R. Meilutytė varžybų Mančesteryje pirmoje rungtyje užėmė 5 vietą - Anglija.lt

R. Meilutytė varžybų Mančesteryje pirmoje rungtyje užėmė 5 vietą

Pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė Anglijos mieste Mančesteryje dalyvauja tarptautinėse varžybose, kur atstovauja Plimuto (Plymouth) koledžui.

17-metė kaunietė 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale nuotolį įveikė per 55,63 sekundės, užėmė penktą vietą ir savo mokyklai pelnė 820 taškų.

Finale triumfavo 19-metė Siobhan-Marie O`Connor iš Batho universiteto, distanciją nuplaukusi per 54,46 sek. (874 taškai).

Ji aplenkė 18-metę Amelią Maughan (Keynsham, 55,36 sek., 832 tšk.) ir 19-metę Jessicą Lloyd (Manch, 55,45 sek., 828 tšk.).

Išvakarėse atrankoje distanciją mūsiškė įveikė greičiau – per 55,51 sekundės, buvo ketvirta ir surinko savo mokyklai 825 taškus. Atrankoje greičiausia buvo vėl S.-M. O`Connor, kurį nuotolį nuplaukė per 54,88 (854 tšk.).

R. Meilutytei priklauso šios rungties Lietuvos rekordas (54,94).

Rezultatai:

100 m laisvu stiliumi finalas:

1. Siobhan-Marie O`Connor (Bath) – 54,46 sek. (874 taškai)

2. Amelia Maughan (Keynsham) – 55,36 (832)

3. Jessica Lloyd (Manch) – 55,45 (828)

4. Lauren Quigley (Stockport) – 55,48 (826)

5. Rūta Meilutytė (Plymouth) – 55,63 (820)

6. Rebecca Turner (Sheffield) – 56,10 (799)

7. Rebecca Guy (Manch) – 56,19 (795)

8. Julie Meynen (Plymouth) – 56,51 (782)

R. Meilutytė Mančesteryje ketina dar plaukti 50 ir 200 metrų rungtyse laisvu stiliumi bei 50 ir 100 metrų distancijas krūtine.