Forumas • Temos rodymas - Skauda dantį, ką daryti?
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

beproto skauda danti

2010 01 19 14:36

Laba diena... ziauriai skauda danti,nes jis per pus perluzes..ka daryti, nes gyvenu ne londone,o leicesteryje ir nezinau kur kreiptis, nes esu sviezias cia anglijoje...

2010 01 19 15:02

Per Google susirask NHS dentists savo mieste. Tada pasiskambink ir prasyk Emergency appointment'o, pagal ideja turetu ta pacia diena priimti.

Jei labai skauda, tai greiciausiai israsys antibiotiku ir viskas.

Re: beproto skauda danti

2010 01 19 15:02

Sakalis rašė:Laba diena... ziauriai skauda danti,nes jis per pus perluzes..ka daryti, nes gyvenu ne londone,o leicesteryje ir nezinau kur kreiptis, nes esu sviezias cia anglijoje...

nueiki i sita tinklalapi http://www.nhs.uk/servicedirectories/Pages/serviceSearch.aspx ivesk savo post code ir tau duos artimiausiu stomatologu sarasa, pasiziurek kur parasyta •Currently accepting new fee-paying NHS patients
•Provides urgent dental access slots, arba emergency appointment available ....
pasiskambink arba nueik....
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

dantys

2012 11 01 16:30

gyvenu UK ir atsitiko taip kad baisiausiai suskaudo danti. :| pirmiausiai internete radau savo miesto ,,emergency dental practice,, (skubios pagalbos odontologijos) priima visa para bet reikia moketi uz priemima 70 svaru ir nevisada gali tau sutaisyti danties beto norint pakliuti reikia skambinti ir registruotis o tai nera lbj lengva nemokantiems anglu kalbos. nuvaziavau darbo diena i ta klinika ir uzregistravo bet gavau susitikima (appointment) tik po 2 sav. zodziu po 2 sav, man isrove ta danti nes jau buvo nepataisomas (kaina 45-50 svaru) ir uz apziurejima dantu kuriuos reiketu taisyti dar 35 svarai (bet apziurejimas nera butinas cia jei nori).
kai skauda danti geriausia skalauti vandeniu su druska ir visokiais dantu skalavimo skysciais, dar padeda vaistai tokie kaip ,,ibuprofen,,(2-4 svarai) bei ,,APAP,,.

Re: dantys

2012 11 01 22:20

blondis rašė:
kai skauda danti geriausia skalauti vandeniu su druska ir visokiais dantu skalavimo skysciais, dar padeda vaistai tokie kaip ,,ibuprofen,,(2-4 svarai) bei ,,APAP,,.

stiprus druskos tirpalas išties gerai dezinfekuoja, tačiau man asmeniškai dar efektyvesnis - saujelės nemaltų gvazdikėlių kramtymas, ne tik kad kapitaliai dezinfekuoja, bet ir numalšina skausmą.

2014 11 25 07:36

Na jau geriau nelaukti jei skauda ir varyt į privačią. :) Nebent galima kentėti, bet pagalvojus kam kankintis. :?

2014 12 05 21:19

Gal nepasakysiu nieko naujo, taciau extriniu atveju geriau padeda ne druska, bet snapsas (naudoti skaudamo danties skalavimui, o ne i skrandi :D )
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis