Paaiškėjo „Ambasadorės taurės 2014“ nugalėtojai - Anglija.lt

Paaiškėjo „Ambasadorės taurės 2014“ nugalėtojai

Tai yra skaitytojo įkelta informacija, ir Anglija.lt Ltd už turinį neatsako.

Šeštadienį, lapkričio 22 d., baigėsi mėnesį trukęs tradicinis krepšinio turnyras „Ambasadorės taurė 2014“. Britanijos lietuvių krepšinio centre vykusiame finalinio etapo, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, rungtynėse paaiškėjo, jog Didžiąją ambasadorės taurę šiemet iškovojo „Baltic staff“ ekipa.

Antrąja vieta tenkinosi ir sidabro medaliais pasipuošė daug ką nustebinę „Kyborgai“.

Pirmą kartą rengtame Mažosios (mėgėjų) taurės turnyro nugalėtojais tapo „Dublerių“ penketukas, kovoje dėl aukso pranokęs „Braliukus“. Garbingas trečiąsias vietas iškovojo „Lituanicos“ ir „Gintaro“ ekipos mažuosiuose finaluose atitinkamai įveikę „Kailių“ ir „Jonvit“ komandas.

Viso finaliniame etape dalyvavo 12 grupių etapą įveikusių ekipų. Visą dieną šurmuliavusiame renginyje netrūko šventinės nuotaikos – vyko vaikų šokių kolektyvų bei muzikiniai pasirodymai, tarp renginio svečių buvo galima išvysti ir aistringus krepšinio gerbėjus brolius Naurį ir Normundą Macius.