Forumas

moterims virš 40

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Plepalai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti kitą temą  
Autorius Pranešimas
Vanesa

Prisijungė: 2010 08 20

PranešimasSk. 2012-05-20 15:03:07 Atsakyti su citata
Noreciau pabandyti sukurti nauja tema , vyresnio amziaus moterims, nu ir ne tik virs 40m., tik manau jaunos paneles turi visai kitus rupescius,kitoks ju mastymas, jom kaip sakoma ,dar visas gyvenimas pries akis, yra ko siekt, mokslai ir t.t.Na jei prisijungsite pokalbiui, tai butu ydomu kaip mums gyvenasi kai jau ne mergaites emigravome, kai neturime daug sau laiko, nes vaikai , vyras, buitis....Ar svajojame kaska dar pasiekti, rasti geresni darba, nei valytojos, o gal kas pasidalins ir patirtimi , kaip nenusivilti, kai galvoji , kad tau beliko tik puodai virtuveje.Visad buvau optimiste,auginau viena dukra, uzauginau i mokslus isleidau, daba savo gyvenima ji kuria, aciu dievui sekasi, antra karta istekejau,sekmingai, turim dar dukryte,irt.t. Bet jauciuosi pasimetus, noreciau kasko daugiau,bet visad rasdavau iseiti is visokiu situaciju, o kasko dabar pasimeciau, gal amzius depresuoju, nezinau ka nuveikti,nuo ko pradeti.Sedeti vien namie kepti virti...Gal prisijungsite pasidalinsite savo pasiekimais cia UK ir tuo paciu ikvepsit kitai to taip trukstamo optimizmo...
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gosha25

Prisijungė: 2009 10 16

PranešimasKv. 2012-06-28 12:48:49 Atsakyti su citata
Žiūriu nieks neatsako, tai matyt vyresnio amžiaus mergaičių čia nelabai yra. Na gal aš dar tokia nelabai jauna Very
Happy

O šiaip atsakant į klausimą, tai aš irgi dažnai susimąstau, ką čia dar gero nuveikti ir kaip save realizuoti čia toj Anglijoj. Va dabar jau ketvirtus kursus baiginėju iš jų turėsiu jau 3 angliškas kvalifikacijas. Turėjau daug laisvo laiko, tai pasidaviau į mokslus. Ir kaip sakoma, devyni amatai, dešimtas badas Very
Happy

O šiaip mėgstu pasportuoti, pabėgioti parke ir pan. Prie puodų stovėti ne man, tik tiek, kiek pareiga reikalauja, bet savanoriškai nenuvarysi Smile

Mokant kalbą, galima rasti kuo užsiimti Wink
Ziuzia

Prisijungė: 2006 09 18

PranešimasKv. 2012-06-28 13:12:15 Atsakyti su citata
Gosha25 rašo:
matyt vyresnio amžiaus mergaičių čia nelabai yra. Na gal aš dar tokia nelabai jauna Very Happy

Arba kitos bijo prisipazint! Laughing
Gosha25

Prisijungė: 2009 10 16

PranešimasKv. 2012-06-28 17:05:44 Atsakyti su citata
Ziuzia rašo:
Gosha25 rašo:
matyt vyresnio amžiaus mergaičių čia nelabai yra. Na gal aš dar tokia nelabai jauna Very Happy

Arba kitos bijo prisipazint! Laughing

Gali būti ir taip Smile
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Plepalai Visos datos yra GMT + 1 valanda
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume