Naujienos

Jungtinė Karalystė

Savo prieš imigrantus nukreipta politika ir pareiškimais garsėjantis Didžiosios Britanijos UKIP partijos lyderis Nigelas Farage'as, ne kartą raginęs kontroliuoti imigraciją, dabar imigrantus apkaltino dėl ... transporto spūsčių šalies keliuose, dėl kurių jis sekmadienį pavėlavo į vieną renginį.
Nors Didžiosios Britanijos konservatoriai vis dar nepraranda vilties apriboti imigraciją, partijos atstovė, vidaus reikalų sekretorė Theresa May sekmadienį vis dėlto pareiškė, kad šalies valdžiai „veikiausiai“ nepavyks pasiekti užsibrėžto tikslo sumažinti imigracijos mastą.
Prieš kurį laiką Anglija.lt rašė, kaip viena sumuštinių gamintoja neranda darbuotojų ir samdo imigrantus. Dabar kita JK žemės ūkio bendrovė planuoja šalia Bostono pastatyti 52 namelius ant ratų darbuotojams iš Rumunijos ir Bulgarijos, nes paprasčiausiai neranda darbuotojų vietoje.
Didžiosios Britanijos valdančioji Konservatorių partija vis ieško būdų riboti imigraciją. Dabar apie savo planus prakalbo ir opoziciniai leiboristai, kurie žada bedarbio pašalpos imigrantams nemokėti dvejus metus, jei partija laimės kitąmet vyksiančius parlamento rinkimus.