Naujienos

"Paskutinės instancijos" metodai - stumdymas ir užgauliojimai

2012-05-25

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos penktadienį kreipėsi į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją ir Žurnalistų etikos inspektorių, prašydamas įvertinti žurnalistės Rūtos Janutienės veiksmus.

2012 m. gegužės 18 d. interneto svetainėje www.youtube.com patalpintas vaizdo įrašas,  kuriame žurnalistė Rūta Janutienė ima interviu iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Algirdo Kaminsko. Policijos departamento pranešime rašoma, kad žurnalistė įsiveržė į policijos patalpas, darė spaudimą įstaigos vadovui, sudavė pareigūnui bei jį apstumdė.

Reportažas buvo parodytas ir 2012 m. gegužės 24 d. TV 3 televizijos laidoje „Paskutinė instancija“. Jame matyti, kaip prieštaringai vertinama žurnalistė užgaulioja ir stumdo A.Kaminską, kalbėdama apie policijos veiksmus vykdant teismo sprendimą L.Stankūnaitės byloje.

„Esame įsitikinę, kad tokiais savo veiksmais žurnalistė Rūta Janutienė akivaizdžiai pažeidė Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso ir Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymo reikalavimus, todėl prašome atsakingų institucijų įvertinti jos elgesį“, – rašoma Policijos departamentos pranešime spaudai.

R.Janutienės elgesį kritikavos ir Lietuvos Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.
„Esu šokiruotas dėl Rūtos Janutienės, kuri save vadina žurnaliste, elgesio ir veiklos, kurios tikrai negaliu priskirti nei prie žurnalistikos, nei prie profesionalios žurnalistikos juo labiau“, – asmeniniame tinklarašytje dainius.org rašė D.Radzevičius.

Parengta pagal www.15min.lt informaciją

   

15min.lt

Susiję raktiniai žodžiai: Etika, Paskutinė instancija, Rūta Janutienė, Žurnalistika

 

Komentarai

anastazija rašė
2012-05-28 15:53
o mentas ka nemate kaip jo valdininkai mergaites pagrobime zmones tampe,sparde,stumde bei kitaip niekino...saunuole zurnaliste Ruta!!!!

darius_p rašė
2012-05-27 08:06
Siaip, as rasiau, kad sitai ale zurnalistei reikia ant zemes nutupt, o ten uzgavo, ar dar kazkas man visiskai neaktualu, daugiau apie sita ziurke zinotum, kitaip kalbetum

liune63 rašė
2012-05-25 16:05
juokas ima, uzgavo Janutiene? ar zeme vilko, su koja trype, paziurekit geriau irasus apie vaiko isgrobima!!!! gala kas tokia "dariui-p" paaiskes? Ji tik rode,kaip pavyzdi, kad vaiko nebuvo galima liesti.

darius_p rašė
2012-05-25 11:28
Senai tai "zurnalistei" reikia ragus aplauzyti, nes per daug ji jau sau leist pradejo, buka kaip troleibusas, o ziuri i visus is aukstai, nors is poelgiu ir bendravimo kulturos atrodo, kad is kokio nusiurusio tvarto islindus.

vid_zzz rašė
2012-05-25 10:37
O kiek mentai zmoniu suzeide ir apstumde?Ir gerai padare,dar ne tiek juos reikia apstumdyt:)Pamanykit,nuskriaude zurnaliste arogantiaka menta ,kuris pazeidineja zmogaus teises Lietuvos Respublikos teritorijoje

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage   Palmers green klinika