Pirmasis Lietuvos slidinėjimo čempionato etapas įvyko Latvijoje - Anglija.lt

Pirmasis Lietuvos slidinėjimo čempionato etapas įvyko Latvijoje

Šį savaitgalį įvyko pirmasis Lietuvos slidinėjimo čempionato etapas, kuriame dalyvavo daugiau nei 80 įvairaus amžiaus sportininkų. Ignalinoje turėjusios įvykti varžybos dėl sudėtingų sąlygų buvo perkeltos į Madonos slidinėjimo sporto centrą Latvijoje.

Pirmą dieną slidininkai varžėsi klasikiniu stiliumi. Moterys turėjo įveikti 5, o vyrai - 10 kilometrų trasą.

Pirmąją vietą vyrų grupėje užėmė Vytautas Strolia, trasą įveikęs per 27 min. 51 sek., antrąją – Stepan Terentjev, trasoje užtrukęs 29 min. 11 sek., o trečiąją – Lukas Jakeliūnas, trasoje užtrukęs 29 min. 15 sek.

Moterų grupėje nugalėjo Kristina Kazlauskaitė, trasą įveikusi per 17 min. 12 sek., antrąją vietą užėmė Ingrida Ardišauskaitė, trasoje užtrukusi 17 min. 40 sek., o trečiąją – Silvija Adomonytė, trasoje užtrukusi 18 min. 13 sek.

Antrą dieną varžybos vyko laisvu stiliumi. Moterys turėjo įveikti 10, o vyrai – 15 kilometrų trasą.

Kaip ir pirmąją dieną, vyrų grupėje nugalėjo Vytautas Strolia (35 min. 54 sek.), antrąją vietą užėmė Stepan Terentjev ( 36 min. 33 sek.), trečiąją – Lukas Jakeliūnas (36 min. 40 sek).

Moterų grupėje nugalėjo Ingrida Ardišauskaitė (29 min. 1 sek.), antrąją vietą užėmė Kristina Kazlauskaitė (29 min. 30 sek.), trečiąją – Vaida Kairytė (30 min. 16 sek.).

Kitas Lietuvos slidinėjimo čempionato etapas, kurio metu vyks komandinio sprinto laisvu stiliumi varžybos, numatytas kovo mėnesio pradžioje Ignalinoje.