Forumas • Temos rodymas - Istorijos mėgėjai.
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Atostogos ir kelionės

Istorijos mėgėjai.

2006 11 10 21:57

Ar šioje svetainėje lankosi istorijos mėgėjai? Problema iškilo, kad niekas su manim nebenori eiti į muziejus po to kai ketrias val praleidau grožėdamasis tankais ir išėjau tik tada kai muziejus užsidarė :)

Re: Istorijos mėgėjai.

2006 11 11 08:40

Skristi... rašė:Ar šioje svetainėje lankosi istorijos mėgėjai? Problema iškilo, kad niekas su manim nebenori eiti į muziejus po to kai ketrias val praleidau grožėdamasis tankais ir išėjau tik tada kai muziejus užsidarė :)

ka turi,tai turi anglai muziejus.su malonumu ten lankausi :) nepraleidziu progos ir i parodas uzsukt.va kita savaitgal leksiu i erotikos paroda :oops:
skristi,man atrodo ne todel kad niekas nemegsta po muziejus vaiksciot,o del kitu priezasciu su tavim nenori niekas nenori eit :roll:

2006 11 11 15:02

Britiski muziejai yra super! Bet siuo metu mano tikslas yra pasivazineti su senovisku garveziu varomu traukiniu, nes Londono muziejai jau truputeli atsibode. Siaip, beveik kiekviena savaitgali su drauge isvaziuojame is miesto ir trankomes po mazus kaimelius ir pan.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 11 15:45

Mano planuose yra HMS Belfast ir RAF muziejus. net gėda kad iki šiol ten neapsilankaiu :/

2006 11 13 11:41

Skristi... rašė:Ar šioje svetainėje lankosi istorijos mėgėjai? Problema iškilo, kad niekas su manim nebenori eiti į muziejus po to kai ketrias val praleidau grožėdamasis tankais ir išėjau tik tada kai muziejus užsidarė :)

:roll: 4 val. prie tanku?!svarkelis nutrintas, sportiniuose bateliuose vorai,turbut dar ir naftalinu kvepi :lol: as irgi nenoreciau su tavim i muziejus eit, tave pati patirynet uztruktu gerokai laiko

2006 11 13 11:49

As megstu muziejus. Turbut megstu istorija. :) Taciau istorija - tai ne tik tankai... Man dinozaurai idomesni :P Siaip buvau karo (nepamenu, kaip jis tiksliai vadinasi) muziejuje, ziurejau ten tankus ir lektuvus - siaip visai nieko, bet paskutinis aukstas yra vien apie zydus, kaip juos per Antra Pasaulini draske - tai nuotaika ir apetitas visai dienai sugedo... :(

2006 11 13 22:39

Lempute rašė:As megstu muziejus. Turbut megstu istorija. :) Taciau istorija - tai ne tik tankai... Man dinozaurai idomesni :P Siaip buvau karo (nepamenu, kaip jis tiksliai vadinasi) muziejuje, ziurejau ten tankus ir lektuvus - siaip visai nieko, bet paskutinis aukstas yra vien apie zydus, kaip juos per Antra Pasaulini draske - tai nuotaika ir apetitas visai dienai sugedo... :(

Imperial war museum, ten aš ir žiūtėjau į T-34/85, toks man jis dailus pasirodė, tik gaila nėra nei vieno Vokiško tanko. Ekspozicija apie Žydus man nei nuotaikos nei apetito nesugadino, tiesa išvydau prieš tai nematytų kadrų. Beje išvydęs atominę bombą "Little boy" pagalvojau, o " Kažin čia tikra ar ne", "kvailelis" pagalvoja po to...

2007 03 15 18:40

Skristi... rašė:
Imperial war museum, ten aš ir žiūtėjau į T-34/85, toks man jis dailus pasirodė, tik gaila nėra nei vieno Vokiško tanko.

Tankai jega, nieko nuostabaus, kad merginos nieko neraukia juose. Yra prie Kings Lynn kazkoks tankuciu muziejus kur uz £60 gali pasivazineti tanku, bet vokisku atrodo nera. Vaikysteje teko pabuvoti T-34ame, geras ispudis lieka. Girdejau, kad prie Bristol yra geras tanku muziejus, o nemazas aviacijos muziejus yra Duxford prie Cambridge.

2007 03 17 15:56

Iridium rašė:

Tankai jega, nieko nuostabaus, kad merginos nieko neraukia juose. Yra prie Kings Lynn kazkoks tankuciu muziejus kur uz £60 gali pasivazineti tanku, bet vokisku atrodo nera. Vaikysteje teko pabuvoti T-34ame, geras ispudis lieka. Girdejau, kad prie Bristol yra geras tanku muziejus, o nemazas aviacijos muziejus yra Duxford prie Cambridge.

o va merginon ir nereikia ka nors raukt tankuose.bet tai dar nereiskia,kad nenoreciau pasivazineti :) svarbu,kas kartu vaziuoja :lol:

2007 03 17 20:31

icibici rašė:[quotecb="Iridium"]

o va merginon ir nereikia ka nors raukt tankuose.bet tai dar nereiskia,kad nenoreciau pasivazineti :) svarbu,kas kartu vaziuoja :lol:[/quotecb]pilnai suprantu tave :) galima ir su paspirtuku vaziuoti bet svarbu kas ji stumtu :) :D :D :D
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 12   1, 2    Kitas   

Apklausa

Ar lankaisi JK muziejuose, meno galerijose?

Taip

Būna, bet retokai

Kai tik atvykau į JK, lankiausi, bet dabar jau nebe

Ten, kur gyvenu JK, nėra muziejų / galerijų

Ne ir neketinu – manęs tokie dalykai nedomina

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage