Forumas

Trumpas darbas Anglijoje

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti kitą temą  
Autorius Pranešimas
jonas

Prisijungė: 2011 02 20

PranešimasTr. 2011-02-23 16:29:07 Atsakyti su citata
Atvaziavau padirbet cia gal 4mem,dirbu jau 2men ir man nenuema PAYE Tax nuskaiciuoja tik NATONAL INSUR. ar isvykus man is anglijos ir negrizus atgal ilgesni laika(1-2metai) gali pareikalaut is manes kaskokio pinigu grazinimo?
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
icibici

Prisijungė: 2006 10 08

PranešimasTr. 2011-02-23 20:44:58 Atsakyti su citata
jonas rašo:
Atvaziavau padirbet cia gal 4mem,dirbu jau 2men ir man nenuema PAYE Tax nuskaiciuoja tik NATONAL INSUR. ar isvykus man is anglijos ir negrizus atgal ilgesni laika(1-2metai) gali pareikalaut is manes kaskokio pinigu grazinimo?

taip gali, nes nemoki tax`u. kodel taip ,pasiteirauk darbdavio arba skambink i tax offisa
A&J

Prisijungė: 2009 05 10

PranešimasTr. 2011-02-23 20:50:09 Atsakyti su citata
icibici rašo:
jonas rašo:

taip gali, nes nemoki tax`u. kodel taip ,pasiteirauk darbdavio arba skambink i tax offisa

as itariu viena dalyka: tavo darbdavys zino kiek laiko tu busi cia, ir mato, kad iki finansiniu metu galo tu neuzdirbsi daugiau nei minimumas...
asdf

Prisijungė: 2010 07 17

PranešimasKv. 2011-02-24 11:34:21 Atsakyti su citata
Man kiek aiskino tai nenuskaiciuoja taxam kol uzdirbi tam tikra suma pinigu.. Ar tai 3500 ar 6500 svaru... Kai pasieksi ja ale skaiciuos
Fungas

Prisijungė: 2009 08 08

PranešimasKv. 2011-02-24 11:50:43 Atsakyti su citata
atvykes i UK pirmais mokestiniais metais as spejau uzdirbti biski daugiau nei 6000.mokescius mokejau nuo pirmosios algos,bet atejus laikui-susigrazinau visus sumoketus mokescius,nes neapmokestinama suma yra kazkur apie 6000

cia greiciausiai bus A&J paminetas variantas

Prisijungė: 2009 05 10

PranešimasKv. 2011-02-24 14:32:39 Atsakyti su citata
asdf rašo:
Man kiek aiskino tai nenuskaiciuoja taxam kol uzdirbi tam tikra suma pinigu.. Ar tai 3500 ar 6500 svaru... Kai pasieksi ja ale skaiciuos

pajamu mokescio minimumas nepilnai 6100 (zadejo pakelt iki 7100 beveik...), o NI minimumas beveik 5100. Kol nepasieki tu sumu, mokesciu moket nereikia.
Taciau darbdaviai daznai buna kad pradeda atskaiciuot is karto, o zmogus metu gale, susipildes deklaracija, permokas susigrazina Smile

tai as itariu kad tu neuzdirbsi situ sumu ir tau uztai neiko ir neatskaiciuoja... Wink
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbas Visos datos yra GMT + 1 valanda
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume