Naujienos

„Barclays“ pristatė priklijuojamą mini kreditinę kortelę

2012-04-19

Mūšyje dėl elektroninės piniginės įdiegimo buvo iššauta nauja galinga salvė – „Barclays“ pristatė priklijuojamą mini kreditinę kortelę „PayTag“, skelbia BBC.

Bankas tikisi, kad Britanijos klientai priklijuos ją prie savo mobiliųjų telefonų ir naudos bekontakčiuose atsiskaitymo terminaluose, mokėdami už kasdienius pirkinius.

Ši „pamojuok ir užmokėk“ technologija jau taikoma kelerius metus. Ji leidžia mokėjimų kortelės turėtojams kai kuriose parduotuvėse atsiskaityti už pirkinius iki 15 svarų be PIN kodo įvedimo.

Iki šių metų pabaigos milijonai „Barclays“ klientų galės pradėti naudotis ir šia naujove, kuri yra dar viena mobiliosios bankininkystės forma.

„PayTag“ siūloma daliai klientų, gausiančių laiškus per artimiausias dienas. Skaidri ir elastinga kortelė yra trečdalio įprastinės kortelės dydžio ir turi lipnią galinę pusę, todėl atrodo kaip paprastas lipdukas.


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Barclays, Kreditinė kortelė, PayTag

 

Komentarai

to powe rašė
2012-04-23 00:43
siaip turiu as siuolaikine ju technologija..ta prilieciama sistema galioja jau seniai..si kortele skirsis tik savo dydziu..bet nesako,kad pakeite naudojimo technika...prilietus telefonu ant kurio uzklijuota kortele,gales nors ir tavo senele nusiskaityti jei pirks uz suma iki 15£ :)

to tai rašė
2012-04-23 00:41
cia suo ir pakastas,kad apsiperkant iki 15£ jokio pin nereikia..prilietei ir pinigelius nuskaite :)))

to kvailuciai.. rašė
2012-04-23 00:39
galiu pasakyti tik viena..daviau as kreditine atsiskaityti dukrai parduotuveje..priliete ir viskas..atsiskaityta..jokio savininko identifikavimo ten nera..del to ir padarytas limitas mazas..daug po 15£ nespesi apsispirkti,kol seimininkas uzblokuot sumastys..

kvailuciai rašė
2012-04-19 22:40
savininko indentifikavimo sistema integruota,pats uzsiblokuos,jei svetimas nores nupirkti kazka..

tai rašė
2012-04-19 18:28
PIN kodas vistiek juk bus naudojamas,ka kitas pasinaudos.nors aisku,nezinau kokiu ten gudruciu yra ir kas kaip moka tai pasinaudot..

powe rašė
2012-04-19 16:56
sandra, laikas issigyditi galva, tada pasitikesi labiau siuolaikinem technologijom, dabar nieko nekure be tam tikru apsaugu...

as rašė
2012-04-19 14:07
nesaugu ir man atrodo...

as rašė
2012-04-19 12:50
uzblokuosi,atsiskaitys max £15

sandra rašė
2012-04-19 10:05
klausimas kiek tai saugu? jai tel is taves kas pavoks, tai svetimas is tavo saskaitos atsiskaitines. nepasitikiu tokiais dalykais

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas