R.Balžekas: įtampos nėra – jaučiame azartą laimėti - Anglija.lt
 

R.Balžekas: įtampos nėra – jaučiame azartą laimėti 

Lietuvos teniso rinktinė Dubline tęsia pasiruošimą Deviso taurės (Davis Cup) turnyro susitikimui su Airijos rinktine. Trečiadienį „Fitzwilliam Lawn Tennis Club“ vyko lietuvių ir airių kapitonų susitikimas bei pokalbis su mačo teisėjais. Šio klubo uždarame korte pirmoji dvikova tarp lietuvių ir airių įvyks penktadenį. Kas pirmieji išbandys jėgas, paaiškės ketvirtadienį ištraukus burtus. Lietuvos rinktinės atstovai priekaištų varžybų organizatoriams neturėjo – pasiruošimas vyksta sklandžiai ir lietuviai dega ryžtu nugalėti.

Bilietų nėra
„Fitzwilliam Lawn Tennis Club“ pagrindinė arena talpina 1100 žiūrovų. Skelbiama, kad praktiškai visi bilietai į susitikimą jau išpirkti.
Šiame Deviso taurės turnyro etape airiai tikėjosi susitikti su kaimynais anglais, tačiau Lietuvos teniso rinktinė pavasarį Vilniuje 3-2 įveikė Anglijos ekipą bei iškopė į kitą etapą.

Airiai antrajame etape pranoko Turkiją – 4-1. Neslepiama, kad jei airiai būtų kovoję su anglais, mačas vyktų kur kas didesnėje arenoje nei „Fitzwilliam Lawn Tennis Club“.
Laiką prieš trečiadienio treniruotę lietuviai leido specialiai jiems skirtame poilsio kambaryje, kur žaidė šachmatais. Lietuvos komandos lyderis Ričardas Berankis turėjo pripažinti masažuotojo Mariaus Matulionio pranašumą.

Nuotaika – pakili
Iki šiol Lietuvos tenisininkai treniruodavosi po keturias valandas per dieną, tačiau artėjant susitikimui treniruočių laikas vis trumpėja.
Kalbėdamas apie atmosferą komandoje Lietuvos komandos kapitonas Remigijus Balžekas neslėpė pakilios nuotaikos.

„Organizatoriai suteikia viską, ko mes prašome, tad pasiruošimas vyko sklandžiai. Nuotaikos puikios, gal net geresnės nei išvykstant iš Lietuvos. Tačiau tai nereiškia, kad mes esame atsipalaidavę – degame azartu nugalėti“, – kalbėjo R. Balžekas.
Rinktinės kapitonas teigė stebėjęs ir būsimųjų varžovų treniruotes.

„Airiai treniruojasi toje pačioje arenoje, tad stebėjome jų žaidimą. Airijos „pirmasis numeris“ Conoras Nilandas (ATP-165) demonstruoja puikią formą. Dėl traumos negalės žaisti Loukas Sorensenas (ATP-231). Aišku, negalima džiaugtis, kad žaidėjas patyrė traumą, tačiau dėl to mums bus lengviau“, – neslėpė R.Balžekas.
Nors lietuviai žais išvykoje, R.Balžeko teigimu, tai mūsų komandai gali būti dar naudingiau.

„Matosi, kad namie žaisdami airiai jaučia įtampą, nori kuo geriau pasirodyti. Juos slegia psichologinė įtampa“, – teigė R.Balžekas.
Lietuvos ir Airijos tenisininkų varžybos vyks liepos 9-11 dienomis.

www.anglija.lt

Lietuvos teniso rinktinė Dubline tęsia pasiruošimą Deviso taurės (Davis Cup) turnyro susitikimui su Airijos rinktine. Trečiadienį „Fitzwilliam Lawn Tennis Club“ vyko lietuvių ir airių kapitonų susitikimas bei pokalbis su mačo teisėjais. Šio klubo uždarame korte pirmoji dvikova tarp lietuvių ir airių įvyks penktadenį. Kas pirmieji išbandys jėgas, paaiškės ketvirtadienį ištraukus burtus. Lietuvos rinktinės atstovai priekaištų varžybų organizatoriams neturėjo – pasiruošimas vyksta sklandžiai ir lietuviai dega ryžtu nugalėti.

Bilietų nėra
„Fitzwilliam Lawn Tennis Club“ pagrindinė arena talpina 1100 žiūrovų. Skelbiama, kad praktiškai visi bilietai į susitikimą jau išpirkti.
Šiame Deviso taurės turnyro etape airiai tikėjosi susitikti su kaimynais anglais, tačiau Lietuvos teniso rinktinė pavasarį Vilniuje 3-2 įveikė Anglijos ekipą bei iškopė į kitą etapą.

Airiai antrajame etape pranoko Turkiją – 4-1. Neslepiama, kad jei airiai būtų kovoję su anglais, mačas vyktų kur kas didesnėje arenoje nei „Fitzwilliam Lawn Tennis Club“.
Laiką prieš trečiadienio treniruotę lietuviai leido specialiai jiems skirtame poilsio kambaryje, kur žaidė šachmatais. Lietuvos komandos lyderis Ričardas Berankis turėjo pripažinti masažuotojo Mariaus Matulionio pranašumą.

Nuotaika – pakili
Iki šiol Lietuvos tenisininkai treniruodavosi po keturias valandas per dieną, tačiau artėjant susitikimui treniruočių laikas vis trumpėja.
Kalbėdamas apie atmosferą komandoje Lietuvos komandos kapitonas Remigijus Balžekas neslėpė pakilios nuotaikos.

„Organizatoriai suteikia viską, ko mes prašome, tad pasiruošimas vyko sklandžiai. Nuotaikos puikios, gal net geresnės nei išvykstant iš Lietuvos. Tačiau tai nereiškia, kad mes esame atsipalaidavę – degame azartu nugalėti“, – kalbėjo R. Balžekas.
Rinktinės kapitonas teigė stebėjęs ir būsimųjų varžovų treniruotes.

„Airiai treniruojasi toje pačioje arenoje, tad stebėjome jų žaidimą. Airijos „pirmasis numeris“ Conoras Nilandas (ATP-165) demonstruoja puikią formą. Dėl traumos negalės žaisti Loukas Sorensenas (ATP-231). Aišku, negalima džiaugtis, kad žaidėjas patyrė traumą, tačiau dėl to mums bus lengviau“, – neslėpė R.Balžekas.
Nors lietuviai žais išvykoje, R.Balžeko teigimu, tai mūsų komandai gali būti dar naudingiau.

„Matosi, kad namie žaisdami airiai jaučia įtampą, nori kuo geriau pasirodyti. Juos slegia psichologinė įtampa“, – teigė R.Balžekas.
Lietuvos ir Airijos tenisininkų varžybos vyks liepos 9-11 dienomis.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: