Parama

memorialcandles1.jpg Mirtis užsienyje velionių artimiesiems tampa ir nepakeliama finansine našta (2014-12-15)
Mirusių artimųjų iš užsienio neįstengiantys parsigabenti lietuviai beldžiasi į savivaldybių duris. Prašoma kompensuoti bent dalį palaikų pargabenimui skirtų išlaidų.
Plačiau Komentarų: 1

parama.jpg Anglijos lietuvių parama nudžiugino Vilniaus globos namų ir Regbio akademijos auklėtinius (2014-12-10)
Anglijoje regbį žaidžiantys lietuviai, padėdami tautiečių ir britų, remia Vilniaus regbio akademiją ir Antakalnio, Žolyno bei Minties globos namus. Neseniai šios paramos organizatoriai lankėsi Vilniuje – nuotraukas ir pranešimą apie jų vizitą rasite žemiau.
Plačiau Komentarų: 0

pagalba.jpg Beviltiškas gyvenimas [pagalbos šauksmas iš Lietuvos] (2014-11-25)
„Mano manymu, mūsų varganoj Lietuvėlėj niekad nerasime teisybės ar šiokios tokios paramos sveikatai savo gydyti. Esu papuolęs į keblią situaciją“, – savo laiške rašo Anglija.lt skaitytojas iš Lietuvos ir prašo tautiečių pagalbos.
Plačiau Komentarų: 42

aukoklt.jpg Paaukokite projektui „Susikibkime rankomis“ (2014-11-19)
Jurbarko esperanto klubas „Horizontas“ į Anglija.lt įkėlė pranešimą apie klubo renkamą paramą Viešvilės vaikų globos namuose augantiems vaikams. Galbūt JK lietuviai norės prisidėti?
Plačiau Komentarų: 0

lukas1.jpg Iššūkis - ar padėsime į Londoną grįžti neįgaliam Britanijos lietuviui (2014-10-09)
Populiari LRT televizijos laida "Bėdų turgus" ir Anglija.lt prašo Didžiosios Britanijos lietuvių pagalbos - padėkime sunkiai sužalotam ir reabilitaciją Lietuvoje praėjusiam Anglijos lietuviui sugrįžti atgal į Londoną!
Plačiau Komentarų: 23

pyktis.jpg Anglijos lietuviai – žiaurūs ir pavydūs. Tikiuosi, kad tik mažuma [nuomonė] (2014-10-01)
Vienas iš Anglija.lt įkūrėjų Remigijus dalinasi mintimis apie neigiamus Anglijos lietuvių komentarus po portalo straipsniais apie tautiečius ištikusias nelaimes. Kodėl pagalbos prašymai būna lydimi užgauliojimų ir paniekinimų?
Plačiau Komentarų: 16

kaledu_miestelis.jpg Lietuvoje veiksiančiam Kalėdų miesteliui reikia paramos (2014-09-26)
Pirmą kartą Lietuvoje, Jonavos rajone, visą gruodžio mėnesį bus įkurtas Kalėdų miestelis – Kalėdų senelio namai. Į Anglija.lt kreipėsi organizatoriai, norėdami pristatyti šį unikalų projektą bei tikėdamiesi JK gyvenančių lietuvių paramos.
Plačiau Komentarų: 8

pyragas.jpg Grožio salonas kviečia į labdaros renginį (2014-09-10)
Dagenhame esantis grožio salonas praneša apie salono organizuojamą labdaros renginį "Macmillan kavos rytmetys". Svečių laukia kava, pyragas, žaidimai ir kitos atrakcijos, o visi renginio metu surinkti pinigai bus skiriami didžiausiai vėžio paliestų žmonių gerove besirūpinančiai labdaros organizacijai Macmillan.
Plačiau Komentarų: 0

uz_lietuva.jpg Dar vienas būdas paremti sergančius Lietuvos vaikus (2014-09-05)
Neseniai Anglija.lt publikavo skaitytojo informaciją apie sirgalių marškinėlius, kurių visas pardavimų pelnas skiriamas Lietuvos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Šį kartą skaitytojai pasidalino informacija apie kitą prekę, kurios pelnas keliauja į tą patį Rimanto Kaukėno paramos fondą.
Plačiau Komentarų: 1

lektuvas.jpg Lietuva į Kijevą išskraidino 5 t. paramos [papildyta] (2014-09-02)
Septintą val. ryto Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvas iš Šiaulių aerodromo pakilo su penkiomis tonomis humanitarinės paramos Ukrainai. 4,5 tonos skyrė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Kita dalis krovinio lėktuve – 500 kilogramų iš visuomenininkų surinktos 7 tonų paramos.
Plačiau Komentarų: 5

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica