Vyriausybėje olimpiečiams bus įteikti simboliniai premijų čekiai - Anglija.lt

Vyriausybėje olimpiečiams bus įteikti simboliniai premijų čekiai

Trečiadienio vidurdienį Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius priims ir pasveikins aukščiausias vietas Londono olimpinėse žaidynėse užėmusius sportininkus bei jų trenerius.

Lietuvai atstovaujantys sportininkai Londono vasaros olimpinėse žaidynėse iškovojo du aukso, vieną sidabro bei du bronzos medalius. Dar 11 sportininkų ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė olimpinėse žaidynėse užėmė 4 - 8 vietas.

Premjeras sportininkams įteiks simbolinius premijų čekius. Iš viso olimpiečiams, jų treneriams bei sportininkus prižiūrėjusiems medikams ir mokslininkams bus įteikta premijų už 3,3 mln. litų. Už pirmąją vietą olimpinėse žaidynėse skiriama 400 tūkst. litų premija, antrąją - 200 tūkst., trečiąją - 150 tūkst. litų.

Aukso medalius Londono vasaros olimpinėse žaidynėse pelnė plaukikė Rūta Meilutytė ir penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, sidarbo medalį baidarių ir kanojų irklavimo rungtyje iškovojo Jevgenijus Šuklinas, bronzos medalius laimėjo boksininkas Evaldas Petrauskas ir imtynininkas Aleksandras Kazakevičius.