Forumas • Temos rodymas - Ieškau stomotologo (dantisto)
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 12 09 20:07

fui, kaip negera kai negali pasitiket daktarais :evil:

2010 12 10 09:48

typical. greiciausiai is tikro anglas buvo sudo primales.

bet... varyti ant kolegu - taip pat very unprofessional...

2010 12 10 09:56

sita tema reik perkelti i :siaubo: skyreli.turiu net pora benefitu ant nemokamu dantu taisymo bet... vis tiek dar baisu nuo tarybiniu laiku palike
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2010 12 15 17:39

Pietietis rašė:Siandien jau lietuve dantiste pertaisinejo man anglo brangaus dantisto nesenai taisytus dantis. Kai atsidare plombas, tai net ir kolegas pasikviete paziureti i "profesonalo" darba. Tai yra po plombomis nedavalytos iki galo skyles ant gendancio danties nervo virsaus tiesiog plomba. O uzdegima toks gudrutis gydo tik antibiotiku pagalba ir t.t.... Ir kas svarbiausia privatus!
Jei kas netoliese gyvenate (Southampton, Portsmouth, Bornemouth) ir ieskote dantisto be "nuotykiu" rasykite man pm, ir as issiusiu jums tos lietuves stomotologes duomenis.

pietieti,negaliu tau pm'o parasyt (juoduoja) a ji benefitininkus priema?blyn maudzia iskarto du dantis:(( be ibuprofeno jau niekur neinu.laikinai nugesinu mauduli,bet kai prades naktimis skaudeti...jauciu visas namas be miego bus:))
tik tiek ,kad man per simta myliu iki Southampton.
jei nesunku brugstelk i Fungas74@gmail.com

Kas dar minejot kad turit Londone geru dantastu?

2010 12 15 17:52

Fungas rašė:
pietieti,negaliu tau pm'o parasyt (juoduoja) a ji benefitininkus priema?blyn maudzia iskarto du dantis:(( be ibuprofeno jau niekur neinu.laikinai nugesinu mauduli,bet kai prades naktimis skaudeti...jauciu visas namas be miego bus:))
tik tiek ,kad man per simta myliu iki Southampton.
jei nesunku brugstelk i Fungas74@gmail.com

Kas dar minejot kad turit Londone geru dantastu?

isbandyk si varianta, 20 gramu truputi silto vandens i stikline ir idek 6 saukstelius druskos, po to ismaises palaikyk burnoje ta tirpala kol prades smarkiai skaudeti danti ir kiek gali kesti skausma ir tada isspjoves praskalauk su siltu vandeniu ta danti tas padeda nes po 20 min bus skausmas uzmustas
As neliudnas-As blaivas....

2010 12 15 17:54

Sauliau,man dar neskauda-tik pamaudzia laiks nuo laiko.po kol kas ibuprofenas padeda

2010 12 15 17:55

Fungas rašė:Sauliau,man dar neskauda-tik pamaudzia laiks nuo laiko.po kol kas ibuprofenas padeda

pabandyk si varianta, turetu padeti ir vaistu nereiks, spesi dar su vaistais

2010 12 15 18:13

tai dabar del 20 turesiu visa puslitri pirkti.prarugs jis pas mane bestovedamas:))

2010 12 15 18:22

Fungas rašė:tai dabar del 20 turesiu visa puslitri pirkti.prarugs jis pas mane bestovedamas:))

tu manes nesupratai 20 gramu silto vandens is krano susildai kad nebutu labai karstas ir viskas , gali kokia 50 gramu silto vundenio ir ten idedi druskos daug , ismaisai ir uzpili ant skaudancio danties ir laikai kol pradeda druska grauzti ar skaudeti labai, tada isspjauni ir praskalauji su siltu normaliu vundeniu ir va viskas , nieko nereikia pirkti :D :D

2010 12 15 18:24

Fungas iškart apie alkoholį galvoja :lol: :lol:
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas