Forumas • Temos rodymas - Perėjimas is pay as you go į normalų skaitliuką
Nuoma, pirkimas ir pan.

Perėjimas is pay as you go į normalų skaitliuką

2019 02 03 09:53

Sveiki, tautiečiai.
Taigi, esu atvykęs į Škotiją dvi savaites. Išsinuomojau būstą, susitvarkiau council tax. Dabar vargstu su elektra, tad reikia pagalbos su šituo klausimu.
Pas mane yra british gas ``Pay As You Go``. Noriu pereiti į normalų skaitliuką ir fiksuotą tarifą. Namie šildymas, viryklė ir visa kita yra elektra - jokių dujų. Flat`as su vienu miegamuoju. Šildoma veidrodziais Infranomic sistema 2x 700w +1x400w. Dušo vandens šildymas momentinis, boileris 3kw (laikinai atjungtas, kad susekti, kiek vis gi čia ryja elektros), tai i 24val pay as you go suvalgo 10£, tai primetus i menesi moketi gaunasi apie 300£ uz elektra. Kažkoks kosmosas! Per compare the market radau edf tiekėją, bet pasiskambinus sako, kad reikia pas juos išbūti 28d ant pay as you go, tada tik bus galima teikti prašymą pereiti ant normalaus skaitliuko su fiksuotu tarifu. Gal kas galit ką nors patarti, kaip čia išsigelbeti greičiau tokioje situacijoje nuo tokios didelės elektros kainos?p.s. esu naujas šiose mokėjimų sistemose, prieš tai neteko tvarkytis tokių dalykų.