Forumas

Istorijos mėgėjai.

Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kelionės, poilsis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti kitą temą  
Autorius Pranešimas
Skristi...
Galvoja esąs labai protingas ;)

Prisijungė: 2006 11 05

PranešimasPen. 2006-11-10 22:57:50 Atsakyti su citata
Ar šioje svetainėje lankosi istorijos mėgėjai? Problema iškilo, kad niekas su manim nebenori eiti į muziejus po to kai ketrias val praleidau grožėdamasis tankais ir išėjau tik tada kai muziejus užsidarė Smile
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
icibici

Prisijungė: 2006 10 08

PranešimasŠt. 2006-11-11 09:40:11 Atsakyti su citata
Skristi... rašo:
Ar šioje svetainėje lankosi istorijos mėgėjai? Problema iškilo, kad niekas su manim nebenori eiti į muziejus po to kai ketrias val praleidau grožėdamasis tankais ir išėjau tik tada kai muziejus užsidarė Smile

ka turi,tai turi anglai muziejus.su malonumu ten lankausi Smile nepraleidziu progos ir i parodas uzsukt.va kita savaitgal leksiu i erotikos paroda Embarassed
skristi,man atrodo ne todel kad niekas nemegsta po muziejus vaiksciot,o del kitu priezasciu su tavim nenori niekas nenori eit Rolling
Eyes
myself

Prisijungė: 2006 09 17

PranešimasŠt. 2006-11-11 16:02:55 Atsakyti su citata
Britiski muziejai yra super! Bet siuo metu mano tikslas yra pasivazineti su senovisku garveziu varomu traukiniu, nes Londono muziejai jau truputeli atsibode. Siaip, beveik kiekviena savaitgali su drauge isvaziuojame is miesto ir trankomes po mazus kaimelius ir pan.

PranešimasŠt. 2006-11-11 16:45:10 Atsakyti su citata
Mano planuose yra HMS Belfast ir RAF muziejus. net gėda kad iki šiol ten neapsilankaiu :/
jurate

Prisijungė: 2006 09 22

PranešimasPir. 2006-11-13 12:41:47 Atsakyti su citata
Skristi... rašo:

Rolling Eyes 4 val. prie tanku?!svarkelis nutrintas, sportiniuose bateliuose vorai,turbut dar ir naftalinu kvepi Laughing as irgi nenoreciau su tavim i muziejus eit, tave pati patirynet uztruktu gerokai laiko
Lempute

Prisijungė: 2006 09 18

PranešimasPir. 2006-11-13 12:49:39 Atsakyti su citata
Skristi... rašo:

As megstu muziejus. Turbut megstu istorija. Smile Taciau istorija - tai ne tik tankai... Man dinozaurai idomesni Razz Siaip buvau karo (nepamenu, kaip jis tiksliai vadinasi) muziejuje, ziurejau ten tankus ir lektuvus - siaip visai nieko, bet paskutinis aukstas yra vien apie zydus, kaip juos per Antra Pasaulini draske - tai nuotaika ir apetitas visai dienai sugedo... Sad
Skristi...

PranešimasPir. 2006-11-13 23:39:37 Atsakyti su citata
Lempute rašo:
As megstu muziejus. Turbut megstu istorija. Smile Taciau istorija - tai ne tik tankai... Man dinozaurai idomesni Razz Siaip buvau karo (nepamenu, kaip jis tiksliai vadinasi) muziejuje, ziurejau ten tankus ir lektuvus - siaip visai nieko, bet paskutinis aukstas yra vien apie zydus, kaip juos per Antra Pasaulini draske - tai nuotaika ir apetitas visai dienai sugedo... Sad

Imperial war museum, ten aš ir žiūtėjau į T-34/85, toks man jis dailus pasirodė, tik gaila nėra nei vieno Vokiško tanko. Ekspozicija apie Žydus man nei nuotaikos nei apetito nesugadino, tiesa išvydau prieš tai nematytų kadrų. Beje išvydęs atominę bombą "Little boy" pagalvojau, o " Kažin čia tikra ar ne", "kvailelis" pagalvoja po to...
Iridium

PranešimasKv. 2007-03-15 19:40:17 Atsakyti su citata
Skristi... rašo:

Imperial war museum, ten aš ir žiūtėjau į T-34/85, toks man jis dailus pasirodė, tik gaila nėra nei vieno Vokiško tanko.

Tankai jega, nieko nuostabaus, kad merginos nieko neraukia juose. Yra prie Kings Lynn kazkoks tankuciu muziejus kur uz £60 gali pasivazineti tanku, bet vokisku atrodo nera. Vaikysteje teko pabuvoti T-34ame, geras ispudis lieka. Girdejau, kad prie Bristol yra geras tanku muziejus, o nemazas aviacijos muziejus yra Duxford prie Cambridge.
icibici

PranešimasŠt. 2007-03-17 16:56:33 Atsakyti su citata
Iridium rašo:

Tankai jega, nieko nuostabaus, kad merginos nieko neraukia juose. Yra prie Kings Lynn kazkoks tankuciu muziejus kur uz £60 gali pasivazineti tanku, bet vokisku atrodo nera. Vaikysteje teko pabuvoti T-34ame, geras ispudis lieka. Girdejau, kad prie Bristol yra geras tanku muziejus, o nemazas aviacijos muziejus yra Duxford prie Cambridge.

o va merginon ir nereikia ka nors raukt tankuose.bet tai dar nereiskia,kad nenoreciau pasivazineti Smile svarbu,kas kartu vaziuoja Laughing
Saulius

Prisijungė: 2006 11 19

PranešimasŠt. 2007-03-17 21:31:15 Atsakyti su citata
icibici rašo:
Iridium rašo:

o va merginon ir nereikia ka nors raukt tankuose.bet tai dar nereiskia,kad nenoreciau pasivazineti Smile svarbu,kas kartu vaziuoja Laughing
pilnai suprantu tave Smile galima ir su paspirtuku vaziuoti bet svarbu kas ji stumtu Smile Very
Happy Very
Happy Very
Happy

PranešimasPir. 2007-03-19 10:50:35 Atsakyti su citata
Citata:
Yra prie Kings Lynn kazkoks tankuciu muziejus

Vakar Siaures Norfolke mateme netoli pajurio tanku muzieju. Kazkaip vadinasi Macleborough colection ar kazkaip panasiai. Cia, tikriausiai, tas pats. Tik laiko jau nebuvo nueiti.

PranešimasAntr. 2007-03-20 13:46:50 Atsakyti su citata
Zinau dar, kad kazkur i pietus nuo Londono vyksta kasmetine tanku paroda su visokiomis atrakcijomis.

PranešimasTr. 2007-03-21 03:51:28 Atsakyti su citata
Ja, ja tas pats.
Jei kas zinot kur rasti gera vokisku tanku paroda, parasykit. Labai jau noriu Karaliska Tigra pamatyti, va ten tai zveris.
Edmond

Prisijungė: 2010 10 09

PranešimasKv. 2010-10-28 16:26:01 Atsakyti su citata
Matau, kad tema labai sena, bet pabandysiu pakelti.. Smile Vienas didžiausių tankų muziejus pasaulyje yra Bovingtone. Va ten pamatysite nuo A iki kokios V Smile kelių tankų trūkstą.. Smile Ten stovi vienintelis pasaulyje sutvarkytas, važiuojantis Tigras. Su juo pasivažinėti vienas ratas jų esančiame stadione kainuoja 3000 svarų, kaip sakė muziejininkas tai norinčių yra daug, tad kas nori skubėkit registruotis Smile Aš ten irgi normaliai prabuvau.. nuo 10h iki 16h Smile Pažiūrėti tikrai yra į ką !
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Pietietis

Prisijungė: 2008 03 31

PranešimasPen. 2010-10-29 09:43:23 Atsakyti su citata
Yra ir salia Dorchesterio tanku muziejuje vokisku tanku. Bendrai Anglijoje gan daug tanku ir kitos karines technikos muzieju. Ir siaip mane nustebino kad UK labai militarizuota valstybe. O nauja karine technika mes matome kasdien darbe per poilsio kambario langus. Aisku prasidejus sraigtasparniu skraidymams ar tanku riaumojimams, musu poilsis baigiasi.
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kelionės, poilsis Visos datos yra GMT + 1 valanda
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume