Bilietai

traukiniu_bilietai.jpg Traukinių bilietai Britanijoje kitąmet brangs 3,5 proc. (2014-08-19)
Valstybės reguliuojamos traukinių bilietų kainos Anglijoje ir Velse nuo ateinančių metų sausio didės 3,5 proc. Pagal galiojančią tvarką, jos didinamos atsižvelgiant į liepos mėnesio infliacijos duomenis, informuoja BBC.
Plačiau Komentarų: 1

paskevicius.jpg Gytis Paškevičius vėl koncertuos Londone! (2014-07-04)
Jungtinė Karalystės lietuvių pamėgtas ir čia pilnas sales gerbėjų surenkantis Gytis Paškevičius vėl grįžta į Londoną! Spalio 12 dieną Gytis su grupe "Crazy Crow" pasirodys Londone, "Scala" klube. Bilietus į koncertą galima įsigyti Anglija.lt internetinėje parduotuvėje.
Plačiau Komentarų: 10

slibinai.jpg „Liūdni slibinai“ sugrįžta į Londoną (2014-05-08)
Viena ryškiausių šiandienos Lietuvos scenos grupių „Liūdni slibinai“ sugrįžta į Londoną. Į UK sostinę šmaikštieji liūdesio meistrai atvyksta su čia dar neskambėjusia programa, kuri pristatys naujausią jų dainų rinkinį „Imkit mane ir klausykit“.
Plačiau Komentarų: 0

saulty.jpg Saulty ("Downtown Party Network"): Pabuvęs Londone, visąlaik noriu ten sugrįžt... [interviu] (2014-04-12)
Interviu su Saulty ("Downtown Party Network"), už kelių dienų – balandžio 17 d. – pasirodysiančiu Londone, vienoje scenoje su Vidžiu bei kitais žinomais DJʼais.
Plačiau Komentarų: 1

vidis2.jpg Balandį Londone – Vidis, Downtown Party Network ir kt. (2014-04-09)
Anglija.lt kviečia velykinių atostogų pradžią paminėti kartu su „undergroundinėje“ aplinkoje bei naktiniuose klubuose gerai žinomais Lietuvos house-techno muzikos DJ’ais ir
prodiuseriais, kurie lengvai „nuraus jums stogus“, vakarėlyje su Vidžiu ir Downtown Party Network.
Plačiau Komentarų: 7

ryanair1.jpg „Ryanair“ planas: bilietas į JAV už 10 eurų (2014-02-28)
Ryanair bilietus į JAV parduos po 10 eurų, kai tik bendrovė turės tiek tolimųjų reisų lėktuvų, kiek reikia šiam planui įgyvendinti - rašo „Irish independent“.
Plačiau Komentarų: 4

raw.jpg Jau šį penktadienį Pacha London klube - "Raw Silence" vakarėlis (2014-02-25)
Vasario 28 d. viename garsiausių pasaulyje klubų PACHA LONDON vyks RAW SILENCE vakarėlis, kuriame privalu dalyvauti kiekvienam deep/tech house muzikos gerbėjui!
Nepaprasta aplinka, nuostabūs žmonės ir nepakartojama muzika iki ryto. Nepraleisk progos sudalyvauti viename karščiausių vakarėlių Londone!
Plačiau Komentarų: 0

zalgirio-arena.jpg Salės Lietuvoje vėl pilnos: ką tai reiškia? (2014-01-16)
Lietuvoje padidėjo įvairių renginių lankomumas. Bilietų platintojai pastebi, kad tūkstančių žiūrovų sulaukia ne tik populiarių atlikėjų koncertai ar sporto varžybos, bet ir tokie renginiai kaip motokroso ar karatė čempionatai. Tačiau lietuviai mielai plūsta ir į teatrą.
Plačiau Komentarų: 2

rumunai.jpg Visi bilietai išpirkti!: rumunai ir bulgarai plūsta į JK (2013-12-31)
Bulgarai ir rumunai jau kraunasi lagaminus ir ruošiasi vykti į Jungtinę Karalystę iš karto po to, kai sausio 1 d. bus panaikinti jiems taikyti apribojimai atvykti į šalį. Skelbiama, kad išparduoti visi autobusų ir lėktuvų bilietai iš Rumunijos ir Bulgarijos į Didžiąją Britaniją.
Plačiau Komentarų: 35

oro_uostas.jpg „Air Lituanica“ siūlo paskutines vietas Londono ir Dublino skrydžiuose (2013-12-16)
Kalėdiniu laikotarpiu – nuo gruodžio 20 d. iki sausio 5 d. – „Air Lituanica“ vykdys specialius skrydžius iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Londono Gatviko ir Dublino oro uostus. Bendrovė informuoja, jog pagrindiniuose reisuose, skraidinančiuose lietuvius prieš Kalėdas namo, dar gali pasiūlyti vos kelias vietas.
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Ar šiemet minėjai Baltijos kelio metines?

Taip

Tik mintyse

Ne

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
Admiral Markets
SpecStore
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica