Vimbldone R.Berankis nugalėjo antrą varžovą - Anglija.lt

Vimbldone R.Berankis nugalėjo antrą varžovą

Londone tęsiasi prestižinio „Grand Slam“ Vimbldono vyrų ir moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 13,725 mln. svarų, kvalifikacinės varžybos. Vyrų vienetų atrankos turnyre prasibrauti į pagrindinį etapą mėgina pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. ATP klasifikacijoje 155-ą vietą užimantis ir atrankoje 30-ąjį reitingą turintis 19-metis lietuvis antrame mače antradienį susitiko su 20-mečiu britu Danieliu Evansu (ATP-326) ir nugalėjo jį 7:5, 6:3.

Pirmą setą R.Berankis po permainingos kovos laimėjo 7:5. Atsilikęs 1:3, Lietuvos tenisininkas sugebėjo atsitiesti ir seto pabaigoje palaužė priešininką.
Antrame sete R.Berankis vėl demonstravo valios stiprybę. Atsilikdamas 0:2, lietuvis laimėjo 5 geimus iš eilės ir netrukus iškovojo galutinę pergalę 7:5, 6:3.

Trečiame ir lemiamame atrankos mače ketvirtadienį R.Berankis susitiks su 30-mečiu ispanu Santiago Ventura (ATP-129), kvalifikacijoje skirstytu 16-uoju, kuris antradienį 6:4, 6:3 nugalėjo 26-erių italą Flavio Cipollą (ATP-271).
Pirmoje kovoje R.Berankis be didesnio vargo 6:3, 6:2 nugalėjo 18-metį amerikietį Ryaną Harrisoną (ATP-235), o D.Evansas tik po labai atkaklios kovos 4:6, 6:1, 12:10 įveikė 22-ejų JAV tenisininką Timą Smyczeką (ATP-180).

Patekęs į trečią atrankos etapą R.Berankis užsitikrino 7 tūkst. svarų sterlingų čekį ir 16 ATP reitingo taškų.
Pagrindinės varžybos prasidės birželio 21 dieną.