Naujienos

Taškas pedofilijos byloje – Stankūnaitei nepateikti jokie kaltinimai

2010-11-04

Trečiadienį Panevėžio apygardos teismas nusprendė pedofilijos byloje nepateikti kaltinimų nei Laimutei Stankūnaitei, nei kitiems byloje minėtiems asmenims. Teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Teisme visi mažametės Drąsiaus Kedžio dukters globėjų Neringos ir Aido Venckų skundai dėl nepareikštų kaltinimų buvo atmesti. Mergaitės globėjai teismo prašė pareikšti įtarimus mergaitės motinai L. Stankūnaitei, tetai Violetai Naruševičienei bei teisėjui Jonui Furmanavičiui. Taip pat kaltinimus žuvusiam Andriui Ūsui pakeisti sunkesniais – iš tvirkinimo į prievartavimą.

N. ir A. Venckai buvo apskundę Vilniaus apygardos prokuroro Ramūno Šileikos baigtą ikiteisminį tyrimą dėl galimo D. Kedžio dukters pardavinėjimo. Tyrime surinktais duomenimis, nei buvusiai D. Kedžio sugyventinei L. Stankūnaitei, nei jos žuvusiai seseriai V. Naruševičienei ar žuvusiam Kauno apygardos teisėjui J. Furmanavičiui jokie kaltinimai tvirkinus mažametę nebuvo pareikšti.

Šią ikiteisminio tyrimo baigtį Venckai buvo apskundę, tačiau trečiadienį priimto Panevėžio apygardos teismo sprendimu nėra pagrindo abejoti ikiteisminio tyrimo išvadomis.

Mergaitės globėja N. Venckienė taip pat buvo apskundusi prokurorą dėl to, kad jis teismui atidavė tik vieną žmogų – dabar jau žuvusį Andrių Ūsą. Ji yra teigusi, kad kyla abejonių, kaip A. Ūsas galėjo bendrauti su jos dukterėčia, jei motina jų nesuvedė.

Visą ikiteisminio tyrimo procesą N. Venckienė siekė, kad įtarimai pardavinėjus mergaitę būtų pareikšti jos motinai L. Stankūnaitei, spalį nušautai L. Stankūnaitės seseriai V. Naruševičienei ir tą pačią dieną žuvusiam Kauno apygardos teismo teisėjui J. Furmanavičiui.

N. Venckienė ir jos vyras A. Venckus ne kartą siuntė skundus prokuratūrai, taip pat ikiteisminio tyrimo metu prašė, kad tyrimas būtų papildytas naujais duomenimis. Tačiau ir šie skundai buvo atmesti.

Ikiteisminis tyrimas atliktas tinkamai

Vilniaus apygardos prokuratūra skelbė, kad buvo surinkta 18 tomų medžiagos, apklausta beveik 200 liudytojų, atlikti medicininiai, psichologiniai, fonoskopiniai tyrimai. Taip pat gautos specialistų išvados, naudotasi Interpolo Lietuvos nacionalinio biuro pagalba.

„Atlikus ikiteisminį tyrimą konstatuojama, kad prokuroras surinko pakankamai duomenų, kurie leidžia įtariamojo Andriaus Ūso atžvilgiu baudžiamąją bylą perduoti teismui. Prokuroras šioje byloje priėmė nutarimą ikiteisminį tyrimą kitų asmenų atžvilgiu nutraukti jiems nepadarius nusikalstamos veikos. Byloje nustatyta, kad prieš D. Kedžio dukters pusseserę seksualinės prievartos veiksmai nebuvo padaryti“, – skelbė prokuratūra.

Panevėžio apygardos teismas nusprendė, kad ikiteisminis tyrimas buvo atliktas tinkamai.

Venckienės drausmės byla stringa

Taip pat trečiadienį Kauno apygardos teismo teisėjai Neringai Venckienei iškeltos drausmės bylos nagrinėjimas įstrigo. Jau antrą kartą nesusirinko reikiamas teisėjų skaičius. Teisėjų garbės taryba gavo L. Stankūnaitės skundus dėl jos dukters priežiūros. Skunduose moteris rašė, kad N. Venckienė paviešino Drąsiaus Kedžio dukters tapatybę. N. Venckienė teigė, kad skundą L. Stankūnaitė parašė tuomet, kai viena televizijos laida nufilmavo automobilį, kuriuo N. Venckienė vežė mergaitę į susitikimą pas L. Stankūnaitę.

Pati Kauno teisėja bylos nagrinėjimuose nedalyvauja. Ji teigė, kad yra per daug užimta, be to, nemato prasmės būti.

Prieš metus Kaune nušauti J. Furmanavičius ir V. Naruševičienė, šių metų balandį prie Kauno marių negyvas aptiktas D. Kedys, birželį – A. Ūsas. Pareigūnų teigimu, pastarųjų mirtis nebuvo smurtinė.

   

Alfa.lt

Susiję raktiniai žodžiai: Andrius Ūsas, Drąsius Kedys, Jonas Furmanavičius, Kauno pedofilijos byla, Laimutė Stankūnaitė, Neringa Venckienė, Violeta Naruševičienė

 

Komentarai

zose rašė
2011-12-31 15:38
Nedokit L.Stankunaitei nuzuditi dukra.Tegul zusts viena,vistek pedofilu klanas ja nuzudis. Del ko jinai saugoma? is ko givena?Kaip jinai islaikis dukra,ismukis neturedama ne savo kampo ar givens pas savo tevus pijpkus.Kur kita mergaite gal pardavinejama pedofilams?

po velniu rašė
2010-11-07 22:49
nu kada baigsis ta nesamone? zinoma kad motinai mergaite priklauso. skirstykites piketuotojai,cirkas baiges. smirdit su savo kedziu ir jo seimos nesamonem

To: w to valio rašė
2010-11-07 20:05
patiko man tavo pagarba Drasiui, ir nepagarba furmanaviciui ir narusevicienei :) (pavardes mazosiomis raidemis) jie tikrai neverti "didziosios raides"

usbarzdis rašė
2010-11-07 19:36
ei jus, stankunaites gerbejai?
kodel neatsakote i kluasimelius-kuriuos cia pateike kai kurie komentatoriai?
ko tylit?

nika rašė
2010-11-07 19:04
pilnai pritariu {grazu},nes as taip pat maciau kedzio nuotraukas is morgo.patikekit jis tikrai ten neatrodo kaip zmogus kuris nuskendo!

Jurate rašė
2010-11-07 09:53
LIUX!
Stiprybes Laimai ir dau dau graziu akimirku su dukryte :)

AS rašė
2010-11-06 22:17
Man tik labai idomu, kur musu salies Prezidente ir Seimas? Faktai sukisti i GERKLE taip,kad net kiekvienas is musu ,normaliu zmoniu net springsta!Ar jie isvis turi kokiu galiu ar tik siaip marionetes? Uz ka mes balsuojam?????? Kam mums tokia Valdzia kuri negali susitvarkyt su paprasciausias ISKRYPELIAIS . ..
esu labai nusivyles musu salies TEISINGUMU!

as ne uz venckus rašė
2010-11-06 14:25
nupiepus bobele,dar i prezidentes siulto,jus gal smarkiai perlenket humoro ribas. slepkites,tokiu puskvaisiu jau nedaug

vis kas rašė
2010-11-06 14:11
Ok, as irgi tikiu kad mergaite buvo prievartaujama, ir kad lietuvoj korumpuota valdzia, kuria aiskiai valdo pedofilai. Bet ar yra zmoniu galinciu paaiskinti kur visa ta laika buvo pats Kedys, ir kai jis atsirado, tai tik kazkur prie upes "uzspringes" vemalais. O gal tose zmogzudystese jis net nedalyvavo, tik kazkas juo pasinaudojo?

grazu rašė
2010-11-06 09:49
"savo akim maciau Drasiu, na jei jis uzspringo tai tada as negras."
Nu pradekim dar savo vizijas pasakotis...
Siaip tai as uz Venckus.

hm.. idomu rašė
2010-11-06 01:14
Mielieji Stankunaites uztarejai,pasakykit man,kodel jos parodymai visada skirdavosi (nuo pries tai jos pacios duotu)?Uso taip pat parodymai visa laika keitesi.Tai jei zmogus teisus,tegu gal is jaudulio ir rankos gniauzias,ir balsas trukineja,bet visvien kartos ta paty kaip uzsikirtusi plokstele.Ir apskritai kaip toookia "gera","nekalta" ir t.t. mama SITAIP nervuojasi,is proto eina del savo dukters-bet isgrazejusi,ir dar kaip isgrazejusi.O Venckienes tik kaulai ir skura liko!!!Gerbiamieji Stankunaites ir pedofilu uztarejai,neturit nepilstykit is tuscio y kiaura,nes jau koktu skaityti.Duok dieve jums ramiai naktim miegoti,ir nebijoti del savo vaiku(gal but ir busimu vaiku)ateities.O Del Krivicko,jis pats vaiku turi,todel ir kovoja del vaiku.Visi normalus tevai (ne pedofilai,iskrypeliai ir pan.) PRIVALO!!!!! galvoti,ir jei reikia kovoti uz savo vaiku ateity.

lietuva to kam rašė
2010-11-05 23:57
Nepagavau vieno, jei tau neidomu tai ka tu cia veiki? Jug yra ir be situ skaitalu ka veikt, o plius dar rasineji.

kam rašė
2010-11-05 23:14
cia tiek rasineti apie ta pati? nei man idomu,nei as matau problema. tokia jau seima,taip ir nutiko. nesuprasi,kas kaltas,nes visi vdeikejai sioj istorijoj puskvailiai. ta pati venckiene jau vemt vercia,dar keliat ja ant sakiu

buvau i LT grizes rašė
2010-11-05 22:27
savo akim maciau Drasiu, na jei jis uzspringo tai tada as negras. To W, viska gerai parasei tik ne Aivaras o Aidas. O tas Aidas Miezelis is VSD del kurio dabar Ekspertai eu. kariauja nes viskas kas apie ji buvo kai uzsisuko si byla isgaravo, o jis beje idomu kodel plaukus nusidaze???? O tiems kurie teigia kad Venckienei antrankiu reikia, noriu uzduoti klausimus, kokio velnio tada Kliunka springsta ir mikcioja visuomenei per konferencija kalbedamas (juk tiesa sako) kodel prakaituoja??? Kodel atmetama visi pareiskimai Venckienes kas beje yra teisinej valstybej neimanoma??? Nuo kada rengiamos konferencijos vargsams kaip Stankunaite, kodel I.Rinau (kuri is tiesu kovojo uz dukra) nerenge tokiu konferenciju ir pagrindinis - kodel net 5 psichologai pasake kad mergaite nemeluoja ir tam paciam Raidos Centre buvo nustatyta kad patirta seksualine prievarta, su motina nera rysio, kas pagal jus tie psichiatrai, beje vienas is ju Rokiskio psichiatrijos direktorius, kas jie debilai????? O va ta kuri vaiko nemate ir ka tik studijas baigusi - profe??? Tai kokie tada LT psichologai dirba??? Juk vienas is ju tyres Kedyte daug kur dominuoja, tai jis kas debilas ar pagal jus papirktas??? Keista daug klaustuku ir daug prakaituojanciu sioj byloj. Netikejau Kedziu kol nepamaciau video su vaiku, nes taip meluoti vaikai negali, ir kol neatsirado lavonu bei mikciojanciu "teisuoliu" DURNI ESAT JEI TIKIT TUO KAD TEN VISKAS VENCKU KEDZIU ISGALVOTA.

prtras to idomu rašė
2010-11-05 17:47
stankunaite saugo vien del to-kad ji perdaug neissisneketu laisveje.nes ji daug zino.ji be advokatu padejimo-staigiai pasimetus pradeti mikcioti ir kirstis, atsakydama i paprasciausius zurnalistu klausimus.
net gi i paprasta klausimeli apie "raudona pinigine" ar staigiai "aitvaro sunestus turtus"

to to basta rašė
2010-11-05 17:46
As ne Basta, bet venckiene uzsitarnavo antrankiu uz smeizta, prievartos kurstyma. Garliaviniai, na jie tik pieskos, niekur nepritapusios, bet uz tai grasinancios, esancios uz istatymo ribu.

Jei daugiau pasidometum, tai ir pats suprastum.

To: to nesvarbu rašė
2010-11-05 17:08
liepimas vaikui atlikti oralini iskamsai - visose salyse priskiriamas tvirkinimui. PAdaryti is vaiko porno zvaigzdute ir tuo didziuotis bei vadinti kova gali tik paskutinis iskrypelis.

To: to nesvarbu rašė
2010-11-05 17:05
nezinau ar jis biologinis tevas, ar tik de jure skaitesi, taciau faktas, kad tvirkino vaika ir filmavo, lieka faktu. Tai jau ne kova, tai iskrypimas, beje, baudziamas.

idomu rašė
2010-11-05 14:46
kokios galios stovi uz stankunaites jei dar sugeba po teismus bilinetis?tai dabar turetu apsauga NUIMTI juk nekalta,o iskokiu mani ji sau apsauga samdys,REISKIAS KAZKOKIA PLAUKOTA RANKA PADES PASIMS MERGAITE IR ATIDIRBS UZ MAMOS SKOLAS

sutinku rašė
2010-11-05 13:44
Tiesa tai kad televizija bet kuri vyra gali padaryti pedofilu, dziaugiuosi kad bent teismai ne vien televizija ir suformuota nuomone o faktais (kuriu nera!) remesi ir prieme sprendima, dziaugiuosi kad atsiranda teiseju dar kurie nebijo pasipriesinti sitokiai masei avigalviu kurie patikejo visu situ meslu, gaila tik mergaites... gal ji uzaugus isdris papasakot kas kaip buvo... gal tada paaiskes.... Krivickas tai cia didziausias suinteresuotas asmuo... nesuprantu kokdel jis taip asmeniskai reaguoja i ta istorija..... Juki zurnalistai turi buti objektyvus, o cia mazdaug parode vaiko piesta slykstu piesini, ir nuteike kad mergaite piese.... o ar kas nors matet kad cia mazyle piese???? as tai ne..... Nu zodziu, va tik faktas kad is tikruju prievartaujamu vaiku Lietuvoj ne desimtys o simtai.... ko prie ju namu zmones nesiburiuoja?????

w to valio rašė
2010-11-05 13:38
juokis ir toliau...
"Visa ta istorija panaši į siužetą serialui. Žmonės, pažiūrėkite į viską plačiau, tuomet liks mažiau abejonių dėl Drąsiaus.
Drąsius ir jo mama, po L.Stankūnaitės susitikimo su dukrele, pastebi,kad mergaitė pradėjo keistai elgtis: bučiuoja, glamonėja savo močiutę... Kai ši paklausia vaiko iš kur ji taip išmoko, mergaitė papasakoja, kad pas mamą (L.Stankūnaitę) ateina keli dėdės, kažkoks Ūsas, dėdė Jonas, dėdė Aivaras, kurie nusirengia, glostinėja ją.... Tai sužinojęs Drąsius kreipiasi į prokuratūrą, dėl galimo mergaitės tvirkinimo.Prokuratūroje užvedama byla, tačiau per metus laiko jokio postūmio byloje nevyksta. Drąsius pradeda spausti prokuratūrą,kad byla judėtų, tačiau ir toliau niekas nevyksta. Tuomet Drąsius kreipiasi į žiniasklaidą. Prasideda viešas spaudimas Kauno prokurorams. (Iki šio momento viskas šioje istorijoje logiška ir suprantama). Toliau prasideda serialas: nušaunamas jonas furmanavičius ir violeta naruševičienė, prie naruševičienės lavono randamas Drąsiaus ginklas, kurį jis turėjo savigynai (Berreta). Drąsius dingsta. Prie Ūso namų surandamas mikro autobusiukas, kuriame, kažkaip tik po kelių mėnesių tie patys Kauno prokurorai randa Drąsiaus pirštų anspaudų. Dar po kelių mėnesiu prokurorai peržiūri miesto stėbėjimo vaizdo kamerų įrašus ir pareiškia, kad asmuo, kuris užfiksuotas vaizdo įrašuose panašus į Drąsių. Prokuratūra pareiškia, kad furmanavičių ir naruševičienę nužudė Drąsius. Tačiau pačio Drąsiaus neranda. Visuomenė ir žiniasklaida labai susidomi šia istorija. Į bylos eigą pradeda kištis politikai, prezidentė, tačiau prokuratūra ir toliau nieko nedaro. Bylos paprastai uždaryti negalima, nes nerastas žudikas. Spaudimas prokuratūrai didėja. Ką daryti? Staiga randamas Drasiaus kūnas, šalia perdarytas pistoletas Baikališkurio buvo nušauti furmanavičius ir naruševičienė. Bandoma tyliai baigti bylą, atsieit Drąsius užspringo vėmalais prisigėręs, viskas baigta.Tačiau spaudimas prokurorams nesibaigia, nes jokios logikos jų pateiktose versijose nerasta. Reikėtų griebti ūsą, kuriam vis dar kabo kaltinimai. Tačiau staiga nuo keturačio nukritęs ūsas žūva. Kaltinamųjų nėra, bylą galima uždaryti, bet kažkokia Venckienė kelia vėją, reikalauja teisingumo.
Prokuratūroje nubaudė kelis pėstininkus, betingį pažemino pareigose, bet po kelių mėnesių teismas sugražino jį į ankstesnes pareigas, iš kurių buvo pašalintas dėl visuomenės spaudimo.
Kas bus sekantis šioje istorijoje? Venckienė ar mergaitė????"

fuk mi rašė
2010-11-05 13:18
Ziniasklaida gali viska, gerai parruostas straipsnis susuka didziajai masei zmoniu, jug mes, homos apiens tokie jau esam, nemaciau bet jei kazkas sake reiskia taip ir yra. Seniai pastebejau kad televizija gali zmogu pakelti ant aparnu, lig debesu, bet per viena diena gali sukisti to pacio zmogaus galva I kanalizacija. Nedrysciau tiketi nei viena nei kita puse, ju istorijos gali ir yra tiek pripuostos tiek isjuodintos, net nezinosi kuria televizija ar laida tiketi. Dziaugiuosi bent vienu dalyku kad negyvenu lietuvoj, tuo kad nebuvau itrauktas I visa ta kose. O versiju cia yra simtai.

valio rašė
2010-11-05 11:47
nesidomejau giliai sia istorija,tik pavadinimus uztenka paskaityt. bet juokiausi is tu piketuotoju,ju paminklo statymo..tai ar pastate kedziui paminkla? kiek dar daug lietuvoj lengvatikiu. ir dar galiu juoktis-venckiene i prezidente ! gal jus erkes simet sukandziojo,gal laimio liga taip jusu protus veikia? kedys jau sukirmijo,gana svaiciojimu

to BASTA rašė
2010-11-05 10:46
Blemba, tai papasakok mums visiems, ka toki apie Kedi ir jo "palaikymo komanda" (Venckiene ir t.t.) zinai? As sia istorija per daug nesidomiu, bet kazkaip viska atviksciai galvojau....
Uz ka Venckienei antrankiai, o "garliaviniams - ašarinės dujos"?

BASTA!!! rašė
2010-11-05 09:46
Kedodebilai pralaimėjo. Patikėkit, jokios revoliucijos nebus. Bus kiekvienam pagal nuopelnus: garliaviniams - ašarinės dujos, Stankūnaitei - vaikas, Venckienei - antrankiai. La commedia e finita.

...... rašė
2010-11-05 08:55
As negaliu ziureti i sitos istinusios valkatos nuotrauka.....Tokia slikstyne,sutikciau gatvei veida apspjauciau!!!!! Kokia nuostabi musu salis LIETUVA!!! Teisybes nera niekur. Vaikus ginantis zmones apsaukiami pedofilais,ar dar kokiais "graziais" zodziais,o tie issigimieliai sedintis prokuraturoje ploja delnais nes ju niekas nepaliete,byla uzdaryta ir viskas grazu. Ne jau dar sitai kauno kalei vaika kas duos auginti?

to nesvarbu... rašė
2010-11-05 08:52
Kas tokiem idiotam kaip TU leidzia cia reikstis? Dabartineje Lietuvos visuomeneje tevas kovojantis uz savo vaika vainamas pedofilu? Cia tokiu pat issigimieliu kaip stankunaite nuomone......

nesvarbu galva skauda rašė
2010-11-05 07:16
Tipo dabar jau kedys pedofilas? :D
Vaziuok I gydykla!

nesvarbu rašė
2010-11-05 06:23
Man ir idomu, kada ta pedofilo kedzio bendrininke sesute atsakys uz savo darbelius. Dar nei vienas nusikaltelis taip nepasityciojo is visos Lietuvos, kaip sita intrigante. Nesuprantu, kodel kedziu sutvei netaikomi istatymai. Kodel taip ilgai jiems leidziama tyciotis is vaiko, pareigunu.

zigmas rašė
2010-11-04 23:47
na ka galiu pasakyti,-zmones BEKITE kol galite is PEDOFILU KRASTO...

as rašė
2010-11-04 21:40
Na Stankunaitei irgi nedaug liko, kalejime sunkiau pasiekiama butu, o laisveje ir po masina gali pakliuti ir pro langa iskristi...... Lauksim naujienu.

to hm rašė
2010-11-04 20:37
Butu tikrai idomu , bet manau kad mes teisybes nesuzinosim.

Hm rašė
2010-11-04 20:23
salis kurioje pedofilu interesai auksciau uz vaiku, ateis laikas ir suzynosime kas uzverte Usa ir kitus

nujo rašė
2010-11-04 20:05
...nera zmoniu ,nera problemu...

Kad straipsnis truputeli kitaip pakreiptas rašė
2010-11-04 13:49
Pamirsta pamineti svarbiausia, kad Glaudutis tas "sirges" teisejas pabreze jog TEISMAS NEGALI PRIVERSTI PROKURORO kitaip tirti, dirbti ar tyrima atlikti. Taip kad vel viskas susiveda i PROKURATURA. Idomu ane, pas mus PROKURATURA - NELIECIAMUJU KASTA, ir gina ne nukentejusia puse o kaltinama (juk Sileika gyne Stankunaite?)
O Venckiene i teismus kaip straipsni minima nevaiksto ne del to kad prasmes nemato bet greiciau kad NEI VIENAS SKUNDAS STANKUNAITES NEPASITVIRTINO.
Idomu ka, mergaite tvirkino Usa pasiunte teisman o kaip jis ja tvirkino be motinos zinios niekas atsakyt negali. O gal prokurorai ne ten ziurejo sakydami jog irodymu pakanka kad apkaltint Usa tvirkinimu, o va po mirties jau byla reikia uzdaryt, juk mire Usas. BET KAIP MERGAITE KA? Jei ja tvirkino Usas kuo siusdami teisman neabejojo "gabus" prokurorai atlike teismini tyrima tai kaip ten tada tas Usas prie jos priejo????????????

lietuva rašė
2010-11-04 13:09
Kaip viskas grazu, nieks nieko neprievartavo, itariamieji mire savo mirtim, be jokio smurto, teisejai I teisma eina tik kai netingi, zodziu pasaka ne respublika. Nesuprantu ko mes is tos lietuveles visi begam?

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage