Naujienos

JK darbo rinkos prognozės - blogiausios per trejus metus

2011-12-13

Apklausą vykdė įdarbinimo agentūra "Manpower". Anot tyrėjų, tai blogiausi rezultatai per pastaruosius trejetą metų.

Finansų ir verslo sektoriuose naujo personalo trūksta, tačiau planai įdarbinti žmones ribojami.

Šios apklausos rezultatai pralenkė oficialiąją nedarbo statistiką, kurios duomenų laukiama trečiadienį. Manoma, kad jie parodys dar didesnį nedarbo augimą.

Pagal "Manpower" atliktą apklausą pastebima labai didelių skirtumų tarp regionų, štai Anglijos rytuose darbdaviai labiau linkę darbinti naują personalą, nei darbdaviai Anglijos vakarų regionuose. Šiaurės rytuose darbdaviai linkę didinti personalo skaičių, o šiaurės vakaruose - mažinti.

Nacionalinis vidurkis, anot statistinės apklausos rezultatų, rodo, kad įdarbinimo apimtys per ateinantį metų ketvirtį nepasikeis. Teoriškai jos turėtų augti bent per kelias padalas, idant būtų išvengta nedarbo augimo.

"Manpower" vadovas Markas Cahillis pabrėžė, kad 2012 metų darbo rinka "balansuoja ant peilio ašmenų". Anot specialisto, tai silpstančios ekonomikos ženklas.

"Prisiklausėme gandų apie įmones, kurios kaupia pinigus ir neinvestuoja.<...> Darbdaviai laikosi "palauksim ir pažiūrėsim" politikos įdarbindami - jie labai atsargūs, europonis recesijos užkratas jiems kelia baimę," teigia M.Cahillis.

Pasak tyrėjų, stagnaciją darbo rinkoje skatina finansinis ir verslo paslaugų sektoriai. Būtent šiuose sektoriuose nustatyta mažiausi įdarbinimo planai, kai ankstesnių apklausų metu, metų pradžioje, buvo prognozuojama sukurti daugiau darbo vietų.

Naujų darbo vietų sukūrė vandens, dujų ir elektros energijos kompanijos. Apskritai apklausa parodė, kad Jungtinėje Karalystėje apstu tuščių darbo vietų.

Parengta pagal www.bbc.co.uk informaciją

   

Susiję raktiniai žodžiai: Manpower, Nedarbas, Recesija

 

Komentarai

juodadarbis negras rašė
2011-12-15 02:29
ai dzin to juodo darbo visada atsiras o ypac tam londone

to brr rašė
2011-12-13 22:48
babkiu daug turi?

brr rašė
2011-12-13 22:31
Turiu savo auto servisa,kur pirmiausia ir svarbiausia klientas,o ju netruksta ir netruks,nes masinos genda visais laikais.Taip kad galvos nesuku krize ar nekrize!!

asa rašė
2011-12-13 14:27
BIJAI VAZIUOK LIETUVON TEN GERIAU

Nera vardo rašė
2011-12-13 12:28
Bus dar blogiau po Britanijos demarso.Ives sankcijos ES ir sumazies exportas I europa.Ir mums atiteks.daug geru zodziu isgirsim apie migrantus.paprasciausiai busim atpirkimo oziai.

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

&#302;moni&#371; katalogas   Palmers green klinika