Ragina rusų oligarchų vaikus mesti iš JK mokyklų - Anglija.lt
 

Ragina rusų oligarchų vaikus mesti iš JK mokyklų 

Ragina rusų oligarchų vaikus mesti iš JK mokyklų
123RF nuotr.

„Šie žmonės mėgaujasi gyvenimo būdu, kuri jiems sukūrė jų turtai, ir daugelis jų tuos turtus susikrovė arba pavogė iš Rusijos žmonių, ir jų šeimos naudojasi neteisėtu būdu gautomis lėšomis. Kodėl V. Putino draugelių vaikai turėtų naudotis šios šalies švietimo sistema tuo metu, kai žudomi ukrainiečių vaikai. Manau, kad labai svarbu atskirti Rusijos žmones nuo tų, kurie remia V. Putiną, kuriam taikomos Britanijos vyriausybės sankcijos“, – sakė minėta parlamento narė.

„Visiškai sutinku, kad vaikai neturėtų mokėti už tėvų nuodėmes, tačiau Ukrainoje vaikai slepiasi rūsiuose, baimindamiesi dėl savo gyvybių, ir tie vaikai galbūt niekada nebepamatys savo tėvų. Jeigu V. Putino draugelių vaikai naudojasi tuo, kas laikoma pasaulinės klasės išsilavinimų mūsų mokyklose, tuomet manau, kad turime pasiųsti aiškią žinią, jog V. Putiną remiančių žmonių šeimos taip pat turi sumokėti savo kainą“, - sakė N. Aiken.

„Tai yra būdas pasakyti oligarchams, kad jie negali mėgautis tokiu gyvenimo būdų tuo metu, kai Ukrainos žmonės kenčia“, – kolegei pritarė ir Bendruomenių Rūmų Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Tom Tugendhat.

Skaičiuojama, kad privačias mokyklsa Britanijoje lanko daugiau nei 2300 rusų vaikų.

Ragina rusų oligarchų vaikus mesti iš JK mokyklų
123RF nuotr.

„Šie žmonės mėgaujasi gyvenimo būdu, kuri jiems sukūrė jų turtai, ir daugelis jų tuos turtus susikrovė arba pavogė iš Rusijos žmonių, ir jų šeimos naudojasi neteisėtu būdu gautomis lėšomis. Kodėl V. Putino draugelių vaikai turėtų naudotis šios šalies švietimo sistema tuo metu, kai žudomi ukrainiečių vaikai. Manau, kad labai svarbu atskirti Rusijos žmones nuo tų, kurie remia V. Putiną, kuriam taikomos Britanijos vyriausybės sankcijos“, – sakė minėta parlamento narė.

„Visiškai sutinku, kad vaikai neturėtų mokėti už tėvų nuodėmes, tačiau Ukrainoje vaikai slepiasi rūsiuose, baimindamiesi dėl savo gyvybių, ir tie vaikai galbūt niekada nebepamatys savo tėvų. Jeigu V. Putino draugelių vaikai naudojasi tuo, kas laikoma pasaulinės klasės išsilavinimų mūsų mokyklose, tuomet manau, kad turime pasiųsti aiškią žinią, jog V. Putiną remiančių žmonių šeimos taip pat turi sumokėti savo kainą“, - sakė N. Aiken.

„Tai yra būdas pasakyti oligarchams, kad jie negali mėgautis tokiu gyvenimo būdų tuo metu, kai Ukrainos žmonės kenčia“, – kolegei pritarė ir Bendruomenių Rūmų Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Tom Tugendhat.

Skaičiuojama, kad privačias mokyklsa Britanijoje lanko daugiau nei 2300 rusų vaikų.

 (Komentarų: 1)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: