Mano Anglija

Lietuvės poruojasi su juodžiais? Teks priprasti

2012-11-01

Kas lietuviams vyrams Anglijoje kelia didžiausią siaubą? Nesunku atspėti – jiems baisu, kad kitataučiai išgraibsto lietuvaites, kurias jie įpratę laikyti savo nuosavybe. Emigracija moteris labai pakeičia, bet nebūtinai į blogąją pusę. Ir jeigu masinė emigracija turi pliusų, tai vienas didžiausių neabejotinai yra dvasinis iš Lietuvos emigravusių moterų išlaisvėjimas.

Kažkada, prieš kokius šešetą ar septynetą metų Vilniaus oro uoste laukiau svečio iš Londono. Lėktuvas vėlavo, tad turėjau progos pasiklausyti tautiečių, atvykusių pasitikti draugų ir giminaičių. Atvykimo salės tarpduryje pasirodžius azijietiškos išvaizdos vyriškiui, vienas laukiantysis tarė: “Mušti juos reikia. Kad nedrįstų čia kojos kelti, nes išgraibys mūsų mergas, pamatysit.” Kiti du jam pritarė.

Negirti. Ir ne kokie nors gamtos nuskriausti, mažai šansų patraukti merginų dėmesį turintys nevykėliai. Kaip tik atvirkščiai – aukšti, dailiai sudėti, toli gražu ne iš tų, kuriems reikėtų baimintis konkurencijos. Tas atvejis man pasirodė labai keistas ir netipiškas, net pamaniau, kad tai kokie nors nestandartiniai “bajeriai”, kurių aš neįkertu. Naiviai maniau, kad laisvos Lietuvos jaunimas auga tolerantiškas ir atviras pasauliui.

Turėjo praeiti daug laiko, turėjau net į Londoną persikelti gyventi, kad suprasčiau, jog anuomet oro uoste mano nugirstas pokalbis nebuvo atsitiktinis ir kad konkurencijos baimė itin stipri tarp emigracijoje atsidūrusių lietuvių vyrų. Neseniai teko bendrauti su vienu pažįstamu, kuris pasibaisėjęs pasakojo, kad jo buvusioji susidėjo su juodžiu. Jis išdėjo viską, ką apie tuos iš “laukinės Afrikos” mano, bet labiausiai kliuvo buvusiajai ir visoms moteriškos giminės mano tautietėms, kurios esą ant kaklų kariasi bet kam tik ne lietuviams.

Nemanau, kad lietuvės kariasi ant kaklo bet kam. Bet pastebėjau, jog uiti moteris už tai, kad jos poruojasi su nelietuviais, daug kam tapo norma. Nepamenu, ar tinklapyje Anglija.lt buvo balsuojama dėl to, kaip lietuviai žiūri į mišrias poras. Būtų įdomu. Aš asmeniškai tame poravimesi nematau nieko blogo. Kiek teko sutikti mišrių porų, visų jų tarpusavio santykiai man pasirodė gerokai harmoningesni, negu tarp tai pačiai rasei ir tautai priklausančių porų. Kaip tai gali būti? Juk skirtingos kultūros ir kitokie papročiai dažniausiai matomi kaip didžiulė bendro gyvenimo kliūtis.

Kartą viena su juodaodžiu jau dešimt metų gyvenanti lietuvė paaiškino, kad jos vyras vien dėl baltos odos ją gerbia ir vertina. Juodaodžiui vesti baltąją esą prestižas, asmeninio gyvenimo sėkmė ir jis visais būdais stengiasi ją išlaikyti. O lietuviai vyrai moterų negerbia, jie įsitikinę, kad tai moteris turi stengtis vyrui įtikti. Lietuvoj moteriškės taip ir daro, mat joms nuo mažų dienų įkalta į galvą, jog turėti vyrą yra jų gyvenimo tikslas.

Atsidūrusios Anglijoj lietuvės moterys labiau pasikeičia nei vyrai. Gal tai lemia iš tėvynės atsivežtas lankstumas ir sugebėjimas prisitaikyti prie situacijos? O gal tiesiog užtenka išvykti iš šalies, kur viskas “subalansuota” vyrams, kad pasijustum savimi? Kad galėtum elgtis kaip nori ir ieškoti sau tinkamos aplinkos, o ne taikytis prie paveldėtų tradicijų, požiūrių ir nuostatų, ir bijoti, kad būsi ujama, jeigu tavo laikysena ir gyvenimas yra kitoks, nei aplinka diktuoja.

Masinė emigracija turi daug minusų. Tačiau kai kada mane aplanko mintis, jog visus minusus atperka vienas didelis pliusas - dvasinis emigravusių moterų išlaisvėjimas. Na, o vyrams lieka arba išmokti dėl savo tautiečių konkuruoti, arba prasigerti keikiant tas k… ir tuos n…

Zita Čepaitė


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Britanijos lietuviai, Emigrantai, Juodaodžiai, Lietuvės moterys, Lietuviai Anglijoje, Masinė emigracija, Mišrios poros, Santuoka, Santykiai, Z.Čepaitės blogas, Zita Čepaitė

 

Susiję straipsniai:

 
 

Komentarai

Ausra rašė
2014-12-11 09:04
lietuviai vyrai degradave ir fiziskai ir dvasiskai.Aisku ne visi , bet daugelis. Jie nemoka gerbti ir myleti savo moteru.Ju reikalavimai labai dideli , bet i sve neziuri.Tiesa mano vyras nera juodaodis , bet mesturime labai daug draugu juodaodziu ir jie geri zmones . koks skirtumas kad baltaode su juodaodziu ar atvirksciai , visi mes esame tik tie patys zmones , tik su skirtinga odos spalva.Rasistai tie kurie negerbia kitos tautybes zmoniu , tegu paziuri i save kiekvienas ,kaip jaustusi jei ji diskriminuotu. Esame tiek vieni tiek kiti tik zmones skirtingu tautybiu ir odos spalvu ,

Martynas rašė
2014-12-07 21:36
As Juodziams,sakau: Tu mano rases,zmogzudi.. ! Jis nustemba,ir klause,kodel ? Na tada ir prasideda,trumpo intelekto,individui,kol is aiskini,kas kaip. Kad atimti is zmogaus gyvybe,akimirksniu,reikia paleisti kulka,i pakausi. O ka Jie daro ?? zudo,Mus lietai,humaniskai,apvaisindami,Musu rases,moteris,ir susilaukdami,savo rases palikuoniu.Geras Pvz. Jav,prezidentas.Obama. Gi Jis baltosios moters,vaikas. Ir didzioji,dalis pasaulio laiko,ji Afrikieciu,ir Jis toliau tesia,afrikos kontinento gimine. O Kur ta Baltoji moteris ?? kur Jos genai, ?? Kur Ji ?? dingo i nezinia,prapuolusi.Niekas apie Ja net nezino,ir nezinos. O kai baltoji,gimdo nuo savo rases,vyro,Ji dovanuoja,savo dukrai,savo grazius plaukus,nuostabias,akis,figura,ir t.t. Mazas,vaikelis,tai tevu,seneliu,veidrodielis,ju atspindys.Jie savo palikuonyje,mato savo paciu genus perduotus.Na kaip,Liaudyje sako: O vaikelis,i Teti,ar i Mama, panasus.. ;) O ka sako,kuri uz kitos rases istekiejusi.zodziai i vienus,vartus !!! O koks panasus i TETI !! Mamos,nerasta. va taip ir dingsta,ir nyksta,tautos.Toks Jau baltuju likimas,Musu genai,silpni,Pries Juodaodzius,Arabus,Azijatus. Na ka,pasakyti Merginoms. ??!! kurios,gimdo kitai rasei vaikus.Tai nepagarba savo kilmes Proseneliams,seneliams,tevams.. Tai paprasciausiai nusizudymas,Suicidas.. !! Gi,Jos vaikas,Jau niekad,nesusilauks,sviesiu siaurietisku genu vaiko.Merginu,likimas,toks pats,kaip Jav prezidento Mamos. istorijos dulke,kurios niekas net neatsimena. Na o Nigerija,pucia PERGALES trimitus.. !! Ju palikuonys,gyvi grazus. :))) Patiko,zmogaus,komentaras su Sudvabaliu, :)) stumkite,ta sudo gabala,i afrika,o ne pas Mus i Lietuva. Isties Jei tokia MEILE.Tai kodel butent i Lietuva o Ne pas Juos ???? Va tai,labiausiai ir nervina. Norite,Juodziu,varykite i Ju gimtine.. !! Prie ko ta Musu Lietuva ???

Didereot rašė
2014-08-05 16:47
Mulatas USA tapęs keismažodžiu, todėl ten jis nebevartojamas. Mulatas - tai, kaip taisyklė, negražus, negabus , prie nieko neprisirišęs ir todėl dar ir bjaurus nesusipratimas.

Didereot rašė
2014-08-05 16:44
Lietuvoje rasizmo nėra, nes nėra rasių. Jei kada nors atsiras daug rasių, kuo aš labai abejoju , priešingai nei vadinamieji globalistai ir Trockio pasaulinės Lovos šaukliai, tada ir rasizmas atsiras. Kaip USA, , Brazilijoje aukštesniuose sluoksniuose.Atsiminkit, kad tik fygos lapelis tas tvirtinimas, kad USA nėra rasizmo. Nusikaltimus tiria tik savos rasės atstovai. O jei būtų laikomasi Martino Liuterio Kingo raidės, kad ne pagal odą , o tik pagal sugebėjimus, tai USA juodaodžiai dar didesniame mėšle būtų, nes pašalpos visą tą teoriją iškreipia. O susitaikyti niekas ir niekada su tuo nesusitaikys. Tiesiog nusisuks ir tiek.

Mantas rašė
2014-07-19 05:03
Viskas kaip ir butu tvarkoje su tais juodzkiais ir lietuvėmis. Lietuviai prasti, o Lietuva šūdas. Tik atsakykite i vieną klausimą kodėl jūs apart to kad važiautumėte pas juos į tėvynę ir ten laimingai gyventumėte tarp tokių puikių žmonių kaip jūsų vyras tempete jį į Lietuvą kur visi tokie blogi ir marozai? Gamtoje yra tik vienas atitikmuo: šudvabalis. Jis susiranda šūdo gabalą ir ridena jį namo. Dar keistesni pasisakymai neva juodukai gerbia jas? 98% somalijos moterų yra sudarytais kūnais (apipjaustytos). Indijoje uz tai jai inde susidetų su pvz lietuvių ją užmėtytų akmenimis, jos pačios šeima? Ir jūs sakote kad Lietuviai negerbia jūsų ir yra rasistai? Tik šiukšles gali šikti ant to iš ko pačios yra kilusios.

tamsus rašė
2013-05-17 16:50
lietuves reikia badyti uzpakalius su didesniais

Karolis rašė
2013-05-09 20:33
Na yra posakis del skonio nesigincijama, taigi kam cia rupintis kas su kuo tuokiasi, draugauja ar dar ka daro. Man, asmeniskai, lietuves nepatinka, man geriau kitos tautybes, todel lietuvems sakau, pasaulis atviras jei norit ir sugebat kelkit sparnus, o as liksiu su kitos tautybes moterimi. Ir prie to pacio pridursiu lietuves man tikrai nera tokios grazios kaip kalbama, bet velgi del skonio nesigincijama.

Kauno zoologijos sodas rašė
2013-01-24 11:23
taip, mes turime ką pasiūlyti lietuvėms nuotakoms, kurios "žino" savo vertę.

to edita jurkute rašė
2012-11-27 19:11
...pirma-lietuviu kalbos ismok - siuksle...tada i komentarus rasyk....

Edita jurkute rašė
2012-11-18 11:11
nu blin skaitau ir norisi vemti juoktis ir verkti kokie neispruselei ir atsilike yra kaikurie musu lietuvei visu pirma jei nepatinka joudzei ir visi kitokie kraukites smutkes ir varykit atgal i lietuva ka veikiat cia uk nors ir lietuvoi ju jau yra o blogiausia ir tai kad ju ne mazes begant metams tik dauges ir dauges ir jus nieko negalesite pakeisti mano drauge pasidare vaikuti su juodziu ir visi 3 laimingi lt gyvena o ir as avo vyra ir savo maistus vaikus ten parsivesiu o kam nepatinka tegu neziuri ir nesuprantu ko visos susidejuseios su juodziais lietuvos vengia ka jie jums padarys papliurps paziures ir prais lietuva laiva salis kas ka nori tas ta vezasi o lt valstybe dar padekos kad turizma lt pleciat o jus nei vienas nesat uz nors viena is ju geresni tik del to kad turit balta uzpakali yra lietuviu visokio plauko yra juodziu visokio plauko ir tai kadtavo restorane juodes yra isrankiausios klientes tai dar nereiskia kad jos visos vienodos ir jei juodis paste vaika ir paliko jis palikes pana bent jau uz vaika mokes ko apie lietuvius nepasakysi ir su savo tokiu mastymu jus toli gyvenyme nenueisit taip kad teks priprasti nes nera pasulyje kampelio kur nebutu galimybes sutikti kita rasiu net ir lietuvoi as istekejusi uz gero issisilavinusio juodzio ir tuo diziuojuosi abu turim gerus darbus ir uz keliu menesiu atidarom sovo versla

abraomas linkolnas treciasis is kaires rašė
2012-11-16 22:46
Na jus esate tikrai siuklses, o vadinate kitus siukslemis kurie susideda su juodais. Vien tik izeidineti zmogu del jo spalvos, yra zema, antzmogiska ir derievnia. Jeigu isivaizduojate kad esate geresni uz kazka, nesvarbu ar del odos spalvos, ar del socialinio statuso ar tai is kokio kaimo esate kile, esate paprasciausiai nieko vertos atliekos.

nika to admin. rašė
2012-11-16 14:58
nuosirdus dekui,kad isemet kai kuriuos zodzius:)tikrai buvau gerokai ipykusi,kai rasiau.saunuoliai kad truputi pakoregavote:)
aciu nika

Laura rašė
2012-11-16 14:47
Pasakysiu tiek, mes nesame rasistai, toleruojame, nors ir ne itin megstame. Jie patys yra didziausi rasistai...

Laura rašė
2012-11-16 14:43
Dirbu restorane. Yra 2 lankytoju tipai kuriu nenoriu aptarnauti: 1)Girti anglai 2) Juodaodes moterys. Pirma visi kogero suprasite. O antra paaiskinsiu taip: kai jos ateina, ziuri i meniu, bet nieko nemato, ima klausinet ka jus pardavinejate, tada kitas klausimas kokia kaina?, mmm per brangu. Tada: ka turite pigiausia, ar tai jautiena? Kokia sudetis? Vistiek per brangu. Bendraujant su juodaodemis klientemis jauciasi zemas ju mentalitetas,kultura,supratimas. Tolerancijos pas jas 0. Megejos yzeidinet, isvadint durnais. Mano bendradarbe kai pamato juodaodi ar juodaode iskart pabega, slepiasi, tiesiog nenori aptarnaut. Tikrai ne del spalvos. Nes jos yra ''naglos'' izulios, nepraustaburnes. Vyrai ir ne ka kitokie. Ateina i restorana ir pareikalauja ''I want burger'' kuriu neprekiaujame. Pasakysiu atvirai, as ju vengiu!!! Nenoriu net matyt!!! Manes angle nera yzeidusi, blogo zodzio pasakius. Bet juodes....

nika rašė
2012-11-16 10:58
JEIGU JUODIS BALTA ZMOGU IZEIDINEJE-TAI TIK SMULKUS CHULIGANIZMAS.BET BET JEIGU BALTAS ZMOGUS PASAKO SAVO NUOMONE APIE JUODUS-TAI JAU RASIZMAS!!!!IR KAIP JUM PATINKA TIKIA DEMOKRATIJA,TOKIA LAISVE?SEDEKIT BALTOS SIUKSLESIS RYTU EUROPOS,IR TYLEKIT,ANE....JUODI JUMS SIKNAS SPARDO,DARBUOSE TYCIOJASI,AUTOBUSE UZGAULIOJA.KAGI PAKENTEKIT JUK CIA LAISVA SALIS IR TIK NEREIKSMINGI NUSIKALTIMAI PRIES BALTA ZMOGU.JUODI YRA SIOS SALIES VALDOVAI JIEMS VISKAS GALIMA,O NEDUOK DIEVE NEGALIMA TAI CIA JAU R.A.S.I.Z.M.A.S!!!!!!!!!!!!!!UZKNISOT JUS BUKAPROCIAI KAISIODAMI VISUR TA RASIZMA,STOTELEL MAT ZMONES NUZVELGE JUODI,TAI JAU RASIZMAS.KA JIEMS AKIS ISSIMTI

Enough is enough… rašė
2012-11-16 09:49
O man taip grazu pasiziuret i juodaodi ir sviesia moteri. Dar jeigu abu grazus, prisiziureja, tiesiog pasaka.

Vasara su vyru buvom gryze i Kauna ir porai dienu traukiniu vykom i Vilniu. Mano vyras anglas ir as esu isitikinusi, jog tik viesuoju transportu vaziuojant galima pajusti ta tikraja salies esme. Na, bet nenukrypsiu nuo temos...

Sedim bariuke, laukiam traukinio, geriam Svyturio aluti ir ziurim ateina grazi lietuvaite ir juodaodis. O grazus abu, kaip mano mociute sakydavo, - kaip nulieti! Ir tada stebiu autobusu stotele, o kad ziuri visi... O veidai net persikreipe, atrodo, kad kazkoki antgamtini stebukla butu pamate.

Isvada: Lietuva - tai atsilikusiu, neissilavinusiu, grubiausiu pasaulyje (ypac tarpusavyje) zmoniu salis. Zmones, kas jum darosi? Kodel jus tokie tamsus? Jau laikas butu integruotis i normalu pasauli. Gyvenat UK ir esat sitokie rasistai. Ar jus bent suprantant apie ka sita salis? Sita salis yra apie lygybe, anti diskriminacija pries amziu, neigaluma, religija, rase, seksualine orientacija. Mes gyvename XXI amziuje ir esame visi vienodi, nesvarbu kokia musu odos spalva. Butu mano valia - as jus visus rasistus namo issiusciau tolerancijos pasimokyt. Rupinkines savo gyvenimu, kodel jus rupinates kitu reikalais? Kodel jus tokie arsus ir agresyvus? Negi jusu paciu gyvenimai tokie nuobodus ir apgailetini, kad jus sitokiais zodziais atviroje erdveje varote and kitu rasiu ir kitu zmoniu asmeniniu pasirinkimu gyvenime. Juk mes gyvenam laisvoje salyje, galim rinktis su kuo mes norim gyventi ir kaip. Tai ne jusu reikalas.

O dabar kreipsiuosi i administracija ir straipsnio autore - ar jus nesusimastot, jog tokie komentarai yra rasistiniai issisokimai? Kodel jus ju nesalinate? Ponia Zita, labai Jusu prasau, negvildenkite daugiau situ temu, nes lietuviu mentaliteto nepakeisite, o tie kas yra sukure seimas su kitos rases atstovais, - tikrai nenusipelne visu situ uzgauliojimu. Manau, turetumet suprasti, kad tokie straipsniai kaip sitas tik skatina neapykanta ir tikrai nepriduoda nieko gero.

Rant is over… Geros dienos.

Laima rašė
2012-11-16 08:24
Esu istekejusi uz juodaodzio 11 metu, turim 1 vaika. Susipazinom kai man buvo 22,jam 24. Jis dirba nelengva darba,kad islaikytu seima, banko kortele su jo alga visada pas mane. Kai nusibosta rutina, visada susiplanuojam kelione i kita sali ar tiesiog nueinam i kluba. Iskilusias problemas stengiames spresti kartu. Kaip pasiskaiciau,kad jie ruko zole ir t.t... Nu mano tai neruko, tik alaus retkarciais isgeria. Visada po darbo namo pareina tuo paciu laiku. Per visa ta laika, kol kartu gyvename, as niekada nemokejus nuomos ar dar kazko. Mano drauges brolis vedes juodaode is Afrikos, turi 3 vaikus ir daznai vaziuoja visi i LT,kiek zinau jie apie 6 metus kartu. Galbut cia kaip kam pasiseka...

siaip rašė
2012-11-15 20:48
Kalba eina ne apie rases o apie kodel lietuves sutinka nusileisti iki juodo vyro kad gauti bent kazkiek meiles ir pagarbos.Lietuviai vyrai nemyli savo moteru taip kaip jos yra vertos.Anglai laiko vienomis is graziausiu bet lietuviai maco to nevertina ir paskui lieja graudzias asaras kai mieloji po keliu metu pakelia sparnus nes cia tiek galimybiu....

nika to mulaciukes mama rašė
2012-11-15 19:32
noriu tamstai atsakyti-turiu net 3 vaikus ir visi tokie grazuciai baltuteliai;)o tamstai deretu dar ne viena knyga gyvenime perskaityti,bet dar butu gerai ir rasyti pramokti:)na o kaip ponia ar panele supranta ta "protinguma" ar cia pagal bezdziones ar pagal baltus zmones?ir nereikia visa gerkle rekte kokia protinga mano metise(metisas tai kazkas tarp primato ir zmogaus,na lietuviskai nei sis nei tas)mat cia jau juodziu opiausia tema-kokie mes visi protingi,kokie mes visi grazus.taip kad tamsta tiesiog sprigdama reket apie savo gyvenimo nelaime

bebebe rašė
2012-11-15 13:19
Ka besakyciau vis tiek 90% tai sumals i sh, tai labai nesiplesiu. Kas mano, kad visus juodukus galima aprasyti su viena charakteristika, tas labai klysta. Juoduku yra Amerikoj, Afrikoj ir Pietu Amerikoj. Ju yra begalybe tautybiu/genciu. Dauguma gana skirtingos. Mes juk nesitapatinam su visa baltaja Europa ir Amerika.. ne, lietuviams itinka tik lietuviai! Esu su juoduku 6 metus. Zmogus kaip zmogus, visko buna, bet negaleciau isskirti jokiu savybiu kurios priklausytu tik juodukams. Tekeciau uz bet kokios spalvos pasaulio piliecio, jeigu atitiktu mano asmeninius reikalavimus. O lietuviai turbut greitai visi isvaziuos, issipjaus, issizudys, tas lietuvio noras menkinti kita yra begalinis… nei vienoj tautoj tokio dar nemaciau. Kazkoks ligotas tas lietuviu mentalitetas.

to mulatkos motinai rašė
2012-11-15 07:38
sujuokinai vishta :)))),pas pacia ne kas su rasyba,isiskaityk ir nemokink kitu.gaila taves dvasios ubages,dabar pyksti ant savo likimo kad pagimdei juode,todel ir issilieji cia...o kas kaltas dabar? pati tik kalta,jis tikriausiai tave paliko kaip pigia kekse,o tu pyksti uz tai issiliedama cia :)))))),tai va,turek dabar...nei vienas baltas vyras i tave nepaziures,istampyta bezdzioniu

to mulatkos mama rašė
2012-11-14 17:29
Klausyk pilnaprote kad tau su rasyba paciai nekazkas :-D taip kad ir pati knygele viena kita pasiskaitinek proto boksto nevaidinus :-D

Dvieju vaiku mama rašė
2012-11-14 17:14
Musu Lietuviai baisiai atsilike zmones, geda , o jau zodynas tai baisu. Esu kartu su juodziu vyru 10 metu vede 4 metai ir turim du nuostabius vaikucius ir tuo didziuojuosi. Vaikai yra labai protingi. Buvom nuvaziave i Afrika . Afrika yra nuostabi yra tokiu kampeliu graziu ir nuostabiu kad net Lietuvoje nesurasi ir beje zmones ten linksmi ir draugiski, o ne kaip Lietuvoj visi suruge ir jokio mandagumo...Baisu

"mulaciukes'' mama rašė
2012-11-14 15:49
IR DAR PRIDURSIU VIESIEMS CIA- KODEL JUMS TAIP RUPI KAS SU KUO IR KA DARO??? GERIAU SUSIRUPINKITE SAVO GYVENIMU IR ASMENINEM TRAGEDIJOM- SU TOKIU PROTO SIAURUMU TURETUMET TURET PAKANKAMAI NUOSAVU PROBLEMU!!!! RUPINKITES SAVO VISINIU LAVINUMUSI- IR VIETOJ KEMENTAVIMO PO STRAIPSNIAIS, APIE KURIU TURINI NIEKO NEISMANOT- GAL PASIIMKIT KOKIA RIMTESNE KNYGA- BENT SAKINIUS SUREGST ISMOSIT. GEROS DIENOS!

"mulaciukes" mama rašė
2012-11-14 15:18
SKAITAU SITUOS KOMENTARUS- IR NORIU APSIVEMTI NUO DAUGUMOS JUSU TAMSUMO... KODEL JUS MATOT TIK SPALVAS GYVENIME??? JUODI GELTONI BALTI AR RAUDONI- MES VISI ESAM ZMONES, KRAUJUOJAM VISI RAUDONAI... VISOSE TAUTYBESE PASITAIKO NEVYKUSIU EGZEMPLIORIU- BET PASITAIKO IR VISAI PRIESINGU STEREOTIPAMS... JEI KAZKURIAI PASISEKE SURASTI MEILE/LAIME SU ZMOGUM- KOKS SKIRTUMAS KOKIOS JIS SPALVOS?? IR TOMS NEVISPROTEMS- KURIOS PAREISKE, KAD MAIZYTU VAIKU GYVENIMAS BUS KAZKOKS SUDETINGESNIS, GALIU PASAKYTI- KAD SU TOKIU PROTO SIAURUMU KAIP JUSU- GYVENT TIKRAI BUS SUNKIAU, NEI MANO DUKRAI- KURI YRA NEPAPRASTAI PROTINGA... IR GALIU PRIDURTI DAR VIENA- KAD I LIETUVA NEBEGRYSIM TAI 100%- IR DAUGUMA JUSU PASISAKYMU TIK PATVIRTINA, KODEL VISI ISVAZIUOJA IS LIETUVOS... NES AKYS ASAROJA BESKAITANT PASISAKYMUS ZMONIU, KURIE NET RASYT BE KLAIDU NEMOKA.. JUS DAR SUGEBAT NUOMONE TURET?? IR ISVIS- KITAI NEVISPROTEI, KURIAI ATRODO, KAD AUGINANT SAVO VAIKA GILIAI SIRDY MATAI KAD JIS I TAVE NIEKUO NEPANASUS- --TAU REIKIA GALVA PASITIKRINTI- IR PASIGIMDYTI BENT VIENA VAIKA, KAD SUPRASTUM KA REISKIA MOTINYSTE-.. KAZKOKS BEPROTNAMIS... IR JUS STEBITES, KODEL ZMONES BENDRAUJA SU KITATAUCIAIS...... SIAUBAKAS KAZKOKS.....

to kavenskas rašė
2012-11-14 14:34
As tau galiu pasakyt i ka tikra lietuvaite ziuri. Ji ziuri, kad jos vyras ar tai draugas rasyti gimtaja kalba moketu!!!! Ka tu mokykloj veikei, kad net elementariausio sakinio be klaidu suregzt nesugebi?

kavenskas rašė
2012-11-13 20:51
galiu pasakit tiek kuri yra tikra lietuvaite ji ir ziuri ne I viro pinnigine o ka jis gali uz pinigus meiles nenusipirksi nei sviekatos o usidirba patys kartu savo jegom ir pasistato namus o ne su niga duotis kad sedet ir zole rukitu iir eitu per visas ne piniguose esme yra.

žmogus.. rašė
2012-11-13 09:42
Nei vienas iš mūsų nesame ekspertas. Aš būsiu prie tų kurie, sako balti su baltas, o juodi su juodais tegul poruojasi :). O kas teigia, kad visi lietuviai ten tokie ir anokie, tai klystat, Nei vienas žmogus nepažįsta visų, tai nesakykit kad visi lietuviai blogi :), o Bachūrai nustokit verkšlenti, susikaupkit ir susimastykit geriau, kas kaip ir kodėl, o ne iš karto lytines, rasines ir dar velniai žino kokias diskriminacijas lieti :)

lietuvaite rašė
2012-11-13 08:35
Kiekvienoj tautoj yra isgamu.Bet...Zuvis iesko kur giliau kaip sakoma :) Teks priprasti :))

nu jo rašė
2012-11-12 22:18
as irgi pazystu pora panu graudziai verkenciu.kol jos dirba,kad juoda alfonsa islaikyt,saskaita papildyt,cigareciu nupirkt,zoles,playsteka kad liudna nebutu,aisku is poros simtu i savaite,jie jau barskina kitas.po pirmo vaiko dar graziau pasidaro,nu bet reikia ir 2 ir 3,o kaip kitaip pasalpas gausi,chata uz dyka?reik stumt vaiku.oi papuolusios,paskui depresijos vyro belaukent ir zinant,kad kitas d..na o i tave net slykstisi ziuredamas.nepavydziu as tom blondinem,o kad autore sutikus buvo ir pasirode puikios poros,nesamone,pabendrautum pusmeti,pamatytum koks puikus ju gyvenimas.gal ir ne visu,bet kiek pazystu,tai ne kas.aisku jie dirba,susiranda darba(apsaugoj)ar kazka panasaus,kur tik sedet galetu ir rekt i tel rageli ant visos gatves,ar dainuot gerkle paleidus.man jie neispruse zmones ir tiek,jauciasi kaip dziunglese,o lietuvaites kaip bananai,suedei ir ismetei.uzojauta

jomajo rašė
2012-11-12 18:34
geriau tegul autore pasiziuri i tu laukiniu kultura,o ne puola krastiecius.babajaus kultura baigiasi tada,kai kvaila lietuvaite pasako : TAIP,imk mane! Man geda,kad musu moterys gatavos ir su gorila gyvent,bile pinigu turetu. o kad tu pinigu iesko patys babajai,kaip pasidaryt is naiviu lietuvaiciu,to jos net neitaria.

to gyvenu ,o ne egzistuoju.... rašė
2012-11-12 15:12
palauk dar pagyvenk su juo 6 metus- tada ir parasysi cia-ar dar teebeesi su juo ir ar tebelaiminga ir viskas tvarkoj pas jus?? tada ir pasnekesim- kai roziniai AKINIAI nukris.....

Mindaugas rašė
2012-11-12 15:04
niekaip as nesuprantu tu panu kurios tureja kokius tris niekam tikusius vyrus is karto nuteisia visus lietuvius vyrus, tada jos pradeda ieskotis kitu "egzotiniu vaisiu". jei jau nesusilauket normalaus vyro demesio - tai gal pacios kaltos? nepaslaptis kad dauguma kitatauciu iesko zioplu ir naiviu lietuvaiciu tik del vizos. apipila komplimentu saujom, dovanelem.. nu ir viskas, moterys myli ausimis. man tai asmeniskai vienodai jai kaikurios lietuves myli juoda ... juk daug daugiau musu panu myli mus lietuvius

gyvenu ,o ne egzistuoju rašė
2012-11-11 13:06
esu be galo laiminga mama,zmona turim 2 vaikucius ir planuojam 3.gyvenu su juoduku is nigerijos ,esam grazi seima. buvau vedusi ltpries 8 metus laime ,kad issiskyriau nuo tokio vyro tik ligone padare,o dabar su moteris kuri zydi pastovei ir nekas nemarina

vingiu jane rašė
2012-11-10 21:59
Turiu omeny Zita.

vingiu jane rašė
2012-11-10 21:57
Tai kad teisybe raso.Pasiskaitykit komentarus.Daug pritarianciu.

Vingiu Jonas rašė
2012-11-10 16:59
Lietuvaites pacios pigiausios k*rvos,sutinku su daugelio nuomone..

to zita rašė
2012-11-09 20:42
nevykusi rasynetoja,nenusisekusi emigrante,kuri pyskina bet ka kaip i kiaura maisa.nejaugi tu uz ta slamsta gauni alga????? o dieve,padek :)))))

lietuvaite rašė
2012-11-09 19:41
Stipriausi :))) Kai reikia bobai i snuki duot.

to moterims ir vyrams rašė
2012-11-09 16:30
Rasai, kad lietuviai silpniausi vyrai pasaulije .... Tu turbut su juodziu gyveni tai jis tau nei teliko neleidzia isijunkt ar koki velnia... WORLD's STRONGEST MAN ..... Pasidomek biski... lietuviai yra stipriausi pasaulio vyrai... Ir tam juodziuj isversk

Komentaras rašė
2012-11-09 16:16
Cia tik vienas faktas yra visam sitam "karnavale" ... Zmones jus jau nebe zmones. Vadindami lietuviu vyrus, moteris visokiausiais zodziais patys budami lietuviai tik parodot kokie nuproteje esat. Komentarai kaip lietuviai tokie ir tokie ir su lietuviu ar lietuve taip ir taip - prisiminkit, kad patys esat lietuviai ir jusu tevai lietuviai - tai taip iseina, kad nekenciat savos gimines, savo tevu kurie jums dave gyvybe... Slykstu... O del poravimusi su juodziais ar babajais - CIA KIEKVIENO ASMENS REIKALAS !!!!! visi mes pasirenkam su kuo, kaip ir kada. Tie kurie negali blaiviai mastyti KAIP NUKVAKUSI PONIA ZITA !!! pradeda tokius straipsnius ir tik kursto zmoniu nesantaika (jeigu kyla klausimu prasau, perskaitykit komentarus ponia Zita...) taskas. Manau reiketu isversti tokius straipsnius ir perduoti UK institucijoms uzmesti aki. Gal tada PONIA Zita gavusi kokia nebloga baudele pabaigtumet sita reikala. Yra budu kaip pasireiksti, nebutina pilti daugiau purvo ant sito ir taip jau sugedusio musu pasaulio. Deje tokiom kempinem tiek ir tereikia patenkint ego. Pats esu lietuvis, gyvenu su lietuve. Myliu ja ir man nesvarbu kas cia ka sako apie lietuvaites - zmogus yra zmogus tol kol turi savigarba ir morales koda - netekus siu - jus tampat gyvuliais. Taigi baikit toliau pludinti tinklapi tokiom nesamonem PONIA Zita nes as jums ir netgi kitiems pujkiai isaiskinau kas jus per padarai esat. Dar pridesiu kad nesu joks rasistas - nesu ir myletojas kitarasiu todel man visiskai nera reikalo kazka isvadinti ivairiausiais ,,, Sio straipsnio ir komentaru kaltininke tiksliai nurodziau. Baikit degraduot ir pradekit naudoti smegenis, gal tada suprasit daugiau apie dalykus ir vertybes, kurie tikrai yra svarbus. Myleti mylima zmogu reikia, o ne teigti kad jis man kainuoja ar as negaleciau taip ir anaip... NESAMONES
Pirmyn redaktoriai - TRINKIT SITA KOMENTARA ir parodikit savo lygi eilini karta... Demokraiskai leisdami tik sau priimtina nuomone pazeidziate teise i laisva zodi.

"Tai, kad, pasak Jus, straipsnio autorė yra atsakinga už komentarus, net tingiu komentuoti:)
O dėl teisės į žodžio laisvę – tai, pagal Jus, bet koks asmuo gali parašyti bet ką į bet kurią žiniasklaidos priemonę, ir pastaroji PRIVALO tai publikuoti, nes kitaip pažeis teisę į žodžio laisvę? Atsiprašau, bet kažkaip įdomiai Jūs tą žodžio laisvę suvokiate:D"
Admin

zimbave.com rašė
2012-11-08 11:07
Jei norit megautis spalvotu demesiu tai megaukites tik neperekit mulatuku kaip kazkas rase.Geriau uzsitaisykit vaika nuo balto.Juodis vistiek ant ranku nesios o ir vaikui ateitis sviesesne :)))

lietuvaite rašė
2012-11-08 10:29
Lietuviu vyru kulturos lygis pasibaisetinas.Kol gyveni Lietuvoj ir nepamatai pasaulio atrodo kad privalai vyrui tarnauti.Bet atvaziavus cia po keliu metu "ateini i prota".Nebutinai susideti su juodziais .Yra ir anglu kurie geriausius kasnelius nusvilpia is lietuviu leksciu.Kodel? Nes turj ka pasiulyti.Pagarba,normalu busta o ne baraka su 11 zmoniu ir 1 vonia.Dar namu seimininke pasamdys kad tik brangioji butu laiminga.Vyrukai lietuviai jei negerbsit moteru gyvensit tik su rusem ir ukrainietem kurios gryze is viesbuciu jums kotletu iskeps.Ciau!

Mikele/Blackheath rašė
2012-11-07 22:05
Dauguma komentatorių tiek mylnčių juodus tiek pašiurpe nuo tokios minties yra labai žemo lygio, be jokios savigarbos padarai. Esu buvęs liudiniku, ir ne kartą, kaip lietuviai aimanavo anglams, kaip daug tų blogų lietuvių privažiavo ir t.t. Reakcija buvo vienoda: mačiau, kad anglai bjaurisi tuo ar ta skundike vekšlentoja ir laiko ją ar jį f...g šiukšle, neverta jokios pagarbos, nes dergia pati save.

grete rašė
2012-11-07 19:55
Man lietuviai vyrai slykstus,spoguoti,negrazus,jokio stiliaus,muzikai nusmuke,nusigere degradai,cia ne tik mano nuomone.na ka manau liko jum tik pigios filipinietes ar taip pat pigumu neissiskiriancios ruskos matrioskos natashos,ukrainietes kuriom labai svarbu istrukt bet kokiais keliais nuo blogo gyvenimo tai gatavos laizyt kojas ablauchui lietuviui :)))))).lietuviski artojai nieko verti.lietuvaites zino savo verte,saunuoles...

nika rašė
2012-11-07 19:00
noreciau paklausti tu moteru,kurios turi sokoladinius vaikus:kaip jus istiesu jauciates augindamos tokius vaikus,kai reikia kiekviene diena ziureti i vaika kuriam tu suteikei gyvybe ir kuris niekuom i tave nepanasus...manau tai skaudi tema bet kuriai is jusu.juk giliai sirdyje jus jauciat kad tie vaikeliai labai nuskriausti.ir zinokit ateis tokia diena kai jusu spalvotas vaikas prades jusu nekesti nes jus baltos ir tai jiems tiesiog nepakeliama neteisybe

to A rašė
2012-11-07 16:11
tai kokio velnio su tuo oziu 2 metus gyvenai?! Cia komentaruose isvis nesamone, kai vyrus pradeda skirtstyt pagal tautybes. Kiekvienos tautybes yra ir puikiu vyru, yra ir nevykeliu. Siaip tai as mergina (jeigu kas galvos, kad cia vyriskis pasipyktines raso:)), bet mane biesina, kai varo ant VISU lietuviu vyru. Jeigu bendraujaut su lochais kazkokiais, tai pacios kaltos! Tikrai tarp lietuviu yra laaaabai daug puikiu vyriskiu.

Bet nesakau, kad del to visos privalo su lietuviais "poruotis":) Pamylai kitos tautybes zmogu - puiku! Bet ir ant visu lietuviu nera ko varyt.

A rašė
2012-11-07 16:01
Kaip slykstu skaityt komentarus. 80proc . komentatoriu vargu ar turi vidurini issilavinima. Eikit i mokykla, knygu paskaitykit. Nu ir moteru komentarai, atsiprasant niekam verti kaIp ir jos pacios. As manau,kad nei vienas PASAULIO vyras nera tobulas. O lietuviai..... paciam gale. Gyvenau su lietuviu 2 metus, ir jis iki siol galvoja,kad moterys skirtos indam plaut, kojinem skalbti, valgyt gamint ir vaikus gimdyt. Dabar gyvenu 6 metai su Kolumbieciu BALTAODZIU,pabresiu, net indu neplaunu, abu dirbam, kartu atostogaujam, abipusis supratimas, sutarimas. Taip kad cia kiekvieno laime vis kitur. Kas randa laime su juodaodziu, kas randa su lietuviu ir gauna ''i kaili'' kasdien, kitom ir vienom gerai.

Blondinukex rašė
2012-11-07 14:39
Ka jus cia snekat, buvau su lietuviu, jokios laimes, meiles nieko su juo nebuvo, dabar su juodaodziu is jamaikos, jau 7 metai gyvenam laimingi, nesu dirbus niekada, visa seima sugeba islaikyti, trys vaikuciai pas mus, i lt net ir nevaziuociau pasirodyti, nori gimines paziureti, atvaziuoja patys..... be to ir lovoje daug geresnis, jauciuosi kaip 9tam danguje, juk jie viskuo nugali lietuvaicius, ir energija, ir fizika, ir dydziu!!! ;) taip kad lietuviai vyrai tuoj neturesit su kuo buti, dauges vis lietuviu geju poru :)))

Fortuna to Moterims ir vyrams rašė
2012-11-07 13:55
Metu KOMENTARAS !Garbes zodis! Pritariu 100% !!

Moterims ir vyrams... rašė
2012-11-07 09:18
Moterys, bekit nuo situ kaimo japu lietuviu. Paziurekit i komentaru lygi, lietuve moteris jiems ne moteris. I savo motinas, isgamos, pasiziuretu!! Slykstus Lietuvos vyrai, tik tiek galiu pasakyt. As tokia laiminga, kad tokio asilo ant savo galvos neturiu. Kas tik biski, k... vadina, tai kas cia per vyrai?? Sunsnukiai nelaimingi. Zenykites su ukrainietem, rusem ir visokiom kitokiom, tegul kepa jum kotletus ir kojines skalbia, nes tik tokiu jus ir verti.
Is pradziu ereliai, o kas tik biski ir verkia, rauda, paguodos iesko. Silpniausi vyrai pasaulyje. Jau geriau geras vibratorius negu lietuvis. Faktas!

kaimietis juoduliu garbintojams rašė
2012-11-07 03:51
o tai labai didelis miestietis is kokio kauno ar vilniaus atvaziaves i londona ir dirbantis kokiu vadybininku kokioj kontoroj? atmink, kad yra balti ir melyni kalnieriai. Balti tai politikai, teisejai, daktarai ir tt, o melyni kalnieriukai visokie darbininkeliai garbinantys juodulius. kodel pvz koks afrikietis neaisku kaip ten nuvykes i uk, bei sulauzes visokius istatymus dirba koki svaru darba, arba sedi ant benefitu, stato vilas savo afrikoje ir dar lietuve su juo dulkinasi. Dar suprasciau jei prostitute, ar k, bet jei normalesne... Kaip kad seimuno dukra uzsistate nuo iduso, grasinancio ja nudeti ja... Kvailos tos lietuves ir tiek. Siaip tai is asmenines patirties galiu pasakyti, kad lietuves pigios k. Pazinojau kelias mergses, jos visiskiems valkatoms butu dykai nuciulpe. Bet dabar paseno, pasiligojo, net lytiniu ligu prisirinko, vaiku jau nebetures... na va kokia gera pamoka. Man negaila, bet kad dabar sitoms panelytems nei i lietuva grist, nei cia likt.

to ''first you get the money''... rašė
2012-11-07 03:33
Kvailys esi. gal tu to darbo neteksi ar ka, ir tada jau tavo ta drauge graus juoda kota, nes juodulis tuo metu tures pinigu. Manau, kad pirmai kartai geriau yra tos pacios tautybes, rases zmones. tavo vaikai, kaip nori, tegu elgiasi. O del moteru godumo... Visos jos godzios, o ypac isvykusios i jav, uk, nes kol jaunos gauna tiek demesio, kad nespeja. Bet nieko, nuo kokia 30 jau i jas niekas nebeziuri.

V.Lietuvninkaite rašė
2012-11-07 03:27
labai lietuviskai pasielge supjausciusi auka... Neduok dieve tokiu draugiu, kaimyniu, klasiokiu ir tt.

kelly rašė
2012-11-06 21:41
dulkinates dulkinkites su tais ruberoidais bet nors neperekit,nes ju misija tokia-kuo daugiau juodu tuo maziau baltaodziu,o jus vishtos neisprususios kojas skeciojat,pagalvokit geriau.ipila cerka kokio dishovo springalo,galva susuka tusciais zodziais ir zergiasi jau,fui slykscios atmatos,bjaurybes,o tie aimingi savo juodus pimpalus kaisioja

w rašė
2012-11-06 21:20
kiek teko sutikti tokiu misriu poru tai nemaciau nei vienos laimingos,o siai dienai jau zinau ir nemazai tu paciu issiskyrusiu..

O AS rašė
2012-11-06 20:15
tik noriu patarti toms ,kurios nori ''dvasiskai'' issilaisvinti (anot cioces zitos). dulkinkites su kuo norit,bet negimdykit tiems islaisvintojams spalvotu vaiku. pacios pagalvokit kokia ateitis laukia tamsiaodzio vaiko...

Ania rašė
2012-11-06 16:18
Straipsnis, sulaukes daug komentaru... Na ka as galiu pasakyt. Mes lietuviai rasistai buvom ir busim. Galbut priimsim kitataucius, taciau niekada jie nebus ''savi''. As pati gyvenu Londone, man patinka zmoniu yvairove, niekada nesmerkiau zmoniu del ju odos spalvos. Visi esame lygus. Taciau kiek teko bendrauti su Afrikos zmonemis,pavadinkim juos taip, ju intelekto koeficientas siek tiek zemesnis: jie galvoja apie pinigus, moteris, materialinius dalykus, jokio dvasiskumo, jausmu, nors ''Itin tikintys i Dieva''... Tuokiasi su Europieciais tik del vizos. Po to-love is over... Indai-dazniausiai atvaziuoja visi zenoti, ypac moterys, teko dirbti, paslaugus, ramus zmones. Pakistano- ypac protingi, bet ju religija man atrodo siaubinga, kai moters akys tik matosi. Apie Anglus nieko negaliu bloga pasakyt, tik megejai isgert ir siaip nieko rimta nezada. Taip kad merginos, jei sugalvojote teketi uz imigranto-nelegalo, ilgai apgalvokit, nes ju tikslas per jusu balta oda- VIZA. Kai viskas bus sutvarkyta, kaip jau sakiau, LOVE IS OVER. Vistik lietuviai yra lietuviai...

to rosie rašė
2012-11-06 10:07
reikia aukleti taip vaikus,kad jie net neturetu minciu su juodasnukiais prasideti.na o jeigu dukros mato mamytes su juodu dede...tai ka gi.reikia mokinti vaikus gerbti save ir savo rase.

to Marko rašė
2012-11-06 10:07
o lietuviam atgal i Lietuva karviu melzti..Isivaizduoji kad anglija ne visiems kitiems isskyrus lietuviams..

Rosie rašė
2012-11-06 09:50
Skaitau ir man baisu. Kodel jus manot, jog jus esat geresni uz juodaodzius? Todel, kad jus is sutrestos Rytu Europos, Lietuvos - prostituciu is savizudziu salies?
Esu sutikusi tokiu protingu ir issilavinusiu juodaodziu. As nekalbu apie tuos kur aplink Stratforda dienos metu trinasi, t.y. visus bedarbius bedzius, as kalbu apie issilavinusius, cia gimusius britus juodaodzius. Kodel jus jauciates uz juos geresni?
Isvada: 99% komentatoriu isvaryciau atgal i Lietuva, nes tik ten jums ir vieta. Jokios tolerancijos, jau tiek metu vazinejat, pleciat akirati, bet esat tokie siauraprociai, totalus nevykeliai.
Tiems, kurie speliot pradesit - mano vyras NE juodaodis, taip kad negaiskit laiko.
Pabaigoje, yra viena gera, sena patarle - what goes around, comes around... Jus palaukit kol jusu vaikuciai, sioje salyje auginti, uzaugs. Manau, daznam gali tekt pasigailet tokiu komentaru, kai dukra arba sunus juodaodi/e i namus parves...

rasiste rašė
2012-11-06 06:58
nepergyvenkit vyrukai-jos isnaudoja savo paskutini sansa.musu mergaites ir moterytes zino savo galimybes- jei LT jos zinomos net tarp miestu ir kaimu-tai kur joms ieskoti sviezienos- jos uzkariauja naujus plotus.del tokiu nereiketu pergyventi,jos su didziule patirtim-neprapuls.yra dar daug neuzkariautu plotu.o lietuvaiti normalu vyruka susirasti tikrai joms sansu nerasta.as manau ne vienas save gerbiantis vyrukas po jodulio tikrai nestos i eile.

zenius rašė
2012-11-06 04:54
temos be rysio

paskutiniui rašė
2012-11-05 14:43
ir ka tai rodo? tai rodo, jog lietuvaites reikalauja adrenalino. o jeigu jo negauna - prisikapoja pacios...

kazkas cia ant lietuviu vyru "vare"... rašė
2012-11-05 12:34
pasiskaitykit cia apie lietuviskas mergas-
"siandienines" lietuvaites:

Į butą įviliotai gimnazistei V.Vaitiekaitytė ant galvos užmetė maišą ir keliskart kirviu bei plaktuku smogė į galvą. V.Lietuvninkaitė Nedą R. daužė metaliniu strypu. Vėliau aukai buvo perrėžtas kaklas ir nupjauta galva.

Remiantis byloje surinktais įrodymais nustatyta, kad virtuvėje nužudytos aukos kūną, užpuolikės nusitempė į vonią, ten nupjovė rankas bei kojas ir išėmė vidaus organus.

Į polietileninius maišus sudėtas aukos kūno dalis V.Vaitiekaitytė su V.Lietuvninkaite dviračiais išvežė ir išmetė dykynėje prie Aukštabalio gatvės. Kiek daugiau nei kilogramą sveriančią aukos kūno dalį žudikės padėjo į virtuvėje esantį šaldytuvą.

nika rašė
2012-11-05 11:40
va po savaitgalio pasirode ir protingieji komentatoriai,kitaip tariant tolerastai.ka gi matomai issiciuchino,praejo galvas skaudeti tad nutare isreiksti,niekam nereikalinga,savo nuomone...

angles sako man rašė
2012-11-05 11:13
If you going with black never coming back.

Doniz rašė
2012-11-05 09:11
Lietuvoj moteriskes yra dvasiskai sukaustytos ir protiskai atsilikusios nes negali pasimyleti su juodaodziais.. po sueities su tokiu lietuviu moterele labai greitai dvasiskai nusvinta ir issilaisvina is visokiu dvasisku panciu.. kokia neteisybe.. kiek lietuvoje moteriskiu net nenutuokia apie savo dvasin ir visoki kitoki potenciala!! Negi iseitis tik viena - emigruoti??

:( rašė
2012-11-05 07:48
skaitai ir stebiesi, kiek cia beviltisku vyruku raso, reiskia kiek dar ju neraso nes ir kompo gal neturi....nu tikrai gedykites , rodote cia savo neisprusima, tikiuosi nauja karta uzaugins lietuviu vyru VYRU tikra ta zodzio prasme, jau praejo tie laikai kai mada buvo kuo daugiau keiksmazodziu vartoti ar visokiu suktu nesvankybiu.....ieskokit lietuvaites issilavinusiu vyruku, nesvarbu lietuvis ar ne, nes tie kolukieciai nesikeicia....

to dvv rašė
2012-11-05 07:31
Sakyciau narkomanas bet neblogai pasake :-)

Dvv rašė
2012-11-04 22:58
Ponia turbut neisivaizduoja ka reiskia tikras jauno zmogaus gyvenimas, kadangi pati jau ne gelele.... Lietuvaites iesko - KUO GERIAU - ir tai reiskia $$$$$$$... Jeigu vyras gali leisti tai ko moteris tikrai nori ( ir as nekalbu apie seksa, nes tai tik laikina malonumo akimirka..) ta moteris bus jo. Taigi nera cia ko stebetis lietuvaiciu poravimusi su juodziais, babajais ar dar kokiais tai ciudakais is mezoasiazvambijos. Taigi vyrai - ilgakojes, melynakes, blondines lietuvaites reikalauja netik karsto sekso su komplimentais, bet ir laaaabai rimtu finansiniu islaidu is jusu kisenes. Kalbu grinai is patirties, kadangi turiu tokia lietuvaite kuri man ir dabar smegenis maiso. Vienintelis dalykas kuris mane tikrai nervina - tai tokios nugyvenusios feministes kurios diena reikalauja moteru teisiu ir ju "lygiu" galimybiu - o nakti varo vyra i ankstu graba nes vargsas zmogus jau nebegali persilaust daugiau vis bandydamas ipirkti ta nauja masina ar tuos prakeiktus kailinius uz kuriuos jau dirbu virsvalandzius.... Bet tai ir yra balansas kuri vyram reikia suprasti. Patikekit vyrai - tos lietuvaites su juodziais dulkinasi ne vien del to koto ( su kuriuo turbut galima ir melinaji bangini apvaisint ... ) - tik del pinigu. Manoji bent jau per kelis metus igavo supratimo apie mane ir mano poreikius (isdresiravau taip kai armijoj) tai bent tiek ramus as. Grizes po sunkios nakties rasiu maisto ant stalo ir silta lova ir masinos nebeplaunu, o gardeno sluota senai su jos vardu jau... - tiek ir tereikia tikram vyrui, o retkarciais dar ir malonumo sirdziai pasirodant su savo dama pries kitus ( juodzius ar ne) tai ir yra mano laime. Taigi vyrai - First you get the money - then you get the power - then you get the woman and then no black, brown or yellow xxxx will stand in your way. O moterims pasakyciau tik tiek. Imkit protingus vyrus - tuos kurie jumis tikrai rupintusi kadangi pinigai tai ne amzina vertybe. Ir nepamirskit kad tai jus nustatot standartus vyrams ir begdamos ant juodziu ar babaju tikrai nepasikeliat savo vertes. Kita karta gal ir tam bednam studentuj sansa suteikit, nes tikras vyras daro tai ka gali ir daugiau, kad tik jus ponios ir paneles pripazintumet musu varga ir kancias, nes babajams jus tik papuosalas, o juodis igrus betkur kur tik siaura... (ir as cia neperdedu kadangi gyvenu UK jau kuri laika ir pazystu tikrai nemazai juodu ir babaju ivairiuose sferuose gyvenanciu su lietuvaitemis taip pat.). Taigi jeigu jus tenkina buti papugom ir jus toleruojat DAUGPATYSTE ... nes sie bruozai yra ju trademark, tai tas kotas jum. Mes vyrai atlaikysim, mes stiprus ir tvirti ir nesvarbu, kad mum dzin jusu noras buti pripazintom... Mes - balti - Vyrai buvom, esam ir busim jusu geidziamiausi, kad ir koki juodi ar babaju dabar apsukot... jums to slamsto bus negana. Taigi baikit vaipytis ir teigti kad jie geresni, nes tai melas kuris griauna pasaulio balansa.

Severiute rašė
2012-11-04 18:12
Kai kuriuos komentarus net skaityti slykstu,kam stebetis tada,kad lietuvaites i savo tautiecius neziuri.As turiu drauga,jis ne juodas,bet ir ne lietuvis,bet gerbiantis mane,mano nuomone,to kartais nepasakyciau apie lietuvius.Tokia statistika,kad mes jau vengiam savo tautieciu. Graudu,bet taip yra

muma rašė
2012-11-04 15:44
to NeZita rašė na ir pats nedaug tu klasiu baiges sprendziant is rasybos ir minciu destymo,matyt pasilges juodo koto tikrai,gerk tu su juodziais ir babajais brangu alu,valykis panages,bendrauk ju puslapiuose,buk laimingas miestietis-londonietis,rasyk,kad esi koks menedzeris,o sirdyje zinok,kad esi sudu kruva,dulkinama kitarasiu,uz saldu zodeli

faktas rašė
2012-11-04 14:32
juokas juoku, bet kaip puse lietuvaiciu bus ismaltos, tai tada jokio malonumo nepajausim, gal kas galit pasiulyti alternatyva, nes jau dabar nuo ju tryksta spalvotom desrom, jokios traukos. na jau juodes moterys pradejo daugiau kaska skleisti

NeZita rašė
2012-11-04 13:46
paraso zmogai-kaimieciai savo sielose komentara-ir dziaugiasi-juk is komentaro matosi kas per zmogus raso,koks jo zodynas ir kiek k lasiu...-tiksliau koridoriu jis baiges....pvz.tas kur apiekotus raso...-tai tikrai koks is provincijos miestuko atvykes...,eda greita maista ir juodom panagem grizta is prasciokisko darbelio.... sestadieniais maukia pigu alu.... ir be keiksmazodzio nesugeba suraityt nei sakinio....matyt savo gero balto koto neturi tai -jam sapnuojasi juodi kotai ir savo nepilnavertiskuma slepia-izeidinedamas zurnaliste....

"Įžeidimus jau ištryniau:)"
Admin

ylantas rašė
2012-11-04 11:34
smaros ka bepridursi geda.tokias sodinti i lektuva ir pirmyn i pakistana,indija,...tokios ziurkes veliau verkia gelbekit mane persekioja nebeatsikratau.

to tomas rašė
2012-11-04 11:23
tu n*geriu uztarejau,mars is musu tinklapio!atsirado mat dar vienas myletojas juoduliu:)ar nebus tau irgi koks brukstelejes per sikyne juodu kotu...

Tomas rašė
2012-11-04 10:01
Tikiuosi kad tik tokie +40 metu arba kaimieciai taip kalba. Neitiketina. Jaiju jums netinka - kodel jus nevaziuojat namo ir verkiat ten?

muma rašė
2012-11-04 09:53
tegu poruojasi,bet manau dauguma,tai ne dvasiskai islaisveja,o i vergija patenka,viena pazystu kuri su babajum poravosi,o po to teko poruotis su jo visa gimine,aisku buna ir isimciu,bet didzioji dalis tokiu porotuojusiu,labai gailisi

Tomas rašė
2012-11-04 09:51
Juodziai - geda Zita rasistinius zodzius propaguoti!
Kiekvieno asmeninis reikalas kas su kuo nori buti. Labai atsilikusi, kaimo zmonems skirta tema.... Gaila kad pas just tokia ribota pasauleziura.

to aciu zitai wtf??? rašė
2012-11-03 19:20
TU DURNE AR KA???????? TELEVIZORIAUS NEZIURI, GYVENIMO PATIRTIES NETURI?

JUODI VYRAI NEDIRBA. JIE TINGINIAI. NEMATAI PER TELEVIZORIU, KAIP AFRIKOJE, INDIJOJE MOTERYS ANT GALVU NESIOJA NESULIUS? NEMATAI KAIP AFRIKOJE MIRSTA NUO AIDS, NUO BADO IR TT??? KOKIE DAR APRUPINIMAI??? NUSIKALBI. Nesi girdejus apie ''nigerian scam''??? Juk net lietuvos laikrasciai rase apie tai.

nu ir durniai rašė
2012-11-03 19:05
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

nu ir durniai rašė
2012-11-03 19:00
nu ir durni jus ten... Amerikoj i zmogu ziuri kaip i pinigine. Cia yra pinigu salis. O jus ten su spalvotais uzsiimat. Lietuves yra pacios pigiausios k. Pasaulyje. Tokiu durniu nesu mates gyvenime.

Erika rašė
2012-11-03 17:20
Neskaiciau visu pasirasymu , bet turiu parasyti , kad ne vien lietuvaites poruojasi su juodaodziais .labai daug musiskiu berniuku prie egzotikos traukia .Zinau daug tokiu misriu poru jis baltas , ji juoda ....toks gyvenimas

lapkritis rašė
2012-11-03 16:57
Gyvena salia mano namo daili jauna airike, pasirode viena diena juodckis....vaikciojo apsikabine, sviesus merginos veidas spindejo is laimes.Na pamaniau sugebejo suvilioti ir permiegoti!
Na ir kiek tos mergaites veidas svytes?Praejus gal trims menesiams to juodulio nebemaciau su sia mergina.Po kiek laiko pamaciau jos ruskana veida,su "dovanele".Turiu omenyje pilveli.Retejo jos isejimai is namu.Po 1 metu pamaciau ja,su mazu juoduliuku iseidinejancia is namu pasiviakscioti.To "grazuolio "juodulio nebesimate niekad.Liudna istorija nutinka netik musu lietuvaitem!
Zitos straipsnis tiesmukas ,ir provokuojantis diskusijai,ir tai jai pavyko.!Lietuviuku nuomones juokingos ir astrios....

to nika rašė
2012-11-03 13:29
su kuom jis truktels ta juodi? Jam neseniai amputavo ta dalyka su kuriuo galetu truktelti,nebent su burna ta juodi patenkintu.Turbut ir zmona del to pradejo nuotikiu ieskoti.

nika to alfoncui rašė
2012-11-03 11:11
nu va saunuolis,emei ir isdroziai visa tiesa tetai zitai:)o ji dabar turtut tupi kur kamputyje ir grauzias nagucius,it kokia pelyte,galvoja apie isardytas seimas...o siaip tai uzjauciu tave didziuleje bedoje;)
tu zinai kita karta tamsoje parejes,griuk vel i lova,nu lyg to juodo nepastebejes,ir truktelk tu ji...na o paskui sakyk-sory its tu dark her,galvojau kad cia tik mano bobike.o paskui kad surik-mars juodasnuki i kitchena cofes maikinti,nu tipo uz suteikta malonuma jam

tas anas rašė
2012-11-03 06:14
turiu pavyzdi,atsikrauste eiline lietuviu porele,po pusmecio ji vyra mete,pradejo susitikinet su juodziu,an antro aboro pinigu irgi paskolinau,susinesiojo lietuvaite,liko su pazadais,aplinkiniai padorus zmones jos vengia,paskutini karta vyras jai i veida spjove,jos ateitis miglota kaip ir tu kurios trumpareges ir mano jog zino geriau,as uz tai kad gerbti reikia savo rase,didziuotis kad esi ariju kilmes

Alfoncas rašė
2012-11-03 03:06
Nu Zita, si karta tai tikrai prisisnekejai, visa laik tik tylejau it sikna suraukes, bet va dabar tai pasakysiu.
Nugi pareinu siandien is darbo, visas nusiplakes, prakaituotas,is nuovargio pajuodusiais pooakiais, alkanas it vilkas ziema. Izengiu i troba, ir dairausi kur mano boba (malonybiskai as ja bobike vadindavau, bet po sio vakaro ji man tik boba), siaip ji zino kuriuo laiku as pareinu, ir visada uzsimetusi ant juosmens ziursta, stovedavo tarpduryje su duona ir druska. Apsidairau, dar suktelnu, - bobike!. Niekas neatsiliepia. Visur tamsu, jokio garso. Net vaiku negirdeti. Ka gi pamaniau, gal but kur i ASDA isleke, gal duonos ar druskos pritruko. Isijungiu koridoriuj sviesa, ieskau savo tapkiu, niekur nera. Nu isverciu visus kampus, niekur. Dar pamaniau gal su mano tapkem i parduotuve isejo, bet kur tau tokiu oru...., ja ir su guminiais sunku isvyti. Tuomet taupumo sumetimais isjungiu sviesa, ir nusliukinu laiptais i virsu, i savo miegamaji. Atidarau duris, o mano nuostabai mano bobike guli sau po koldra lovoje ir sypsosi. Va galvoju, siurprizas, siandien net prasyti nereikia, pati sugalvojo mane pamyleti. Nu tikras stebuklas, nenustoja manes stebinti. Na ka gi gera dovanele penktadieniui. As tik greitai nusimetu savo darbinius treningus i kampa ir smukst po koldra pas savaja. Is pradziu nesupratau kas atsitiko. Griudamas pas savo zmona, uzgriuvau ant kazkokio kieto ir judancio daikto. Greitai pasoku is lovos, ijungiu sviesa, ir lyg dalge per kojas kas pakirtes butu. Susmukau vietoje. Sakau brangioji, ar tu matai kad pas tave lovoje juodas ir augalotas vyras guli? As jo tamsoje nepamaciau, dar naiviai tikejausi kad ir ji jo nepamate... O ji man sako,- "laisve mano dvasiai!!! Su tavim gyvendama, as jauciausi lyg kanarele narvelyje, o dabar jauciuosi lyg ryklys "Megos" prekybos centro akvariume. Brangusis, jei gali iseik is kambario, mes paskui su tavim pasikalbesime".
Zinoma as isejau. O kur man detis? Nebuciau isejes savo noru, butu jos tas juockis mane kaip mat ismetetes, ir nei vardo nepaklauses. Dar pabeldes i duris, paklausiau,- ar galiu pasiimti savo tapkes? Gaves leidima, uzejau atgal i kambari, priejau prie lovos ir pasiemiau tai kas man priklauso. Tuomet juockis sako,- "meik as a kofy". Good,- atsakiau, ir neatsigrezdamas isdumiau lauk.
Suda as jums darysiu kava, tiliai pagalvojau, ir greitai islekiau pro duris pas gretimais gyvenanti kaimyna. Papasakojes savo istorija, jis ne kiek nenustebo, sako kad dabar visos lietuves kariasi juockiams ant sprando, sako va net anglija.lt straipsnis yra, pasiskaityk. Pasiskaiciau, isspaudziau tris asaras, ir supratau, ka ji tuo norejo pasakyti,-"laisve mano dvasiai". Tai tu cia viska Zita sedrumstei, ji tikriausiai perskaite tavo straipsni, ir sitokiu budu sugalvojo islaisvinti savo dvasia, kurios ji tikriausiai net neturi..... Turetumei jaustis kalta, del mus istikusios seimynines krizes. Labai prasau, istaisyk savo klaida, parasyk nauja straipsni, kad dvasines spalvos ne odos spalvoje, o musu viduriuose. Ji vargse to nesuprato, ir iskeite mane, skaidriai baltaodi, lietuvaiti sviesiaplauki, melynaki i juoda subini. Tu suardei musu gyvenimus, ji iskeite mane, o as tapau rasistu.
As tiesiog negaliu be jos, lyg medis be vejo, man tiesiog reikia jos, kaip karaliui karunos, myliu, sulig Lietuviai myli Kubiliu, man reikia jos, lyg sudui klozeto. Please HELP !!

zeze rašė
2012-11-02 23:54
Manau kad jau tik diskutuot apie odos spalva neetiska...Ar cia pagrindas sukurt seima? Galbut fizine isvaizda pradzioje nulemia fizini potrauki, bet isvaizda ne amzina net jei ir grazuoliu gimes..Jei anglai diskutuoja, kad Britanijoj vyresnes moterys lengviau susiranda gyvenimo drauga, o vyrai-ne taip lengvai, nes jie uzdirba palyginti maziau, tai mes, lietuviai, diskutuojam apie odos spalva.. Gyvunus taip renkasi civilizuoti zmones.. Ir tai, sunio ar kates charakteris svarbu!

ramune rašė
2012-11-02 21:47
o geras..pries kelias dienas maciau zita prie kfc uz rankucu susikabinusi su indusu.....dabar supratau kame cia saknys

to visiems komentatoriams rašė
2012-11-02 21:43
bet tai pati cia rasineji..tokia pati pelesiais susmirdusi,bandai is saves sustra mandra pavaizduot o ubagiu ubage

><(((*> rašė
2012-11-02 19:58
Jau ko ko, bet nei juodžio, nei babajaus nenorėčiau. Man asmeniškai tai nepriimtina. Yra pilna baltų vyrų.

to visiems komentatoriams.... rašė
2012-11-02 17:22
Pala, niponial?Mes parsciokai,susivare,sedim cia komentuojame,o ka tu cia tokia aristokrate veiki?Valink is ubagu saito,krutizna apsisikus,nes tavo nuomone labai siutina.

visiems komentatoriams.... rašė
2012-11-02 16:09
paduok ,,kaimieciams,, tema apie pasalpas ar juodzius..... tai pasysakymu bus 4000.... sedit savo pripelijusiuose ,pasmirdusiuose kambariukuose .. ir sedekit........aisku -vaiku nuo juduku tikrai negimdyciau... lietuva ne -amerika kur gali parsivezti ir niekas neziures atsisuke... bet jei susiradus rupestinga ,gera, negerianti issilavinusi vyra afrikieti pagyventi ar padraugauti....kodel gi ne.bet cia daug juodziu dirba paprastus prasciokiskus darbus...taip kad tokios visokios ,,naslaites valytojos ar padavejos tokius ir susiranda.....o prascioko ir neissilavinusio zmogaus intelektas ir yra prascioko ir neissilavinusio... geriausias testas -paklausti po kokiu 8 metu gyvenimo su afrikieciu- kaip ten? ar viskas grazu ir puiku? po tiek metu -kai roziniai akiniai nukrenta...? tada ir paziuresim...

Stase rašė
2012-11-02 14:07
nu bet jazau kaip taip galima su gyvuliais krustis

nika rašė
2012-11-02 12:54
puikus pavadinimas straipsnio;)butent poruojasi,nes ju socialinis mastymas yra primatu klases.cia su viena pasiporuoja,cia su kita,o pas primatus neiprasta kad patinas augintu vaikus bei rupintus jais.na o musu,intelektu nesuzalotos,lietuvaites prie to prisitaiko.atvaziuoja is kaimu pamato juodzius ir galvoja,kad tai sokoladiniai zuikuciai,bet daugelis gauna nusivilti:nes ju skonis visai ne sokoladinis,o daugiau sudinas

ASS rašė
2012-11-02 10:02
lietuves pigi mesa,,bet koks idijotas paburkaves uzlipa juk !!!!

:) rašė
2012-11-02 07:58
tai kad cia juodziai baisus, baisesni uz baisius.....va teko US pagyventi, ten visai kas kita , jie auksti, raumeningi, grazios spalvos, ne tie afrikiniai, nu jei toks issilavines protingas, kodel gi ne, bet tik ne tie kur Londone brrrrrrrrrr....Bet aisku kaip Masa sake, meile-meile...O kad moterim reikia keist poziuri i gyvenima tai jau aisku senai(nu ir vyrukam aisku), as savo vyrui vis kai supykstu sakau, kitam gyvenime tikrai nesizenysiu, bent jau iki 40m. ha-ha,

nu ir rašė
2012-11-02 07:34
Dar norejosi paklaust sio straipsnio autores,ir kas gi tuos vyrus lietuvius tokiais padaro,isaukleja,ar tik ne pacios tos lietuvaites?Zinoma galima pasidziaugt masine moteru emigracija jieskant negru ir ju laisve,neliks cia lietuvaiciu bus ruses ir ukrainietes,kurios beje uz lietuvaites grazesnes ir isore ir vidumi,nes jau charakteris tu lietuvaiciu tai dieve dieve,taip ir isnyks ta Lietuva,bet kam nuo to geriau bus tai nezinau,siaip jau,ar tikrai sitaip reik sprest sia moteru Lietuvoje problema tai tikrai nezinau,na gal kam ir geriau kad neliks,tada tegu pasidziaugia tuo si autore...

valio lietuvaites... rašė
2012-11-02 07:07
Kaip sakoma ir baisios bobos nori meiles. Dauguma sutiktu misriu poru tai kaip grazuole ir pabaisa, kur abudu pabaisos. Lietuvaites ne visos grazios, tai faktas. Kas belieka? Atsiduoti laukiniam , kuriam busi grazi tik del sviesios odos. Pasakos pabaiga.

xxl rašė
2012-11-02 06:23
Kazkodel panele zita siame straipsnyje pamirso ir lietuviu etnini klausima ir tai kad musu per maza ,kad galetume poruotis su kuo pakliuvo.N cepaite del savo paziuru manau ir liks cepaite o ne iene...O tas moteru issilaisvinimas....abejotinas.Na nezinau kaip su juoduliais gyvena.Zinau kokia laisve musu motereles turi su babajais gyvendamos.Ir nieko,kencia...Taip kad mieloji parasei,bet pries rasydama visiskai nepamastei.

redakcijai rašė
2012-11-02 05:51
o as gejus megejus ir man labiau patinka juodi vyrukai, nes ju didesni pimpaliukai

nu ir rašė
2012-11-02 05:48
Nematau tame nieko blogo,aš jau vilniuje mačiau mažų negriukų su lietuviukais smėlio dėžėj žaidžiančių,ir lietuviškai kalbančių,ir juodaodžiai jau Lietuvoje atsiranda,man ta odos spalva nieko nereiškia,svarbiausia žmogus

paskutinei rašė
2012-11-02 05:29
turbut "tavo lietuvaiciai"-tevas, broliai, dedes o gal ir vaikai(sunus) -tai jau tikriausiai is kito molio drebti?
o gal jie is marso atskride?

nesvarbu rašė
2012-11-02 02:48
kaip matau pasipyle nenusisekeliu ir vingio jonu pasipiktinimai.deja tai teisybe,musu lietuvaiciai tikriausiai patys prasciausi vyrukai...

efka rašė
2012-11-01 23:12
Turbut teta Zita pati koki babauzi susirado,kad taip gina tas musu paklydeles.

Lietuvis rašė
2012-11-01 21:10
Turbut dauguma sutinka su tuo kad straipsnio autore Zita yra visiska feministe ir tai jos ne pirmas ir ne paskutinis straipsnis ta tema.
O siaip ji ir jos komanda gerai dirba savo tiesiogini darba. Kasdien uzsikraunu anglija.lt svetaine, kur randu mums emigrantams idomiausius straipsnius, aktualiausias naujienas. Na o kai temu skyriuje pamatau Zitos nuotrauka, tai dazniausiai nusijuokiu kad vel bus rasoma apie tai kokie blogi lietuviai vyrai ir kaip reikia "islaisvinti" lietuvaites :)
Bet sis sis paskutinis straipsnis-virsune viskam! :)

luxury rašė
2012-11-01 19:55
cha cha cha,,, na ka as galiu pasakyti ;-) turbut bet kuris kitas vyras, kuris yra ne lietuvis, parodys daugiau demesio, nepriklausomai ar jis juodis, ar baltas... tokia jau tiesa :-D bet vien del to, kad koks babajukstis ar juodukas apipila nebutais komplimentais, abejoju ar protinga moteris is karto ir pasimauna... visom prasmem :-D turbut tos vargseles arba yra labai apgailetinos, arba gyvenime komplimento negirdejusios, nelabai ir isivaizduoju kaip ten ta meile uizgimsta gavus sluota uz tris svarus is kokio nors 'tesco' :-D rasiste turbut nesu, bet jau dovanokite, mielosios, dvasiskai atsigavusios ar kaip jus ten, juodo ant manes neuzkeltumete nei uz ka :-P

snobas rašė
2012-11-01 19:22
zoofilija baisi liga,plintantis virusas kuris prazudys visa europa ir nebe daug liko laukt..

i tema rašė
2012-11-01 19:06
Londonas. Dega mokykla. Vienas ugniagesys mėto vaikus pro langą, kitas apačioje juos gaudo. Po pusvalandžio tas iš viršaus sako apačioje stovinčiajam:
- Ei! O kodėl tu juodžių negaudai?
Anas atsako:
- Eik tu sau, galvojau, kad sudegę...

Marko rašė
2012-11-01 18:55
Tegu wisi juodi vaziuoja atgal vergaut i afrika o babajai i savo indija smirdet, albanai asilu krusti!

pimpis rasputinas rašė
2012-11-01 18:53
hahaha juodziai didziausi konkurentai, as kiekvienai is sirdies siulau susideti ir sukurti seima su spalvotu ir pajausti dvasios harmonija, na nebent orgazma. na man kaip vyrui, spalvotos visiskai netraukia, nors dauguma intelektualiu zymiai moteriskesnes,suvokesnes, blaivininkes, taip kad labai paprasta butu apvaisinti, ir vaika isaukletu tinkamai. na dvasios harmonijos niekaip nerandu, nors apsikakok, po reikalo norisi begti neatsigrezus

Kinziulis rašė
2012-11-01 18:42
Netiesą Zita teigia,kad lietuvaitės,,dvasiškai,,išlaisvėjo čia atvykusios.Ir be emigracijos visais laikais jos pasižymėjo savo ,,dvasiškumu,,lakstydamos paskui čigonus.Kuo čia dėtas dvasiškumas,jei lietuvaitės nežino,kas tas yra išrankumas?

as rašė
2012-11-01 18:16
Labas, taip visko buna, manau jei padraugautu kokius 4-5 metus, tai suzinotu kas per zmogus, nes tiek metu sunku apsimetineti, o tai kitos po keliu menesiu draugystes vaiku prisidaro, o paskui sako jis pasikeite po metu, bet proto juk reik ir paciai turet, Londone nemokama kontracepcija, kokia tik nori gali isirinkti. Tada jei jau santikiai nekokie, eina kiekvienas sau.

jo rašė
2012-11-01 18:11
labas.mano sesuo susiviliojo.ir verkia dabar kruvinom asarom.o pazadu buvo kruvos.

SS rašė
2012-11-01 18:00
Nerasykit nesamoniu kad n*geriai rupinasi savo seima , pasidomekit statistika ten raso kad negrai tik prip*sa vaiku ir po to palieka.

As to leiborsas, kuris ka tik gryzes is statybu :) rašė
2012-11-01 17:58
Bet ir lietuviskos poros issiskyria, ir nemazai. Cia manau nepriklauso nuo rasiu, cia nuo paciu zmoniu priklauso, jei zmones myli vienas kita ir ju interesai, gyvenimo vertybes vienodi mazdaug, tai visa ta buitine rutina moka pagrazinti, padaryti sventes ir t.t. Bet reikalas tame, kad daug zmoniu skuba su vestuvem, ypac moteru, nes taip kaip jau rase anksciau cia, yra tokia tvarkele, tradicija, kad reik turet vyra, seima, vaiku....,bet tai nereiskia kad bet koki vyra, kuris dar draugaujant iki vestuviu siuntineja...ir isgerineja gerokai, negerbia... Buna visokiu variantu ir manau kad tautybes cia nera skirybu priezastis. Gyvename Londone ir as matau cia salia gyvenancias moteriskes lenkaites su tamsiais vyrais, jau nemazai metu, turi po trys vaikus. Mano vyras lietuvis, labai geras, gyvename jau kartu 21metai, bet as ruse, ir daug pas mus draugu kur seimoje vienas yra Lt, kitas Ru. Kitos seimos abu Lt ir nesugyvena. Tiesiog reik rasti savo zmogu, savo puse. Mes nepriprate prie tamsiu, mes gyvenam Londone ir nezinau kokias zmonas tures mano sunus, noretusi aisku kad baltas, bet manau kad netureciau kistis, jei bus kitaip. Bukim kantrus vieni kitiems, svarbiausia kad seimos butu laimingos, nes gyvenimas tik vienas duotas ( arba ne :) ) Sekmes

TO expertas rašė
2012-11-01 17:40
nenorejau komentuoti bet negaliu nepakomentuoti tamstai. Sutinku kad afrikoj yra daug vargingai gyvenanciu seimu ir vaiku,kurie galbut ne visada gauna pavalgyti,bet tai nera visuma.
Ten Moterys jei nori eina i darba ir buna verslininkem be jokiu problemu. Sneku tik apie viena sali,kurios pavadinimo neminesiu.

O visiem kitiems kurie keiksnoja ir t.t siulyciau pasistatyti veidrodi pries save ir gerai save issidiskutuoti. Kodel as neturiu tokios moters kaip tas juodaodis? O ne atidare gerkles rekti kad jos del ju lytiniu organu ir bla bla bla.

snobas rašė
2012-11-01 17:28
teisingai pastebeta kad pas gyvuliu dar islikes gyvulinis instinktas ,kad privalo dirbt,o boba namie su 5 vaikais,manau nevienai isislavinisiai moterei nepatiktu toks gyvenimas,kad turetu priklausyti nuo vyrokaip akmens amziuj dar gyvenancios lietuvaitea atvaziuoja i anglyja ir lipa ant gyvulio nes kitaip nemoka,siais laikais tiek moterys tiek vyrai privalo buti lygus ir i darba eit ir masina pavairuot ir nusprest svarbaus kai to reikia ,o ne sedeti su bezdzionem ir laukti gorilos parnesancio bananu...

Dzin rašė
2012-11-01 17:19
Eilinis atntilietuviskas straipsnelis! Teks priprasti prie Lietuvsiku- Afro palikuoniu :)))

to bachurui.lt rašė
2012-11-01 16:59
galva persisviesk arba ismok be klaidu kompu spausdint... tada komentuok....rasineja cia visokie daunai -apie lytinius organus... tik tas tau vargse ir galvoj....tikriausiai b... vietoj nosies turi... kad nusipaistai....

expertas rašė
2012-11-01 16:59
kokios namu seimininkes, ten jos nebedirba nes nera darbo.... is tikruju reiktu pasiziureti kaip jos ten vargsta, vaikus nuo bado gelboja.... cia atlekia i anglija, baisiai atsigauna lietuvaites, gal jau reik nebedirbti, diedas islaikys ir tt, sutinku kad turi buti namu seimininke, bet kai vyras isvaro i darba ir pas ja atlekia kitas kadras tai atsiprasau, ir zinau tokiu situaciju ne viena ;)

aciu zita! rašė
2012-11-01 16:55
geras straipsnis-dabar bus diskusiju... ojojoi... kalbejau darbe su vienu juodaodziu kuris vedes lenke- sake jis afrikieciai yra priprate nuo mazumes-RUPINTIS SAVO MOTERIMI IR SEIMA.... ko apie lietuvius -didybes manija sergancius...-to nepasakysi...taip yra del to kad daugelis is ten atvykusiuju nuo mazumes dirbo laukuose ar dar kur - o moterys augino vaikus namie... nes ten tu darbu -nesimeto... uztat ir yra iprasta savo moteri aprupint- nes ji namu seimininke... ir taip buvo per amzius,.tai jie ir iprate-buti seimu galvomis...o ne pimpiais kaip ne kurie lietuviai.....nors atvirai pasakius-tamsiaodzio as -nedrisciau veztis i lietuva parodyt giminei....tai kita diskusijos puse...

Bachuras lt rašė
2012-11-01 16:07
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

leiborsas, ka tik gryzes is statybu rašė
2012-11-01 15:59
zitai gerai butu rasyti ne apie ka tik atvaziavusias , o jau apie ilgiau isgyvenusias(10+metu) misrias poras.
tokiu seimu turbut vienetai..
zinau bent 4 lietuves vedusias pries 3-6 metus, pasidariusias mulatukus , bijancios gryzt i lietuva ir parodyt vaikuti ir vyra giminei --- ir jau issiskyrusias .viena faina drauge -tiesiai sviesiai sake-buvau durna, isimylejau, apsvaigau nuo komplimentu,demesio,geliu. gime vaikas viskas ok. o po 3 metu prasidejo: ta pati rutina, pykciai, to jos vyro jamaikiecio ziurejimas i kitas baltas skyles,isdavystes su kitomis lenkemis,vengremis , jaunesnemis.ir t.t.
dabar jau ji issiskyrusi ir iesko lietuvio draugo . bet nelabai sekasi rasti su spalvotu kraiciu. siaip as nei uz nei pries-bet geriausiai kad tuo klausimu pasisakytu cia vedusios ir isgyvenusios na koki 10 metu ar ilgiau.kaip bebutu-yra labai gera patarle: serk vilka kiek nori-bet jis vistiek i miska ziuri. taip ir cia. pirmi 3-5 metai su juodziu nuostabus- o toliau....?

as rašė
2012-11-01 15:29
labai teisingas pastebejimas.... puikus straipsnis , aciu ,Zitai. :)

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

&#302;moni&#371; katalogas   Palmers green klinika