Wisbecho lietuvių šeima tapo neapykantos nusikaltimo auka, suniokoti du automobiliai - Anglija.lt
 

Wisbecho lietuvių šeima tapo neapykantos nusikaltimo auka, suniokoti du automobiliai 

Wisbeche gyvenanti lietuvių šeima antradienį, sausio 16 d., ankstų rytą tapo neapykantos nusikaltimo auka: suniokoti du šeimai priklausantys automobiliai, skelbia britų spauda.

Lietuviams priklausantis „Mercedes A180“ automobilis buvo apgadintas ir padegtas „Jasmine Close“ rajone. Taip pat buvo išdaužti ten pat stovėjusio BMW automobilio langai, o ant šono buvo užpurkštas užrašas „Polish“.

Policija šį incidentą laiko ir tiriai kaip neapykantos nusikaltimą. Pareigūnai mano, kad lietuviai nukentėjo dėl atsakingų asmenų „klaidingos nuomonės apie jų tautybę“.

„Neapykantos nusikaltimams Cambridgeshire grafystėje nėra vietos ir mes netoleruosime asmenų, kurie mano, kad priimtina padaryti tokios žalos mūsų bendruomenės nariams“, – sakė vietos policijos seržantas Lee Levensas.

Policija prašo atsiliepti liudininkų. Jie gali suteikti informacijos telefonu 101 nurodydami numerį CF0029400118 arba internetu www.cambs.police.uk/report. Be to, galima anonimiškai suteikti informacijos per organizaciją „Crimestoppers“ telefonu 0800 555111 arba internetu www.crimestoppers-uk.org.

www.anglija.lt

Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Wisbeche gyvenanti lietuvių šeima antradienį, sausio 16 d., ankstų rytą tapo neapykantos nusikaltimo auka: suniokoti du šeimai priklausantys automobiliai, skelbia britų spauda.

Lietuviams priklausantis „Mercedes A180“ automobilis buvo apgadintas ir padegtas „Jasmine Close“ rajone. Taip pat buvo išdaužti ten pat stovėjusio BMW automobilio langai, o ant šono buvo užpurkštas užrašas „Polish“.

Policija šį incidentą laiko ir tiriai kaip neapykantos nusikaltimą. Pareigūnai mano, kad lietuviai nukentėjo dėl atsakingų asmenų „klaidingos nuomonės apie jų tautybę“.

„Neapykantos nusikaltimams Cambridgeshire grafystėje nėra vietos ir mes netoleruosime asmenų, kurie mano, kad priimtina padaryti tokios žalos mūsų bendruomenės nariams“, – sakė vietos policijos seržantas Lee Levensas.

Policija prašo atsiliepti liudininkų. Jie gali suteikti informacijos telefonu 101 nurodydami numerį CF0029400118 arba internetu www.cambs.police.uk/report. Be to, galima anonimiškai suteikti informacijos per organizaciją „Crimestoppers“ telefonu 0800 555111 arba internetu www.crimestoppers-uk.org.

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: