Parama

pyragas.jpg Grožio salonas kviečia į labdaros renginį (2014-09-10)
Dagenhame esantis grožio salonas praneša apie salono organizuojamą labdaros renginį "Macmillan kavos rytmetys". Svečių laukia kava, pyragas, žaidimai ir kitos atrakcijos, o visi renginio metu surinkti pinigai bus skiriami didžiausiai vėžio paliestų žmonių gerove besirūpinančiai labdaros organizacijai Macmillan.
Plačiau Komentarų: 0

uz_lietuva.jpg Dar vienas būdas paremti sergančius Lietuvos vaikus (2014-09-05)
Neseniai Anglija.lt publikavo skaitytojo informaciją apie sirgalių marškinėlius, kurių visas pardavimų pelnas skiriamas Lietuvos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Šį kartą skaitytojai pasidalino informacija apie kitą prekę, kurios pelnas keliauja į tą patį Rimanto Kaukėno paramos fondą.
Plačiau Komentarų: 1

lektuvas.jpg Lietuva į Kijevą išskraidino 5 t. paramos [papildyta] (2014-09-02)
Septintą val. ryto Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvas iš Šiaulių aerodromo pakilo su penkiomis tonomis humanitarinės paramos Ukrainai. 4,5 tonos skyrė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Kita dalis krovinio lėktuve – 500 kilogramų iš visuomenininkų surinktos 7 tonų paramos.
Plačiau Komentarų: 5

caritas.jpg Londono lietuviai padeda išsipildyti Lietuvos vaikų svajonėms (2014-07-24)
Grupė vaikų, lankančių Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ dienos centrus, prieš keletą dienų pirmą kartą gyvenime pamatė jūrą. Tokią galimybę jiems suteikė Lietuvių Londono Sičio klubas, paaukojęs kelionei reikalingą sumą pinigų. 18 vaikų nuo 5 iki 12 metų apsilankė Klaipėdos jūrų muziejuje, vėliau tęsė kelionę Kuršių Nerijoje, lankėsi Nidoje, o likusį laisvą laiką leido prie jūros.
Plačiau Komentarų: 0

not_the_house.jpg Susigriebė: į paramą renovavimui galės taikytis ir individualių namų savininkai (2014-06-11)
Paramą renovuojant būstą galėtų gauti ir individualių namų savininkai, teigia Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT), išnagrinėjusi skundą dėl skirtingų sąlygų daugiabučių ir individualių namų gyventojams.
Plačiau Komentarų: 0

img12288fv.jpg Emigrantų giminaičiams Lietuvoje – liūdnos naujienos (2014-03-06)
Emigravę vaikai gali užkrauti didesnę finansinę naštą Lietuvoje likusiems tėvams. Savivaldybėms į savo rankas perėmus socialinės paramos ir kompensacijų už šildymą skirstymą, jų negauna tie, kurie būstuose turi registravę išvykusius artimuosius.
Plačiau Komentarų: 10

nescia.jpg Besilaukiančiai Britanijos lietuvei reikia pagalbos [PAPILDYTA] (2014-02-18)
Mums parašė Anglija.lt skaitytoja Mona, kurią sujaudino liūdna vienos Peterboroughʼo lietuvės istorija. „Noriu paprašyti prisijungti prie pagalbos nėščiai moteriai, kuri yra likusi viena su dar vienu nepilnamečiu vaiku. Ji neturi pakankamai pajamų pasiruošti naujo vaikelio atėjimui. Kūdikio tėvas paliko ją, kai tik sužinojo, jog ji laukiasi“, – rašo Mona ir prašo neabejingų tautiečių padovanoti vaikiškų drabužėlių ir kt. daiktų.
Plačiau Komentarų: 61

eur.jpg Lietuva pradeda skirstyti ES paramos milijardus (2014-02-11)
Vyriausybė pradeda skirstyti daugiau nei 23 milijardus litų Europos Sąjungos paramos lėšų, kurias Lietuva iš struktūrinių fondų gaus per artimiausius šešerius metus.

Plačiau Komentarų: 0

pinig.jpg Tyrimas: Lietuvos emigrantų svarbiausias tikslas – padėti šeimoms (2014-01-23)
69 proc. Lietuvos emigrantų Didžiojoje Britanijoje siunčia pinigus į Lietuvą tam, kad padėtų savo šeimoms. Savo šeimas Lietuvoje pinigais taip pat remia net 67 proc. užsienin išvykusių mokytis studentų. Tai atskleidė „TransferGo“ 2013 m. pab. atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausta 450 į Didžiąją Britaniją emigravusių lietuvių.

Plačiau Komentarų: 0

ukrainieciai.jpg Ukrainiečiai prašo Anglijos lietuvių paremti jų šalies kovą už demokratiją (2013-12-18)
Į Anglija.lt kreipėsi Londono ukrainiečių bendruomenė, prašydama lietuvių palaikyti Londone prie Jungtinės Karalystės parlamento rengiamas taikias protesto akcijas prieš Ukrainos valdžią, kuri lapkričio pabaigoje Vilniuje vykusio Rytų partnerystės viršūnių susitikimo metu atsisakė pasirašyti asociacijos ir laisvosios prekybos sutartį su Europos Sąjunga ir vietoj to nusprendė stiprinti santykius su Rusija.
Plačiau Komentarų: 7

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Ar atsiskirs Škotija nuo JK?

Spėju, kad taip

Manau, kad ne

Neturiu nuomonės – manęs tai nedomina

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Admiral Markets
Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas