airija_agalbos.jpg Prašoma tautiečių paramos Š. Airijoje kūdikio netekusiai lietuvių šeimai 2015-03-16
Į Anglija.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Sandra, kuri pranešė, kad Š. Airijoje skaudi nelaimė ištiko ten gyvenančią lietuvių šeimą. Ji neteko naujagimės Saidutės. Skaitytojos teigimu, vienas vyras prašymą padėti šeimai išplatino Dungannono lietuvių grupėje „Facebook'e“.
Plačiau Komentarų: 14

vezejai.jpg Ieškomi geranoriški vežėjai paramai pargabenti iš JK į Lietuvą 2015-03-12
Į Anglija.lt kreipėsi labdaros organizacija, kuri rūpinasi vargiai gyvenančiais žmonėmis Lietuvoje. Šios organizacijos pagalbininkės iš JK surinko nemažai paramos – daiktų ir rūbų sunkiai besiverčiančioms šeimoms. Tačiau iškilo problema, kaip visą tai pargabenti į Lietuvą. Tad reikalinga geranoriškų vežėjų pagalba!
Plačiau Komentarų: 11

memorialcandles1.jpg Mirtis užsienyje velionių artimiesiems tampa ir nepakeliama finansine našta 2014-12-15
Mirusių artimųjų iš užsienio neįstengiantys parsigabenti lietuviai beldžiasi į savivaldybių duris. Prašoma kompensuoti bent dalį palaikų pargabenimui skirtų išlaidų.
Plačiau Komentarų: 1

parama.jpg Anglijos lietuvių parama nudžiugino Vilniaus globos namų ir Regbio akademijos auklėtinius 2014-12-10
Anglijoje regbį žaidžiantys lietuviai, padėdami tautiečių ir britų, remia Vilniaus regbio akademiją ir Antakalnio, Žolyno bei Minties globos namus. Neseniai šios paramos organizatoriai lankėsi Vilniuje – nuotraukas ir pranešimą apie jų vizitą rasite žemiau.
Plačiau Komentarų: 0

pagalba.jpg Beviltiškas gyvenimas [pagalbos šauksmas iš Lietuvos] 2014-11-25
„Mano manymu, mūsų varganoj Lietuvėlėj niekad nerasime teisybės ar šiokios tokios paramos sveikatai savo gydyti. Esu papuolęs į keblią situaciją“, – savo laiške rašo Anglija.lt skaitytojas iš Lietuvos ir prašo tautiečių pagalbos.
Plačiau Komentarų: 42

aukoklt.jpg Paaukokite projektui „Susikibkime rankomis“ 2014-11-19
Jurbarko esperanto klubas „Horizontas“ į Anglija.lt įkėlė pranešimą apie klubo renkamą paramą Viešvilės vaikų globos namuose augantiems vaikams. Galbūt JK lietuviai norės prisidėti?
Plačiau Komentarų: 0

lukas1.jpg Iššūkis - ar padėsime į Londoną grįžti neįgaliam Britanijos lietuviui 2014-10-09
Populiari LRT televizijos laida "Bėdų turgus" ir Anglija.lt prašo Didžiosios Britanijos lietuvių pagalbos - padėkime sunkiai sužalotam ir reabilitaciją Lietuvoje praėjusiam Anglijos lietuviui sugrįžti atgal į Londoną!
Plačiau Komentarų: 23

pyktis.jpg Anglijos lietuviai – žiaurūs ir pavydūs. Tikiuosi, kad tik mažuma [nuomonė] 2014-10-01
Vienas iš Anglija.lt įkūrėjų Remigijus dalinasi mintimis apie neigiamus Anglijos lietuvių komentarus po portalo straipsniais apie tautiečius ištikusias nelaimes. Kodėl pagalbos prašymai būna lydimi užgauliojimų ir paniekinimų?
Plačiau Komentarų: 16

kaledu_miestelis.jpg Lietuvoje veiksiančiam Kalėdų miesteliui reikia paramos 2014-09-26
Pirmą kartą Lietuvoje, Jonavos rajone, visą gruodžio mėnesį bus įkurtas Kalėdų miestelis – Kalėdų senelio namai. Į Anglija.lt kreipėsi organizatoriai, norėdami pristatyti šį unikalų projektą bei tikėdamiesi JK gyvenančių lietuvių paramos.
Plačiau Komentarų: 8

pyragas.jpg Grožio salonas kviečia į labdaros renginį 2014-09-10
Dagenhame esantis grožio salonas praneša apie salono organizuojamą labdaros renginį "Macmillan kavos rytmetys". Svečių laukia kava, pyragas, žaidimai ir kitos atrakcijos, o visi renginio metu surinkti pinigai bus skiriami didžiausiai vėžio paliestų žmonių gerove besirūpinančiai labdaros organizacijai Macmillan.
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Apklausa

JK karališkoji šeima šį mėnesį susilauks

Berniuko

Mergaitės

Neturiu nuomonės šiuo klausimu

Kaip man atsibodo kalbos apie karališkąjį kūdikį!...

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage