Naujienos

Už žiaurų elgesį su vaikais įkalinta moteris

2012-05-08

Moteris, kuri suluošino savo vaikų gyvenimus, penkeriems metams paversdama juos savo žiaurumo aukomis, buvo nuteista kalėjimo bausme, praneša BBC.

Hullo karališkajame teisme paaiškėjo, kad Linda Clappison vertė savo du jauniausius vaikus nemokamai dirbti čigonams, užrakindavo juos kambariuose ir mušdavo.

Ketverių vaikų motina iš Rytų Yorkshire‘o grafystės buvo pripažinta kalta dėl dviejų žiauraus elgesio su savo atžalomis atvejų.

Teisėjas Michaelas Mettyearas, kuris nuteisė britę 18 mėnesių kalėjimo bausme, pareiškė, kad ši byla buvo „tragiška“. Jis taip pat gyrė „supervaikus“, kurie davė parodymus prieš savo mamą.

Teismas išgirdo, kad žiaurumai prasidėjo 2006 metais, kai L. Cappison sūnus ir dukra buvo dešimties ir šešerių metų amžiaus. Juos moteris maitino tik sumuštiniais, iš jų kambarių pašalino šviestuvus, žaislus, čiužinius ir lovas – dėl to vaikus prisiėjo gydyti nuo nušalimų.

Moteris taip pat mažiausiai penkis kartus už bausmę nuskuto plikai savo dukros galvą, o kaimynams pareiškė, kad taip pasielgė, nes mergaitė norėjusi atrodyti kaip Britney Spears.

Sūnus, kuriam šiuo metu yra 18 metų, pasakojo, kad su juo ir sese motina elgėsi „kaip su šunimis“.


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Teismas, Vaikų nepriežiūra, žiaurus elgesys

 
 
 

Susiję straipsniai:

 
 
 

Apklausa

Ką šiemet veiksi per Velykų ilgąjį savaitgalį?

Vyksiu į Lietuvą

Vyksiu į kelionę (bet ne į LT)

Ilsėsiuosi namuose, UK

Dirbsiu

Dar nežinau

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage