Parama

caritas.jpg Londono lietuviai padeda išsipildyti Lietuvos vaikų svajonėms (2014-07-24)
Grupė vaikų, lankančių Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ dienos centrus, prieš keletą dienų pirmą kartą gyvenime pamatė jūrą. Tokią galimybę jiems suteikė Lietuvių Londono Sičio klubas, paaukojęs kelionei reikalingą sumą pinigų. 18 vaikų nuo 5 iki 12 metų apsilankė Klaipėdos jūrų muziejuje, vėliau tęsė kelionę Kuršių Nerijoje, lankėsi Nidoje, o likusį laisvą laiką leido prie jūros.
Plačiau Komentarų: 0

not_the_house.jpg Susigriebė: į paramą renovavimui galės taikytis ir individualių namų savininkai (2014-06-11)
Paramą renovuojant būstą galėtų gauti ir individualių namų savininkai, teigia Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT), išnagrinėjusi skundą dėl skirtingų sąlygų daugiabučių ir individualių namų gyventojams.
Plačiau Komentarų: 0

img12288fv.jpg Emigrantų giminaičiams Lietuvoje – liūdnos naujienos (2014-03-06)
Emigravę vaikai gali užkrauti didesnę finansinę naštą Lietuvoje likusiems tėvams. Savivaldybėms į savo rankas perėmus socialinės paramos ir kompensacijų už šildymą skirstymą, jų negauna tie, kurie būstuose turi registravę išvykusius artimuosius.
Plačiau Komentarų: 10

nescia.jpg Besilaukiančiai Britanijos lietuvei reikia pagalbos [PAPILDYTA] (2014-02-18)
Mums parašė Anglija.lt skaitytoja Mona, kurią sujaudino liūdna vienos Peterboroughʼo lietuvės istorija. „Noriu paprašyti prisijungti prie pagalbos nėščiai moteriai, kuri yra likusi viena su dar vienu nepilnamečiu vaiku. Ji neturi pakankamai pajamų pasiruošti naujo vaikelio atėjimui. Kūdikio tėvas paliko ją, kai tik sužinojo, jog ji laukiasi“, – rašo Mona ir prašo neabejingų tautiečių padovanoti vaikiškų drabužėlių ir kt. daiktų.
Plačiau Komentarų: 61

eur.jpg Lietuva pradeda skirstyti ES paramos milijardus (2014-02-11)
Vyriausybė pradeda skirstyti daugiau nei 23 milijardus litų Europos Sąjungos paramos lėšų, kurias Lietuva iš struktūrinių fondų gaus per artimiausius šešerius metus.

Plačiau Komentarų: 0

pinig.jpg Tyrimas: Lietuvos emigrantų svarbiausias tikslas – padėti šeimoms (2014-01-23)
69 proc. Lietuvos emigrantų Didžiojoje Britanijoje siunčia pinigus į Lietuvą tam, kad padėtų savo šeimoms. Savo šeimas Lietuvoje pinigais taip pat remia net 67 proc. užsienin išvykusių mokytis studentų. Tai atskleidė „TransferGo“ 2013 m. pab. atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausta 450 į Didžiąją Britaniją emigravusių lietuvių.

Plačiau Komentarų: 0

ukrainieciai.jpg Ukrainiečiai prašo Anglijos lietuvių paremti jų šalies kovą už demokratiją (2013-12-18)
Į Anglija.lt kreipėsi Londono ukrainiečių bendruomenė, prašydama lietuvių palaikyti Londone prie Jungtinės Karalystės parlamento rengiamas taikias protesto akcijas prieš Ukrainos valdžią, kuri lapkričio pabaigoje Vilniuje vykusio Rytų partnerystės viršūnių susitikimo metu atsisakė pasirašyti asociacijos ir laisvosios prekybos sutartį su Europos Sąjunga ir vietoj to nusprendė stiprinti santykius su Rusija.
Plačiau Komentarų: 7

19.jpg ES parama stumia į skolas? (2013-12-09)
Finansų ministerijai paskelbus naujausius duomenis apie savivaldybių skolas paaiškėjo, kad visos Lietuvos savivaldybės kartu sudėjus kredito įstaigoms buvo skolingos net 1,857 mlrd. litų. 835 mln. litų jos buvo pasiskolinusios ES paramai įsisavinti.
Plačiau Komentarų: 0

pagalba.jpg Už Britanijos lietuvių surinktas lėšas - džiuginantys pokyčiai Kauno ligoninėje [FOTO] (2013-12-06)
Už paramos vakarėlio Londone „Hand in Hand“ metu surinktas lėšas buvo atnaujinta dar viena palata Kauno klinikinėje ligoninėje. Organizatoriai ir ligoninė džiaugiasi akivaizdžiais rezultatais ir nori padėkoti visiems, prisidėjusiems prie idėjos įgyvendinimo.
Plačiau Komentarų: 0

978c3d75f0e66c9ee595310d62fcf148.jpg Per dešimt metų pašalpų gavėjai Lietuvoje aplenkė verslininkus (2013-12-06)
Statistiniai duomenys rodo, kad per pastarąjį dešimtmetį socialinių pašalpų gavėjų skaičius tapo dvigubai didesnis nei savarankiškai dirbančių asmenų.
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Ar šiemet minėjai Baltijos kelio metines?

Taip

Tik mintyse

Ne

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
Admiral Markets
SpecStore
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage