Forumas • Temos rodymas - Ieškau stomotologo (dantisto)
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 11 15 17:46

Aciu uz tavo nuomone. Suzinojau kad netoliese dirba lietuve stomotologe. Nors ir neprivaciai, bet atsiliepimai geri. Jau uzsirasiau pas ja. Gydysiu sakni.

2010 11 16 09:06

Tikekimes suremontuos tau ta sakni sekmingai !

2010 11 16 12:32

kaimietis rašė:Privatus gydymas nereiskia, kad bus geras, bet tikimybe labai padideja :)

Lietuvoje kanalu gydymas labai populiarus, o cia gydytojai nenori aukoti savo laiko, todel xalturina, deda plombas ant nesugydytu kanalu ir aisku po to belieka tik istraukti danti.

Susirasti gera gydytoja tikrai imanoma tiek cia, tiek LT. LT labiau :)

Be to zmogus tai gyvas sutverimas ir kiekvienas atvejis yra individualus. As mediko darbo negaleciau dirbti, nes kartais gali stengtis kiek nori, o rezultatas ne koks... ir zmones nesuprant, kad del ju stengiamasi, padaroma viskas, kas imanoma, o jie buna nepatenkinti, nors bet kur kitur butu pasiusti n...
ikrai padideja tikimybe, negi eitu klientai ir nezmoniskus pinigus moketu jei netinkamai gydytu :roll:
nu nezinau kaip kitur, bet musu stomatologas tai gydo dantis ir kanalus, rovimas paskutineje vietoje - gi nebus danties, nebus pajamu :lol:pvz. mano vyrui per varzybas beveik ismuse danti, tai kabino su varztais jo paties danti, nervus pasalino, laike 15 metu, kol vel i dantis gavo - tada kainavo beveik automobilli :twisted: . as LT beatostogaudama nusiskeliau krumini, tai LT siule raut lauk, vis vien nesimato, o cia tokio varianto ne nepasiule, tai prilipde gabala ir beveik kaip gyvas tas dantis :lol:
as pagalvojau, kad gal su lietuviais ir lengviau, nes zinom, kaip ir kas, ko tiketis, ka siulyti galu gale ir issireiksti lengviau

2010 11 24 19:58

Nu va as irgi pasidalinsiu savo patirtim pas Uk dantistus, nes kaip tik sia savite teko apsilankyti :)
Taigi musu klinika prima naujus nhs pacientus, tai nulekiau uzrasyt visa savo seima, nes cia, kaime, su nhs pas mus sunku. Tai uzrase ir turejom eit assesment. Nu, ka pazejo sako, viena plomba nuskilus ir viena skylute... Tai va sutaise ta skylute, balta plomba dejo nes priekinis dantis, bet snd pastebejau, kad salia dantis lb jautrus pasidare, tai nzn ar grezdamas indusas ten man ka uzkabino ar kas cia darosi, teks vel eiti :(
Na nemokamai nescioms ir iki kol vaikiukui sueis 1metukas. Bet pastebejau, kad jie taiso tai kas jau butina, nes pas mane ne vienas juoduliukas maziukas yra, bet dantistas net neuzsimine apie juos taip ir nesupratau kodel...

2010 11 24 20:09

Sugedę dantys ir dantų skausmas? A kas tas yra? [i:3e921c07eb](Smurfas nežino)[/i:3e921c07eb]

2010 11 25 00:41

Smurfas rašė:Sugedę dantys ir dantų skausmas? A kas tas yra? [ic2](Smurfas nežino)[/ic2]

telaimina tave biesas kad dar ilgiau nezinotum kas tai yra :)
As neliudnas-As blaivas....

2010 11 25 08:45

Agnieshka rašė:
Bet pastebejau, kad jie taiso tai kas jau butina, nes pas mane ne vienas juoduliukas maziukas yra, bet dantistas net neuzsimine apie juos taip ir nesupratau kodel...

Neapsimoka. Dabar atejai – sutvarke viena – gavo pinigeliu. Butu sutvarkes desimt – pinigeliu butu gaves lygiai taip pat.

Ateisi kita karta – vel sutvarkys viena. Ir vel gaus pinigeliu.

BET jei mazu “juoduliukai” ir jie nedideja, kartais is tikro neapsimoka ju “krutinti”, juk ju neskauda. Isgreztum daug sveiko danties, kad uzdeti plomba, kuri gali nesilaikyti ir t.t.

2010 11 25 09:07

kaimietis rašė:Neapsimoka. Dabar atejai – sutvarke viena – gavo pinigeliu. Butu sutvarkes desimt – pinigeliu butu gaves lygiai taip pat.

Ateisi kita karta – vel sutvarkys viena. Ir vel gaus pinigeliu.

BET jei mazu “juoduliukai” ir jie nedideja, kartais is tikro neapsimoka ju “krutinti”, juk ju neskauda. Isgreztum daug sveiko danties, kad uzdeti plomba, kuri gali nesilaikyti ir t.t.

Tai del tu maziuku tai dzin, o va tas jautrus dantis tai jau mane nervina, nes kas diena vis jautresnis darosi :( Blyn neturjeau problemu, tai va prisidirbau... :(

2010 11 25 11:38

Agnieshka rašė:Nu va as irgi pasidalinsiu savo patirtim pas Uk dantistus, nes kaip tik sia savite teko apsilankyti :)
Taigi musu klinika prima naujus nhs pacientus, tai nulekiau uzrasyt visa savo seima, nes cia, kaime, su nhs pas mus sunku. Tai uzrase ir turejom eit assesment. Nu, ka pazejo sako, viena plomba nuskilus ir viena skylute... Tai va sutaise ta skylute, balta plomba dejo nes priekinis dantis, bet snd pastebejau, kad salia dantis lb jautrus pasidare, tai nzn ar grezdamas indusas ten man ka uzkabino ar kas cia darosi, teks vel eiti :(
Na nemokamai nescioms ir iki kol vaikiukui sueis 1metukas. Bet pastebejau, kad jie taiso tai kas jau butina, nes pas mane ne vienas juoduliukas maziukas yra, bet dantistas net neuzsimine apie juos taip ir nesupratau kodel...
ai paklausk, man tai ikisa kamera i burna ir kiekviena danti aprodo ir pasako, kodel ta reikia taisyti, o to nereikia

2010 12 09 19:54

Siandien jau lietuve dantiste pertaisinejo man anglo brangaus dantisto nesenai taisytus dantis. Kai atsidare plombas, tai net ir kolegas pasikviete paziureti i "profesonalo" darba. Tai yra po plombomis nedavalytos iki galo skyles ant gendancio danties nervo virsaus tiesiog plomba. O uzdegima toks gudrutis gydo tik antibiotiku pagalba ir t.t.... Ir kas svarbiausia privatus!
Jei kas netoliese gyvenate (Southampton, Portsmouth, Bornemouth) ir ieskote dantisto be "nuotykiu" rasykite man pm, ir as issiusiu jums tos lietuves stomotologes duomenis.
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas