Forumas • Temos rodymas - Trumpas darbas Anglijoje
Darbo paieška ir kiti su darbu susiję dalykai

Trumpas darbas Anglijoje

2011 02 23 15:29

Atvaziavau padirbet cia gal 4mem,dirbu jau 2men ir man nenuema PAYE Tax nuskaiciuoja tik NATONAL INSUR. ar isvykus man is anglijos ir negrizus atgal ilgesni laika(1-2metai) gali pareikalaut is manes kaskokio pinigu grazinimo?

Re: Trumpas darbas Anglijoje

2011 02 23 19:44

jonas rašė:Atvaziavau padirbet cia gal 4mem,dirbu jau 2men ir man nenuema PAYE Tax nuskaiciuoja tik NATONAL INSUR. ar isvykus man is anglijos ir negrizus atgal ilgesni laika(1-2metai) gali pareikalaut is manes kaskokio pinigu grazinimo?

taip gali, nes nemoki tax`u. kodel taip ,pasiteirauk darbdavio arba skambink i tax offisa

Re: Trumpas darbas Anglijoje

2011 02 23 19:50

icibici rašė:[quote9f="jonas"]Atvaziavau padirbet cia gal 4mem,dirbu jau 2men ir man nenuema PAYE Tax nuskaiciuoja tik NATONAL INSUR. ar isvykus man is anglijos ir negrizus atgal ilgesni laika(1-2metai) gali pareikalaut is manes kaskokio pinigu grazinimo?

taip gali, nes nemoki tax`u. kodel taip ,pasiteirauk darbdavio arba skambink i tax offisa[/quote9f]
as itariu viena dalyka: tavo darbdavys zino kiek laiko tu busi cia, ir mato, kad iki finansiniu metu galo tu neuzdirbsi daugiau nei minimumas...

2011 02 24 10:34

Man kiek aiskino tai nenuskaiciuoja taxam kol uzdirbi tam tikra suma pinigu.. Ar tai 3500 ar 6500 svaru... Kai pasieksi ja ale skaiciuos

2011 02 24 10:50

atvykes i UK pirmais mokestiniais metais as spejau uzdirbti biski daugiau nei 6000.mokescius mokejau nuo pirmosios algos,bet atejus laikui-susigrazinau visus sumoketus mokescius,nes neapmokestinama suma yra kazkur apie 6000

cia greiciausiai bus A&J paminetas variantas
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 02 24 13:32

asdf rašė:Man kiek aiskino tai nenuskaiciuoja taxam kol uzdirbi tam tikra suma pinigu.. Ar tai 3500 ar 6500 svaru... Kai pasieksi ja ale skaiciuos

pajamu mokescio minimumas nepilnai 6100 (zadejo pakelt iki 7100 beveik...), o NI minimumas beveik 5100. Kol nepasieki tu sumu, mokesciu moket nereikia.
Taciau darbdaviai daznai buna kad pradeda atskaiciuot is karto, o zmogus metu gale, susipildes deklaracija, permokas susigrazina :)

tai as itariu kad tu neuzdirbsi situ sumu ir tau uztai neiko ir neatskaiciuoja... :wink:

Apklausa

Ar esi patenkintas(-a) savo GP?

Taip

Ne

Vidutiniškai

Dar neteko kreiptis į GP, bet esu prisiregistravęs(-usi)

Nesu prisiregistravęs(-usi) pas GP

Gyvenu ne Jungtinėje Karalystėje

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.73

GBP - EUR = 1.37

EUR - USD = 1.13

USD - EUR = 0.89

Naujausi forumo pranešimai

Pomėgiai
rimp12: Re: Slidinėjimas

Pramogos
kopustan: Re: Kur sutikti naujus metus?

Apsipirkimas, paslaugos
Kottryna: Re: Skalbimo mašina

Dokumentai
Indrele123: Ar tinka is Lietuvos bilietėnis anglijoje?

Sveikata, medicina
gabrrriele: Re: Del dantu kainos

Pažintys, bendravimas
deivukas: Re: sveiki, gal yra lietuvių Telforde?

Finansai
gurbelionis: Re: Ieskau trumpalaikes paskolos

Finansai
kornelijusmat: Re: paskolos UK

Finansai
aurelijakat: Re: Kreditai, trumposios paskolos.

Darbas
petrauskaite: Re: Padavėjo darbas Londone. Taip ar ne?

Palmers green klinika