Parama

lukas1.jpg Iššūkis - ar padėsime į Londoną grįžti neįgaliam Britanijos lietuviui (2014-10-09)
Populiari LRT televizijos laida "Bėdų turgus" ir Anglija.lt prašo Didžiosios Britanijos lietuvių pagalbos - padėkime sunkiai sužalotam ir reabilitaciją Lietuvoje praėjusiam Anglijos lietuviui sugrįžti atgal į Londoną!
Plačiau Komentarų: 22

pyktis.jpg Anglijos lietuviai – žiaurūs ir pavydūs. Tikiuosi, kad tik mažuma [nuomonė] (2014-10-01)
Vienas iš Anglija.lt įkūrėjų Remigijus dalinasi mintimis apie neigiamus Anglijos lietuvių komentarus po portalo straipsniais apie tautiečius ištikusias nelaimes. Kodėl pagalbos prašymai būna lydimi užgauliojimų ir paniekinimų?
Plačiau Komentarų: 16

kaledu_miestelis.jpg Lietuvoje veiksiančiam Kalėdų miesteliui reikia paramos (2014-09-26)
Pirmą kartą Lietuvoje, Jonavos rajone, visą gruodžio mėnesį bus įkurtas Kalėdų miestelis – Kalėdų senelio namai. Į Anglija.lt kreipėsi organizatoriai, norėdami pristatyti šį unikalų projektą bei tikėdamiesi JK gyvenančių lietuvių paramos.
Plačiau Komentarų: 8

pyragas.jpg Grožio salonas kviečia į labdaros renginį (2014-09-10)
Dagenhame esantis grožio salonas praneša apie salono organizuojamą labdaros renginį "Macmillan kavos rytmetys". Svečių laukia kava, pyragas, žaidimai ir kitos atrakcijos, o visi renginio metu surinkti pinigai bus skiriami didžiausiai vėžio paliestų žmonių gerove besirūpinančiai labdaros organizacijai Macmillan.
Plačiau Komentarų: 0

uz_lietuva.jpg Dar vienas būdas paremti sergančius Lietuvos vaikus (2014-09-05)
Neseniai Anglija.lt publikavo skaitytojo informaciją apie sirgalių marškinėlius, kurių visas pardavimų pelnas skiriamas Lietuvos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Šį kartą skaitytojai pasidalino informacija apie kitą prekę, kurios pelnas keliauja į tą patį Rimanto Kaukėno paramos fondą.
Plačiau Komentarų: 1

lektuvas.jpg Lietuva į Kijevą išskraidino 5 t. paramos [papildyta] (2014-09-02)
Septintą val. ryto Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvas iš Šiaulių aerodromo pakilo su penkiomis tonomis humanitarinės paramos Ukrainai. 4,5 tonos skyrė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Kita dalis krovinio lėktuve – 500 kilogramų iš visuomenininkų surinktos 7 tonų paramos.
Plačiau Komentarų: 5

caritas.jpg Londono lietuviai padeda išsipildyti Lietuvos vaikų svajonėms (2014-07-24)
Grupė vaikų, lankančių Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ dienos centrus, prieš keletą dienų pirmą kartą gyvenime pamatė jūrą. Tokią galimybę jiems suteikė Lietuvių Londono Sičio klubas, paaukojęs kelionei reikalingą sumą pinigų. 18 vaikų nuo 5 iki 12 metų apsilankė Klaipėdos jūrų muziejuje, vėliau tęsė kelionę Kuršių Nerijoje, lankėsi Nidoje, o likusį laisvą laiką leido prie jūros.
Plačiau Komentarų: 0

not_the_house.jpg Susigriebė: į paramą renovavimui galės taikytis ir individualių namų savininkai (2014-06-11)
Paramą renovuojant būstą galėtų gauti ir individualių namų savininkai, teigia Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT), išnagrinėjusi skundą dėl skirtingų sąlygų daugiabučių ir individualių namų gyventojams.
Plačiau Komentarų: 0

img12288fv.jpg Emigrantų giminaičiams Lietuvoje – liūdnos naujienos (2014-03-06)
Emigravę vaikai gali užkrauti didesnę finansinę naštą Lietuvoje likusiems tėvams. Savivaldybėms į savo rankas perėmus socialinės paramos ir kompensacijų už šildymą skirstymą, jų negauna tie, kurie būstuose turi registravę išvykusius artimuosius.
Plačiau Komentarų: 10

nescia.jpg Besilaukiančiai Britanijos lietuvei reikia pagalbos [PAPILDYTA] (2014-02-18)
Mums parašė Anglija.lt skaitytoja Mona, kurią sujaudino liūdna vienos Peterboroughʼo lietuvės istorija. „Noriu paprašyti prisijungti prie pagalbos nėščiai moteriai, kuri yra likusi viena su dar vienu nepilnamečiu vaiku. Ji neturi pakankamai pajamų pasiruošti naujo vaikelio atėjimui. Kūdikio tėvas paliko ją, kai tik sužinojo, jog ji laukiasi“, – rašo Mona ir prašo neabejingų tautiečių padovanoti vaikiškų drabužėlių ir kt. daiktų.
Plačiau Komentarų: 61

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Ką mini - Vėlines ar Heloviną?

Vėlines

Heloviną

Ir tą, ir tą

Nei to, nei ano

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Admiral Markets
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica