Naujienos

Lietuvių įmonė pelnė "Microsoft" "Metų Partnerio" apdovanojimą

2012-06-27

Viena didžiausių šalies IT paslaugų įmonių „Affecto Lietuva“ šiemet pelnė „Microsoft“ „Metų partnerio“ apdovanojimą. Įmonė buvo įvardinta tarp geriausių pasaulinių „Microsoft“ partnerių už parodytą išskirtinę kompetenciją diegiant sprendimus ir inovacijas, paremtas „Microsoft“ technologijomis.

„Microsoft“ išrinko laimėtojus iš beveik 3000 paraiškas pateikusių partnerių visame pasaulyje ir paskelbė nugalėtojus įvairiose kategorijose. „Microsoft“ šalies „Metų partnerio“ apdovanojimas skiriamas tam partneriui, kuris per paskutinius metus pademonstravo išskirtinę verslo kompetenciją, teikdamas „Microsoft“ sprendimus klientams. Šiais metais „Affecto Lietuva“ buvo pripažinta teikianti išskirtinius sprendimus ir paslaugas bei demonstruojanti puikų bendradarbiavimą su „Microsoft“ atstovybe Lietuvoje.

„Mes džiaugiamės, galėdami paskelbti „Affecto Lietuva“ „Microsoft“ Lietuvos „Metų partneriu“, sako Jon Roskill, Microsoft korporacijos viceprezidentas. „Affecto Lietuva” nustatė standartus, teikdama inovatyvius, klientų poreikius atitinkančius „Microsoft“ sprendimus. Būtent šis siekis būti geriausiais užtikrins mūsų bendrą sėkmę ateityje“.

„Affecto Lietuva“ kuria ir diegia unikalias, kompleksines informacines sistemas, taikydama Microsoft SharePoint, FAST Enterprise Search, SQL Server, Visual Studio technologijas. Vienas iš tokių projektų pavyzdžių – dabar kartu su „Microsoft Lietuva“ vykdomas projektas „E. Seimas – elektroninės demokratijos priemonių plėtojimas Lietuvos Respublikos Seime“. „Vertiname partnerystę ir bendradarbiavimą su „Microsoft“, jaučiame stiprų „Microsoft Lietuva“ palaikymą ne tik parduodami, bet ir vykdydami projektus kartu su „Microsoft Consulting Services“ specialistais“, – sako „Affecto Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Naujokaitis.

„Affecto Lietuva“ yra puikus vertingo bendradarbiavimo pavyzdys tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, – aukštą partnerio apdovanojimą komentuoja Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ vadovas. Ilgametė partnerio patirtis, aukšta įmonės specialistų kvalifikacija ir gilios technologinės žinios užtikrina geriausiai klientų poreikius atitinkančių sprendimų diegimą“.

Pastaruoju metu „Affecto Lietuva“ įgyvendino keletą projektų, grįstų „Microsoft“ technologijomis, visų pirma Microsoft SharePoint 2010 – „Vieno langelio“ principu veikianti informacinė sistema Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, Dokumentų ir projektų informacijos valdymo sistema Europos socialinio fondo agentūroje.

Tai jau ne pirmas įvertinimas, kurį šiais metais gauna „Affecto“. Praėjusią savaitę Berlyne įteikti „Great Place to Work“ apdovanojimai geriausiems Europos darbdaviams. Tarptautinių kompanijų kategorijoje „Affecto“ užėmė 9 vietą tarp 25 į finalinį etapą patekusių kompanijų.


Parengta pagal www.alfa.lt informaciją

   

Alfa.lt

Susiję raktiniai žodžiai: Affecto Lietuva, E.Seimas, Microsoft, Microsoft Consulting Services

 
 
 
 

Apklausa

Ar lankaisi JK muziejuose, meno galerijose?

Taip

Būna, bet retokai

Kai tik atvykau į JK, lankiausi, bet dabar jau nebe

Ten, kur gyvenu JK, nėra muziejų / galerijų

Ne ir neketinu – manęs tokie dalykai nedomina

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage
Palmers green klinika