Forumas • Temos rodymas - kraujo tyrimai
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

kraujo tyrimai

2010 03 29 12:41

Gal kas susiduret su anglijoje daromu kraujo tyrimu kainomis, ar vaziuojate i lietuva. Ar darotes kas tyrimus reguliariai? Man pazystami gyditojai rekomendavo darytis profilaktiskai kas metus tyrimus , kad nereiktu vaiksciot pas gydytojus ir moket vien uz apsilankyma. nes pilnas kraujo tyrimas nusako galima sakyti visas ligas.

2010 03 29 12:57

Krujo tyrimas nusako toli gražu ne visas ligas. O ir tas, kurias galima nuspėti, tai ne kaip pagrindinis tyrimas, o pagalbinis. Ir tam įvertinti žmonės mokosi po 10-12 metų.

2010 03 29 13:07

Tai as ir nesakau , kad pats isanalizuoju juos. Tai laboratorija apraso kraujo pakitimus ir kurie organai jau pradeda streikuoti. Tai ir daromas detalus tyrimas o ne bendras. Toks tyrimas lietuvoje kainuoja apie 400 lt . Man idomu ar kas daresi kokius mokamus tyrimus anglijoje. Lietuvoj dabar populiaru maisto netoleravimo testai, o kaip anglijoj?

2010 03 29 13:35

kiek dariausi kraujo tyrima uk visad nemokamas.nu bet ta paprasta tyrima ne ta kur atskiri elementai ziurimi ir feritino kiekis.bet jeigu del ligos tau butina stebeti krauja tai gp gal siuncia ir apmoka :roll: pasiteirauk pas savo gp

2010 03 29 13:49

zvaigzdute, zmogus kalba apie pilna chemini kraujo tyrima. Zinau as toki, manau kad tikrai ir cia ji daro. Tai vadinama pilnu sveikatos patikrinimu. Lietuvoj jie ji atlieka paprastai, uzsieni dazniausiai guldoma i ligonine. Tik kazkaip teko girdeti kad tai tikrai nepigu...

2010 03 30 16:45

Na manau kol sveikata nesiskundžiama nei kiek nėra prasmės švaistyti pinigų kraujo tyrimams. Aš Lietuvoje iš viso kaip neatlygintinas donoras gaudavau nemokama kraujo tyrimą. Čia taip pat bandysiu eiti nemokamus donorus, tik reikia išsiaiškinti sąlygas..

2010 03 30 18:19

interim rašė:Na manau kol sveikata nesiskundžiama nei kiek nėra prasmės švaistyti pinigų kraujo tyrimams. ..

vat as irgi galvoju, jei gerai jauties , kuriu velniu ta tyrima darytis :roll: kai sveikas pradeda ieskot ligu, tai nuo ieskojimo ir suserga

2010 03 31 12:42

Na profilaktinė patikra reikalinga, tačiau ne viskam ir dėl visko. Reikia atsižvelgti į amžių savo, šeimoje buvusias ligas ir panašiais, ir reguliariai dėl jų tikrintis, bet kraujo tyrimas tik kam kad pažiūrėti ar vizgi nieko nėra nelabai reikalingas manau.. Na aišku pakenkti nepakenks.. Bet paskui daktarai labai kreivai pradeda žiūrėti kai perdėtai ieškai ligų :D

2010 04 18 21:32

gal zinote kur galima kreiptis, kad patikrintu vandens kokybe namuose, ar nera bakteriju.
jauciu alergija. buvau pas daktara dare tyrimus kraujo, slapimo.
sake kraujas normalus. bet nedingsta ta alergija. mitybos ir kiti iprociai nepasikeite (drabuziai, etc.). israse nuo alergijos vaistu, bet kas is to?

2010 04 18 22:03

o ne nuo dulkiu? :roll:
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas