Forumas • Temos rodymas - Kiaulių gripo skiepas
Puslapis 25   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2009 11 17 16:58

Agnieshka rašė:Nu nzn, siandien L rytas tik apie tai ir raso, kad Lt mokyklos uzsidarineja, nes vaikai masiskai serga gripu... :roll: Vadinasi kazkiek tiesos tame yra...
a as zinias dabar lietuviskas ziuriu jo a ir sako kad gripo epidemija.bet atleiskit ar jus anksciau niekad nesat girdeje kad gripo epidemija?as atsimenu mokyklos laikais esu nejus i pamokas nes buvo gripo epidemija ir buvo uzdryta mokykla.nepanikuokit dar karta sakau! :D

2009 11 18 07:50

Tai panikuot gal ir nera del ko ypac UK, nes cia jie pasiruose jei ir susirgsi, gausi tamiflu ir viskas bus ok... Bet tokioje Lietuvoje kur jokio supratimo apie higiena ir jokiu vaistu.... Tai man kazkaip neramu del saviskiu.

O apie mokykla tai as tokiu dalyku tikrai nepamenu, kad del gripo uzdarinetu jas.... :roll:

2009 11 18 09:34

Agnieshka rašė: Bet tokioje Lietuvoje kur jokio supratimo apie higiena ir jokiu vaistu.... Tai man kazkaip neramu del saviskiu.
:roll:

man atrodo higiena visame pasaulyje turetu but ta pati..... :roll: nu lyg ir taip pat higieniskais reikalais uzsiimineju ir uk, ir LT :lol: man atrodo Uk milijonus kartu daugiau visokiu bakteriju ir virusu nei Lt. juk cia zmoniu daugiau, nei Lt, o tai reiskia daugiau virusu nesiotoju
pas mus darbe keletas prasirgo tuo kiauliu gripu. gere tamiflu. toks pats gripas kaip ir visi kiti kai pripuola ir jei tavo organizmas stiprus tai net neussikresi jokiu gripu. as sergu jei persalu, tai visada stengiuos, kad mano kojoms rankoms ir kaklui butu silta. ypac stengiuos, kad vejas i atvira krutine nepustu, nes kitu atveju bent sloga garantuota.. beje vienam sloga, jau didziausia liga, o as kai nedejokle, tai ir su temperatura pavaikstau, nes jei i lova tagulsi, tai ligoniu ir patapsi

2009 11 19 11:03

vakar kalbejau su mama tai sake jau mire kaunietis 14m.nuo sio gripo ir jo sesute jau su deguonim guli o mano seses vaiko mokykla uzdaryta ir taip jau 4 mokyklos,tai kai pagalvoji nera juokas tas kiauliu gripas ir skiepai gal tikrai i nauda
kaupai

2009 11 19 11:08

ta pati ir as siandien isgirdau.sako mokyklose karantinas :shock: hmm ...

2009 11 19 16:46

hmm nezinau, taciau as manau kad siek tiek perdeta viskas.
prasirgom mes su sunum tuo gripu pavasari dar... Nematau zenklaus skirtumo tarp vadinamojo kiauliu gripo ir paprasto gripo. O sita dovanele isnaikinom siek tiek sunkiau, taciau be jokio tamiflu... Svarbu, kaip sake medika,i pradeti gydyma kuo anskciau ir visiskai tinka lietuviskas liaudiskas gydymo budas + paracetamolis musti temperaturai. Nes temperatura buvo tikrai auksta... 2 paros kritines o paskui per 2 savaites ant koju jau buvom atsistoje. Nors pati esu padidintos rizikos grupeje (anot GP), kadangi turi abstrukcini bronchita (kuris stebuklingai traukiasi nuo sito dregno oro :D). Taip kad ner reikalo visiskai panikuoti.
Beje del skiepo. Siuo metu aplamai daug virusiuku braido po apylinkes, negi pries skiepijantis jus garantuoti kad neturite nei vieno? Kazkaip visada pragmatiskai ziurejau i skiepus situo sezono metu, kada prasidejes padidintas virusu pavojus. Netikiu kad skiepas suveiks per pora dienu. Kur garantija kad neuzsikresi besiskiepydamas? Beje, pasiskaicius sito skiepuko sudeti - man asmeniskai net nekyla noras leisti vaikui skiepytis (apie mus su vyru net nekalbama jau)...

?

2009 11 19 18:50

O cia, Anglijoje labai geras supratimas apie higiena???!!!!!!!!!
Atsiprasau, bet dristu priestarauti. Cia higiena yra tokia, kad pavirsius svytetu, o kai uzeini i anglu namus arba pamatai netycia apatinius, tai kitokia nuomone susidaro.
Arba kai pasiziuri kaip valgyklose gamina, arba pub'uose sunys virtuveje laksto ir kates po stalus karstosi. Tikrai gera higiena...
Ot lietuviu mada, kad tik paloti ant savu. ir nesvarbu ka, bet kad tik apkakoti.
Rozinius akinius nusiimkite, tautieciai, kurie istisai nesamones plauskiate ir dar gize i LT saviems galvas sukate!
Ir panikuoti cia Anglijoje yra del ko ir dar labiau nei LT, nes jei susirgsite bet kuo tai pripaisys nauja virusa ir israsys paracetamolio arba antibijotiku ir net nepaziures kas yra istiesu. Cia GP gydytoju medicininis isilavinimas neaukstesnis nei santechniko apie medicina.
[quote:a7afc03ff4="Agnieshka"]Tai panikuot gal ir nera del ko ypac UK, nes cia jie pasiruose jei ir susirgsi, gausi tamiflu ir viskas bus ok... Bet tokioje Lietuvoje kur jokio supratimo apie higiena ir jokiu vaistu.... Tai man kazkaip neramu del saviskiu.

O apie mokykla tai as tokiu dalyku tikrai nepamenu, kad del gripo uzdarinetu jas.... :roll:[/quote:a7afc03ff4]

Re: Kiauliu gripo skiepas

2009 11 19 19:03

Nera reikalo del kiauliu gripo panikuoti labaiu nei del bet kurio kito gripo.
Skiepytis neejau ir neisiu, nes manau, kad tai tik farmacijos kampaniju triukas uzsidirbti papildomu pinigu. Taip pat kiaulienos antireklama ir zinisklaidos ispustas burbulas.
Kiek atsimenu kartais budavo gripo epidemijos ir uzdarydavo kaikurias mokyklas ar darzelius. Ne kas met, bet budavo. Gal sis gripas ir pavojingesnis, nei kiti, bet ne toks kaip yra vaizduojama.
Ir siaip jau kas met zmones mirsta nuo bet kurio gripo. Statistiskai is 1tukst susirgusiu kas met mirsta 2-3zmones. Dazniausiai kudikiai ar pagyvene zmones. Kaikuriu gripu atveju mirsta apie 5-7 is tukst susirgusiuju. Nepamenu nuo kokio skaiciaus skelbiamas labai pavojigas gripas. Tai jei visoje LT mire 1 ar keli zmones, zinoma liudna ir del vieno, tai dar nera pagrindo panikuoti.

[quote:4c09f16d15="XxX"]Ar eisit skiepytis ? Ar jau buvot ? Ka manot apie skiepa bei kiauliu gripa ?[/quote:4c09f16d15]

2009 11 19 19:13

As galiu tik pritarti, tokiai nuojautai!!! :wink:
Turiu pavyzdi is LT. Pries keleta metu pazistami savo 7metu dukra paskiepijo nuo kazkokio tuo metu ateinacio pavojingo gripo. Tai buvo apskritai jos pirmas skiepas nuo gripo. Po kiek laiko ji taip stipriai susirgo gripu, kad tevai jau buvo persigande, kad prarasti gali dukra. Daugiau neskiepijo ir lyg siol gripu ji beveik ir neserga. Manau, kad tokiu atveju buvo daug daugiau.
Isvada, kad nereikia skiepytis, ypac pilnai neistirtais skiepais, nuo kuriu nezinai kokios pasekmes gali pasireiksti.
[quote:0792ef5890="zvaigzdute"]as tai irgi pries situs skiepus.ir jei gp pasiulys manau atsisakysiu.nezinau kodel bet nuojauta sako nesiskiepyt :roll: jei turit rimtu argumentu kad verta pasidalinkit kas :?[/quote:0792ef5890]

Re: Kiauliu gripo skiepas

2009 11 20 07:59

em79 rašė: Taip pat kiaulienos antireklama ir zinisklaidos ispustas burbulas.

Prie ko cia kiaulienos antireklama???????? :roll:
Puslapis 25   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas