Forumas

Working Tax Credits

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Toliau
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pašalpos, soc. parama
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti kitą temą  
Autorius Pranešimas
Agnieshka

Prisijungė: 2007 07 20

PranešimasAntr. 2009-10-20 15:10:22 Atsakyti su citata
Sveikuciai, noriu paklausti ar kas nors gaunat working tax credits ir kaip juos tvarketes?

Nzn ar jau yra tokia tema, bet perzvelgiau viska ir lyg neradau Embarassed

Nes as internete paziurejau lyg atrodo, kad mums tokie nepriklauso, bet mano kolegos sako bandyk vistiek gal gausi. Tai toks nervas paeme! Nes nesuprantu ar as cia kvesa kazko nesuprantu ar kame cia reikalas?

Taigi, gal kas geltumete atsakyti i tokius klausimus:
1. Ar pajamos skaiciuojamos pries mokescius ar po ju?
2. Ar butinai turi buti 25metu?
3. Kiek reikia uzdribti norint gauti working tax credit?
4. I kokias dar aplinkybes atsizvelgiama priimant sprendima?

Aciu Smile
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ohmygod

Prisijungė: 2008 02 27

PranešimasAntr. 2009-10-20 15:46:16 Atsakyti su citata
Agnieshka rašo:

1. Ar pajamos skaiciuojamos pries mokescius ar po ju?
2. Ar butinai turi buti 25metu?
3. Kiek reikia uzdribti norint gauti working tax credit?
4. I kokias dar aplinkybes atsizvelgiama priimant sprendima?

1. Pries mokescius
2. Taip
3. £13,190 vienam, £17,965 su partneriu

Cia gali pasitikrinti : http://www.hmrc.gov.uk/tools/tax.. .fy/question01.htm
Rasau cia ne is asmenines patirties, galbut tuos dalykus ir pati jau zinojai Wink

Daug info apie viska cia, http://direct.gov.uk/en/index.htm< /a> bet , manu ir pati si puslapi zinai... Smile

PranešimasAntr. 2009-10-20 16:37:35 Atsakyti su citata
Ohmygod rašo:

1. Pries mokescius

As irgi taip galvoju.

Ohmygod rašo:

3. £13,190 vienam, £17,965 su partneriu

Sitas sumas irgi taip supratau Smile Tai taip iseina, kad jei gyveni su partneriu ir abu dirbat po 40val ir gaunat bent minimuma per val tai niekas ir nepriklauso... As taip manau...

Ohmygod rašo:

Cia gali pasitikrinti : http://www.hmrc.gov.uk/tools/tax.. .fy/question01.htm
Rasau cia ne is asmenines patirties, galbut tuos dalykus ir pati jau zinojai Wink

Va butent as sitam psl ir ziurejau...

Neikertu tada kaip cia taip gaunasi.... Kazkoks marazmas, as tiem, kurie sako, ad turiu gauti atspausidnisiu is to psl info ir pakisiu po nosim, kad nesamoniu nepliurptu... nebet yra dar kazkokios aplinkybes i kurias atsizvelgia...?
Ohmygod

Prisijungė: 2008 02 27

PranešimasAntr. 2009-10-20 16:44:32 Atsakyti su citata
Agnieshka rašo:

nebet yra dar kazkokios aplinkybes i kurias atsizvelgia...?

galbut, o galbut tiegiog yra tokiu gudruoliu kur sugeba ka nors "pachimycinti" ar dar kokiu nors budu aplenkti istatymus... zinai, juk yra visokiausio plauko "verslininku" Laughing Laughing O va jei esi saziningas, uzdirbi minimum,tai ir kapstykis kaip beisgaledamas... Rolling Eyes Rolling
Eyes

Prisijungė: 2006 10 08

PranešimasAntr. 2009-10-20 18:51:06 Atsakyti su citata
Ohmygod rašo:
Agnieshka rašo:

galbut, o galbut tiegiog yra tokiu gudruoliu kur sugeba ka nors "pachimycinti" ar dar kokiu nors budu aplenkti istatymus... zinai, juk yra visokiausio plauko "verslininku" Laughing Laughing O va jei esi saziningas, uzdirbi minimum,tai ir kapstykis kaip beisgaledamas... Rolling Eyes Rolling
Eyes

jei turi vaiku, kitaip skaiciuojasi WTC
zvaigzdute

Prisijungė: 2009 04 01

PranešimasAntr. 2009-10-20 19:29:31 Atsakyti su citata
icibici rašo:
Ohmygod rašo:
Agnieshka rašo:

Eyes

jei turi vaiku, kitaip skaiciuojasi WTC
bet kiek zinoma Agnieshka ju neturi.mums ir su partneriu nesigauna ju gauti nors kiti gauna Confused as isvis benefitu sistemoj nesusigaudau pagal mane nieko man nepriklauso,bet kai pasiklausau kitu,tai visi gauna Rolling Eyes
relaba

Prisijungė: 2009 02 18

PranešimasAntr. 2009-10-20 22:01:53 Atsakyti su citata
as kai tavrkiausi child tax credit automatiskai i wtc paskaiciavo.bet kiek suprantu mano vyras ji gauna as juk nedirbu.bet turiu pazistama kuri jau gal net ir pensijoj dirba full time ir irgi gauna ta wtc.kartais kai papasakoju kiek gaunu benefitu tai mane irgi isdurnina kad tiek mazai gaunu.ypac is tu kurie gyvena londone.tai kartais as nesupranu ar as durna ar zmones nesigaudo ir bele ka kalba.tai manau reiktu tiesiog formas issusti ir tada bus aisku gausi ar ne.sekmes!
icibici

PranešimasTr. 2009-10-21 07:23:58 Atsakyti su citata
http://www.entitledto.co.uk/

va cia gali pasitikrinti kas tau priklauso
Agnieshka

PranešimasTr. 2009-10-21 07:56:32 Atsakyti su citata
icibici rašo:
http://www.entitledto.co.uk/

va cia gali pasitikrinti kas tau priklauso

Ziurejau as ir cia, bet niekas mums nepriklauso....

Issiaiskinau tokius dalykus: Gali gauti jei meluoji, kad su partenriu gyvenat skritngais adresais, tada ir jis ir tu gausi....
Gali gauti jei formse nesamoniu prirasai, tada irgi yra galimybe gauti....

Tai va tokie pasislykstetini reikaliukai.... Evil or
Very Mad

Tik pyktis ima, kad jei tu neapgaudineji sistemos, tai kita dar kvailiais tave isvadina Evil or
Very Mad Evil or
Very Mad Evil or
Very Mad Wahtever....
A&J

Prisijungė: 2009 05 10

PranešimasKv. 2009-10-22 12:13:38 Atsakyti su citata
agnieshka, o tu tokiems pasakyk paprastai: matysiu kiek jums kainuos Credit History pasidaryt, kai sumastysit tvirtintis UK Razz
AF

Prisijungė: 2008 08 06

PranešimasKv. 2009-10-22 16:49:32 Atsakyti su citata
mano situacijoje buvo taip su tax creditais. pradejau dirbti gruodzio menesi. Mazdaug geguze kitu metu nuejau i Home Revenue&Customs su pazistamu ir paprasiau formos del Working Tax creditu. Tarnautojas pasiziurejes mano atnesta forma P60, berods, pasake man, kad as negaliu pildyti jokios formos del taksu grazinimo. Tai as jam antra karta pakartojau, kad del Working tax kreditu atejau, o ne del taxu grazinimo. Po to jis vel ziuri i mane akis isputes ir sako ta pati, ta prasme, kad negaliu pildyt formos del taxu grazinimo, nes taxai man buvo grazinti, tai as jam trecia karta pasakiau, kad del Working tax creditu atejau, o ne del taksu grazinimo.

Gerai, kad mano pazistamas salia buvo, o tai butu apviniojes mane aplink pirsta tas senukas ir buciau isejes nieko nepeses. Esme, kad jisai zinojo del ko as atejau ir ko prasiau. Anglu kalba mano gera, bet apsimete durneliu, nes matyt, jo vidine intencija buvo tokia, kad nereikia jokiam emigrantui jokiu \Working tax kreditu.

Bandykit, pavyks gauti gerai, nepavyks ka padarysi... Bandyti pildyti forma ir siusti. Verta manau...

Beje, klausimai ilgameciams UK gyventojams forumo dalyviams. Nuo kada iki kada paprastai pildoma ir siunciama forma del Working tax kreditu?
Kiek metu galima gauti Working tax creditus? Kokios pajamos yra laikomos mazomis UK?
icibici

PranešimasKv. 2009-10-22 16:55:33 Atsakyti su citata
AF rašo:

Beje, klausimai ilgameciams UK gyventojams forumo dalyviams. Nuo kada iki kada paprastai pildoma ir siunciama forma del Working tax kreditu?
Kiek metu galima gauti Working tax creditus? Kokios pajamos yra laikomos mazomis UK?

bet kada gali pildyt, bet apskaiciuojami nuo balandzio5 iki balandzio 5d.
pajamos mazomis laikoma, priklauso nuo aplinkybiu, single mum su 1 vaiku berods iki 16k, pvz mano atveju du suauge, du besimokantis vaikai, tai bendros pajamos turi but mazesnes nei 55k
prie stai rasiau puslapi, kur gali pasiskaiciuot, kiek tau priklauso, o tai pat ir pasiskaityt kada kiek kam priklauso
AF

Prisijungė: 2008 08 06

PranešimasKv. 2009-10-22 17:09:45 Atsakyti su citata
icibici rašo:
AF rašo:

bet kada gali pildyt, bet apskaiciuojami nuo balandzio5 iki balandzio 5d.

siek tiek nesupratau. kaip galima pildyti bet kada? kiek suprantu gaunant WTC forma HR&Customs reikia parodyti savo forma P60, nes jie turi pasidaryti kopija. Is tos formos jau faktiskai kaip ir galima prognozuoti ar galima bus tiketis WTC, nes ten bus parodyta kiek per metus buvo uzdirbta pinigu.

Tai mano manymu, logical step pildyti yra po balandzio 6 d. jau turint P60 ar kokia ten forma. Ar as klystu?
Agnieshka

PranešimasPen. 2009-10-23 08:44:03 Atsakyti su citata
AF rašo:

siek tiek nesupratau. kaip galima pildyti bet kada? kiek suprantu gaunant WTC forma HR&Customs reikia parodyti savo forma P60, nes jie turi pasidaryti kopija. Is tos formos jau faktiskai kaip ir galima prognozuoti ar galima bus tiketis WTC, nes ten bus parodyta kiek per metus buvo uzdirbta pinigu.

Tai mano manymu, logical step pildyti yra po balandzio 6 d. jau turint P60 ar kokia ten forma. Ar as klystu?

Pildant Workign Tax Creditams P60 formos rodyti nereikia, nes uzpildai self assesment form kuria gauni is Revenue & Customs. Todel gali pildyti bele kada.

Jei esi vienas ir uzdirbi daugiau kaip £13k per metus, tai tada ju negausi, jei esat dviese kaip pora ir uzdirbat £17.9k per abu per metus tai tada irgi negausi. Viskas skaiciuojam pries tax'us.
kusakusa65

Prisijungė: 2009 10 24

PranešimasŠt. 2009-10-24 01:29:07 Atsakyti su citata
na pasakysiu tik tiek ,reikia asku kad butum ne jaunesne nei 25m. o visa kita tik gelytes. reikia grezti viska is ko ,ir ka galima isgrezti ,tik su protu. jei turi sugyventini, bet neturit vaiku- tai visiskai ne tavo naudai pranesti apie ji.niekas neateis pasiziureti,ar dar kas gyvena su tavim.na o jeigu tik minimuma gauni ,tai drasiai pildyk popierius,vistiek maziausiai 8£/sav. galima ispausti is valdzios.jei pasirodys kad per mazai dave,vel gali skustis.bet jau cia visas fokusas- gali isvis nebeduoti,arba daugiau prideti. nes cia istatymai veikia nevienodai visiems,ir nevienodai tarnautojai juos taiko .sekmes! Razz
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pašalpos, soc. parama Visos datos yra GMT + 1 valanda
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Toliau
Puslapis 113

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume