Naujienos

Imigracijos bumas pakeitė Britanijos veidą beveik labiausiai iš visų

2012-04-20

Imigracijos bumas, vykęs šalį valdant leiboristų partijai, lėmė tai, kad Britanijos veidas pasikeitė beveik labiausiai iš visų didžiųjų pasaulio šalių, nusileidžiant tik Italijai. Tai paskelbė Oxfordo universiteto „smegenų centras“.

Per penkerių metų laikotarpį, kai imigracija buvo pasiekusi viršūnę, JK esančių svetimšalių skaičius padidėjo 22 procentais – dvigubai daugiau nei vidutiniškai G8 grupės šalyse, rodo „Migration Observatory“ turimi duomenys.

Per paskutinius du dešimtmečius Britanijos gyventojų, gimusių kitose šalyse, skaičius ūgtelėjo nuo 1993 metais buvusių 3,8 milijonų (arba 7 procentų nuo viso populiacijos skaičiaus), iki beveik 7 milijonų arba 12 procentų 2010 metais.

Tuo pačiu laikotarpiu užsienyje gimusių Britanijos gyventojų, neturinčių JK pilietybės, skaičius padvigubėjo nuo 2 milijonų (arba 4 procentų nuo bendros populiacijos) iki daugiau nei keturių milijonų (7 procentų).

Skaičiai rodo, kad sparčiausiai imigracija į šalį augo 2000-2005 metų laikotarpiu, kai ES išsiplėtimas ir „atvirų sienų“ politika Britaniją pavertė patraukliu taikiniu.


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Bumas, Emigracija, ES, Imigracija

 

Susiję straipsniai:

 
 

Komentarai

to vija rašė
2012-04-25 18:29
labai graziai ir teisingai parasyta :),bet juk nevisi ta supras ir nores suprast,nes juk yra kurie tycia ir principo sh...ks,todel kad jie kitokie ir nebus-tai jau isisenejusi ir nepataisoma problema...

vija rašė
2012-04-24 10:17
Sveikučiai matau, kad pavydas mūsų šalies piliečiams kaip toje patarlėje"apetitas auga bevalgant".
Ar iš gero gyvenimo turim išvažiuoti į kitą pasaulio kraštą, kai turim tikrai gražią šalį ir gražias tradicijas, papročius, bet deja mes nereikalingi nei išsilavine nei bemoksliai. Aš skaitau ir mastau, kad lietuvis lietuviui turbūt didžiausias priešas. Kodėl nepasimokom iš mūsų kaimynų RUS, BY, UK ir kitų artimų mūsų kaimynų, pažiūrėkit kokie jie vieningi, kaip jie vieni kitiems padeda ir ne už pinigus o geranoriškai, nejaugi pinigai, užimanti padėtis visuomenėje pasaulyje yra svarbiausia.Jei tau nesiseka tai man "džiaugsmas', kol visi taip galvosim, tai iki gero nedaves.Mano nuomonė tokia, jokiai šaliai mes nesam našta, kokie mes kantrūs, darbštūs ir protinga tauta, tik labai gaila , kad mes sav o šaliai nereikalingi. Jei mums kitose šalyse nebūtų kalbos barjiero, tai mes tokia revoliuciją padarytume, o oi, ....Tad būkim pakantesni vieni kitiems, išmokim pasidžiaugt kito sėkme, padėt, paguosti, atsitikus nelaimei ir tikrai pasidarys šviesiau nors saulė nešvies..........

dali rašė
2012-04-23 06:26
RASYTOJAI,,,,NET SAVO VARDA BIJO PARASYT

to aaa rašė
2012-04-21 01:20
nevaryk, nezinai,kad as pasalpas ne vagiu,o gaunu teisetai. ir dirbu uz pinigus,ir turiu voluntary darba. svarbu keikti net nepazystant

jo rašė
2012-04-20 22:43
Na va ir pasisnekejo broliai lietuviai :)

tam kur papildo paskutiniji rašė
2012-04-20 22:01
Jauciasi kad turi psichologiniu problemu. Kai zmogus isivaizduoja kad Lietuva psichinems ligoms ir kompleksams gydyti, tai savaime suprantama kad tau zmogeli tikrai reikia daktaro.

To papildau paskutiniji rašė
2012-04-20 20:33
Nu cia kaip du kart du,atsiras vusada toks Pilypas is kanapiu,kuris pasiulys gryzt i Lietuva.......Tai prasau,vaziuok,ko cia siulyni????

as rašė
2012-04-20 16:45
Teisingai aaa raso, kazkas turi nudirbti juodziausius darbus statybose, fermose ir sandeliuose. Tik mes tai galim. Todel neesam siurbeles, kaip kazkas bando iteigti. O kiti komentaruotojai komentaruoja bele ka apie britu specialistrus. Pasiskaitykit pirma apie ka zmogus raso daunai jus nuo kopeciu.

aaa to "to aaa" rašė
2012-04-20 16:32
tamsta matosi is tu, kurie perskaite trecia sakini, jau pamirsta apie ka skaite. Manau vidutinio intelekto skaitytojas turetu suprasti kam buvo skirtas sitas komentaras. O gal tamstai sukonspektuoti, kad suprantamiau butu?
Esme butu tokia, kad mes neesame nasta siai saliai ir naudos jai atnesame daugiau negu zalos. Tai buvo skirta tiems, kurie 3 kartus per diena nepraleidzia progos pasibedavoti, kad mes esame didziausia nasta britanijai ir visu anglu bedu priezastimi!

to aaa rašė
2012-04-20 16:30
O tu nieko kito kaip fermos nesi mates. Britai dirba rimtus darbus, o ne vairuoja aplink fermas vaisiu krautis. Atsipeikek, zmogau. Kam tu ant britu varai? Ar bent zinai kuo UK yra zymi pasaulyje, kuriose srityse dirba dauguma britu specialistu?? Tu manai, kad jeigu britu fermose nera, tai jie tinginiai???? Tu sedi kopeciu apacioje, todel nieko ir nesupranti.

tas pats per ta pati rašė
2012-04-20 16:01
Visur gerai, kur musu nera:)

to aaa rašė
2012-04-20 14:56
Tau paciam pas tu specialistu laikas apsilankyti.Gaunam tas pasalpas, ir imam jei priklauso, ir dirbam jei darbo turime, o kas kaltas kad mes lietuviai darbo liaudis, ten namie nieko neuzdirbsi tai cia ir gyvename tokiom salygom, ir fermose dirbam,ir t.t.Cia pats ant saves burnoji ar ka?O ka jus tuo "isitvirtino"turit galvoi, nesuprantu, atvaziavai radai darba, buta issinuomojai moki mokescius gyveni ir visas tavo isitvirtinimas, ar 10m. cia ar 3m. nematau skirtumo.

papildau paskutiniji rašė
2012-04-20 14:55
papildysiu paskutini:
... O jei yra problemu su psichika ir ivairiais kompleksais, tam yra...Lietuva.

aaa rašė
2012-04-20 14:31
jau uzp*so tokios zasys, kurios kasdien tik trata ir trata kokie mes blogi ir kaip mes atimam paskutini duonos kasni is anglu. Kad tie anglai patys dirbtu nors per puse tiek, kiek lietuviai, lenkai... Pats dirbu vairuotoju ir daznai vazineju i fermas krautis vaisius ir darzoves. Esu apvazineje daugybe fermu, bet ne vienoje nemaciau kad dirbtu anglai, juodziai ar babajai - visur tik lietuviaI, lenkai, latviai, bulgarai. Ir ju daugybe. O ar bent isivaizduojate kokiom salygom jie gyvena? Barakuose kaip pionieriu stovykloje....
Jus pavydit tiems galbut 10% , kurie labiau isitvirtine sioje salyje ir gauna pasalpa uz vaika 20 sv per savaite. Manot jie nepakeliama nasta jusu mylimai anglijai? Nebijokit, sia sali valdo ne muzikantai ir laborantai, tie zmones moka skaiciuoti ir zino, kad be rytu europieciu siai dienai jie neissiverstu. O ta ismalda, vadinama pasalpa, del kurios jus taip verkiat, yra lasas juroje britanijos ekonomikai.
Tad gal apsiraminkit tie virkautojai. Jusu teise rinktis - imti ar neimti pasalpa. Kaip sakoma- kviepuok ir leisk kitam kviepuoti. Cia laisva salis. O jei yra problemu su psichika ir ivairiais kompleksais, tam yra specialistai.

SS rašė
2012-04-20 14:11
Zydu valdoma leiboristu partija turi tiksla padaryti Anglija multikulturine. Neveltui Breivikas Norvegijoje tratino tos partijos narius.

bbb:) rašė
2012-04-20 13:58
Aha , kad uzsipuolei ta OOO, tai nieko tokia cia neraso, kad pavydi ar ka te.O tu rasai tokios pat teises, ir ttp ttb...taip teisus, bet tas teises turime tureti LT, o ne cia cia ne musu salis, ir aisku savaime, kaip britams atrodo, jie ne tik daba savo sali turi kelti, o dar ir puse lietuvos, lenkijos ir ko te tik nori....O siaip man patrauklu, gera ir malonu US.Cia aisku geriau nei LT, nei nepradedu rasyti kodel, visi ta zinote,bet svajone lieka US.

oioioioioi rašė
2012-04-20 13:42
susimuskit!

aaa rašė
2012-04-20 12:50
sakai pasalpas? tau del to skauda? o gal nepatinka, kad turime tokias pat teises, kaip ir visi balti bei juodi? jeigu pas tave taip giliai isisaknijes baudziauninko sindromas, ir manai kad esi ketvirtaruse, tai koks velnias tave isnese is Tevynes? ten laisvai gali jaustis baudziauniku.
O sioj saly istatymai visiems vienodai galioja. Cia netaikomi dvigubi standartai, ir jeigu zmogus nori pasalpos ir atitinka kriterijus - jis ja ir gauna. Jeigu zmogui reikia busto ir jis atitinka kriterijus - jis ji gauna. Beje jam niekas nedovanoja namo dykai, jis tik gauna teise nomuotis ji lengvatinemis salygomis.
Didziausia beda yra ta, kad tokie zmogenai, kaip tu, vedami didziausio pavydo, apgaudineja valstybe ir apgaules budu pasiima tas jiems nepriklausancias pasalpas ir lengvatas. Tokiu kaip tu galvose knibzda tik viena mintis - "jeigu kazkas tiek gauna, tai turiu ir as nemaziau gauti". Ir jie nenurimsta, jie gyvenime turi tik viena tiksla. Pavydas yra galingas variklis ir baisus ginklas.

ooo rašė
2012-04-20 12:24
sakau nasta,nes is visu saliu subege pasalpas ir namus gauna ta pacia teise kaip ir britai

ka nors daryk rašė
2012-04-20 12:12
kokia dar nasta - pagrindine juodo darbo jega, o ne nasta

tai ka dabar padarysi rašė
2012-04-20 12:03
man cia patrauklu,gera ir malonu. suprantu kad mes daromes nasta,bet isvykt nenoriu

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage   Palmers green klinika