JK mokyklos direktorius uždraudė kalėdinius atvirukus, nes šie ... kenkia gamtai - Anglija.lt
 

JK mokyklos direktorius uždraudė kalėdinius atvirukus, nes šie ... kenkia gamtai 

Vienos pradinės mokyklos direktorius JK susilaukė didžiulio pasipiktinimo ir buvo išvadintas „grinču“ dėl savo sprendimo šiemet uždrausti mokiniams siųsti kalėdinius atvirukus, nes jie esą kenkia aplinkai.

Tokį keistą sprendimą priėmė Granthamo, Lincolnshire'o grafystėje, veikiančios Belton Lane pradinės mokyklos direktorius Jonathanas Masonas, apie tokį draudimą tėvus informavęs laišku.

„Neseniai į mane kreipėsi keli vaikai, kurie buvo sunerimę dėl kalėdinių atvirukų siuntimo poveikio aplinkai. Visame pasaulyje mes išsiunčiame tiek kalėdinių atvirukų, kad sudėję juos į vieną liniją galėtume Žemės pusiaują apjuosti 500 kartų, – savo laiške rašo direktorius. – Kalėdinių atvirukų gamyba prisideda prie vis augančių anglies dvideginio išmetimo apimčių. Todėl norėdama tausoti gamtą, mūsų mokykla nuo šių metų nebeturės kalėdinio pašto. Vietoj to mes raginame jus taupyti pinigus ir tausoti aplinką bei nesiųsti atvirukų visiems vaikams vienoje kalėse, bet jeigu norite nusiųsti atviruką, prašome siųsti vieną atviruką visai klasei.“

Toks sprendimas papiktino daugelį tėvų.

„Pažįstu ne vieną tėvą, kuris dėl to yra nepatenkintas. Kodėl iš vaikų reikia atimti Kalėdų džiaugsmą. Kodėl vėliau negalima perdirbti visų tų kalėdinių atvirukų. Ir aš perku daug kalėdinių atvirukų labdarai. Kur dingo Kalėdų dvasia?“ – pasipiktinimą reiškė viena mama.

Minėtoje mokykloje mokosi 275 4-11 metų amžiaus vaikai.

Vienos pradinės mokyklos direktorius JK susilaukė didžiulio pasipiktinimo ir buvo išvadintas „grinču“ dėl savo sprendimo šiemet uždrausti mokiniams siųsti kalėdinius atvirukus, nes jie esą kenkia aplinkai.

Tokį keistą sprendimą priėmė Granthamo, Lincolnshire'o grafystėje, veikiančios Belton Lane pradinės mokyklos direktorius Jonathanas Masonas, apie tokį draudimą tėvus informavęs laišku.

„Neseniai į mane kreipėsi keli vaikai, kurie buvo sunerimę dėl kalėdinių atvirukų siuntimo poveikio aplinkai. Visame pasaulyje mes išsiunčiame tiek kalėdinių atvirukų, kad sudėję juos į vieną liniją galėtume Žemės pusiaują apjuosti 500 kartų, – savo laiške rašo direktorius. – Kalėdinių atvirukų gamyba prisideda prie vis augančių anglies dvideginio išmetimo apimčių. Todėl norėdama tausoti gamtą, mūsų mokykla nuo šių metų nebeturės kalėdinio pašto. Vietoj to mes raginame jus taupyti pinigus ir tausoti aplinką bei nesiųsti atvirukų visiems vaikams vienoje kalėse, bet jeigu norite nusiųsti atviruką, prašome siųsti vieną atviruką visai klasei.“

Toks sprendimas papiktino daugelį tėvų.

„Pažįstu ne vieną tėvą, kuris dėl to yra nepatenkintas. Kodėl iš vaikų reikia atimti Kalėdų džiaugsmą. Kodėl vėliau negalima perdirbti visų tų kalėdinių atvirukų. Ir aš perku daug kalėdinių atvirukų labdarai. Kur dingo Kalėdų dvasia?“ – pasipiktinimą reiškė viena mama.

Minėtoje mokykloje mokosi 275 4-11 metų amžiaus vaikai.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: