur matydavau šiukšles ir mane liūdino, kad kiti žmones šiukšlina mūsų gatvėse. Tik neseniai supratau, kad tai yra mūsų miestas ir mūsų atsakomybė, – sakė Peterborougho lietuvių krikščionių bažnyčios pastorius Justas Dromantas. – Jeigu man nepatinka aplinka, kurioje gyvenu, man reikia ją keisti. Tikimės, kad tai įkvėps mūsų tautiečius, bet ir kitus žmones. Kviečiu visus prisiimti atsakomybę už aplinką, kurioje gyvename.“

„Būtų gerai „Lincoln Road“ gatvėje būtų daugiau šiukšliadėžių, kas bendrai sumažintų šiukšlinimą“, – sakė Roberta Dromantė.

„Mes radome šimtus skardinių ir butelių gatvėje prie parduotuvės. Vyriausybė, ar vietos taryba, galėtų sukurti sistemą, kuomet kaskart pirkdamas skardinę ar butelį gėrimo, sumoki nedidelį užstatą, kuri atgauni gražinęs tarą į specialų taros supirkimo punktą, – sakė vietos bendruomenės narė Renata Šeputienė. – Tokia sistema prieš kelerius metus buvo įvesta Lietuvoje ir ji puikiai veikia. Žmonės vertina tokią iniciatyvą, nes žino, kad ji saugo aplinką.“

„Mes pastebėjome, kad nors „Lincoln Road“ gatvė yra gana švari, nes vietos taryba valo ją kiekvieną dieną. Tačiau kai kuriuose priekiniuose sodeliuose, mažame parkelyje ir šoninėje gatvėje prie „Pound Store Plus“ yra daug šiukšlių.“

„Aš visur matydavau šiukšles ir mane liūdino, kad kiti žmones šiukšlina mūsų gatvėse. Tik neseniai supratau, kad tai yra mūsų miestas ir mūsų atsakomybė, – sakė Peterborougho lietuvių krikščionių bažnyčios pastorius Justas Dromantas. – Jeigu man nepatinka aplinka, kurioje gyvenu, man reikia ją keisti. Tikimės, kad tai įkvėps mūsų tautiečius, bet ir kitus žmones. Kviečiu visus prisiimti atsakomybę už aplinką, kurioje gyvename.“

„Būtų gerai „Lincoln Road“ gatvėje būtų daugiau šiukšliadėžių, kas bendrai sumažintų šiukšlinimą“, – sakė Roberta Dromantė.

„Mes radome šimtus skardinių ir butelių gatvėje prie parduotuvės. Vyriausybė, ar vietos taryba, galėtų sukurti sistemą, kuomet kaskart pirkdamas skardinę ar butelį gėrimo, sumoki nedidelį užstatą, kuri atgauni gražinęs tarą į specialų taros supirkimo punktą, – sakė vietos bendruomenės narė Renata Šeputienė. – Tokia sistema prieš kelerius metus buvo įvesta Lietuvoje ir ji puikiai veikia. Žmonės vertina tokią iniciatyvą, nes žino, kad ji saugo aplinką.“

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai:

Kiti kategorijos straipsniai: