Forumas • Temos rodymas - Šeimos auginančios vaikus invalidus
Puslapis 57   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2012 02 01 13:19

Kas liecia vaiko sveikatos istorija,jos isvertima i anglu kalba?Kiek tos info isversti?aisku eisiu pas verteja,bet kas turi nustatyti kiek info isversti,ar gydytoja apie tai zinos ka nors?ir del skiepu knygeles,nujauciu,kad ja tik pasiimti reikia(?) nes vaiko nezadu skiepyti..Gal zinote mazadaug kiek laiko vertimas uztrunka ir kokios kainos?10metu vaikui,ligos istorija neplona,bet beveik viskas ten su persalimais susije,rimtu ligu kaip ir nebuvo..

2012 02 01 14:04

nium mano supratimu tai persalimu versti tikrai nereiketu. O sakydami ligos istorija, turi minty pagrindiniu ligu (ne persalimu ar slogos) istorija, klinika ir tt... Jei gulejote ligonineje, tai israsus. Kadangi jus sergate Autizmu, tai as versciaus kas susije su juom. Jei buvo kokiu rimtu susirgimu versciaus ir juos.
Skiepu knygele pasiimkite butinai. Ar skiepysite ar ne veliau tai jau jusu reikalas, bet tureti kuom vaias skiepytas yra idealu.

O del lietuviu - ne visi tokie kaip jus mastot, ne visi... :P Istikruju pavydziu ir kaip buna issireiskiama blogu zmoniu yra isties laaabai mazai. Dauguma geranoriski ir paslaugus, tik va, ne visi susidure su konkreciais atvejais ir todel tyli... :) o galiausiai ne visi ir supranta :)

Beje, man patinka jusu mastymas - kuo greiciau vaika integruoti i aplinka, o tai kad vezates vaikutyi su savim, rodo jusu branda ir supratima, kad vaikui kaip bebutu bus tikrai geriau su teveliais... O ypac jusu atveju! nepergyvenkite del mokyklos, jei ir nebus arti, visada bus galima susitvarkyti pavezejima!

2012 02 01 14:50

Aciu!Kaip sakoma visi mokomes is savo klaidu :( Jei atvirai,pries 6m.vaziavau i uk,dirbau fabrike,ziauriai taupiau,siunciau pinigus i lt,tevams,kurie priziurejo mano sunu.Labai reikejo "greitu"pinigu,nes gavau vaikui delfinariumo uzsiemimus.Nemazai kainavo! Tad vienintele iseitis buvo pasistiketi tevais,palikti jiems savo vaika,ir vaziuoti uzdirbti pinigu.Visa ta laika gavau daug laisku su vaiko foto..Kaskart gavusi laiskus is lt verkiau kruvinom asarom,labai buvau pasiilgusi vaiko..Kai paskambindavau kalbedavau su tevais,net labas negalejau vaikui pasakyti,nes buciau iskart apsipylusi asaromis,stresavusi vaika.Tie metai buvo -pragaro metai.Einu mieste(uk)matau seimos eina su vaikuciais..Sirdis verke:( kaip sunku buvo be vaiko..Kai grizau,vaikas manes neprisileido dvi savaites,miegojo su mociute :/ Tokio kosmaro daugiau nenoriu patirti net sapne.Nuo to laiko,nebuvau niekam palikusi vaiko,net savo tevams..Musu rysys su vaiku yra labai stiprus,galbut net perdetas..Todel tie klausimai apie uk man yra labai svarbus,nenoriu padaryti klaidos,nenoriu,kad per mano nezinojima vaikas blogai (uk)jaustusi..Todel ir kankinu Jus visus su klausimais :wink: Labai daug info is Jusu gavau,Aciu Aciu Aciu..Mano vyras sako,baik visus kankinti su klausimais,nuvaziuosim bus lengviau,kai situacija bus po nosimi :/ O as manau,kad pries vaziuojant reikia suzinoti kuo daugiau..Stai tokia mano istorija :) Beje,Lt nebegaliu daugiau gyventi,vaikui mokslai tik blogeja,niekam neidomu kaip vaikas jauciasi,kas jam blogai..Laikas eina,reikia daryti kazka..ir tas kazkas yra Uk

2012 02 02 10:08

Musyte,
sorry, gal raset ir praleidau, bet i koki UK miesta planuojate vaziuot?

2012 02 02 13:37

Liverpoolio pasone,i Southporta

2012 02 03 15:28

Vakar vaiko gydytojai pasakiau del dokumentu vertimo,ir isvaziavimo,Klause kaip del invalidumo.Pasakiau,kad jei eis susitvarkyti invaliduma uk,iskart atsisakysiu invalidumo lt.O ji rimtu veidu sako,kai mes iregistruosim gyvenama vieta uk(tai pat ir sunus) invalidumas bus automatiskai nutrauktas lietuvoje..Ar cia tiesa?man kazko neitiketina :/ Nors kaip galeciau paaiskinti,kodel vaikas registruotas lt,prisiregistravo uk?ka manot?

2012 02 03 19:05

Musyte, vat cia ir yra tie niunsai, kuriuios tu turi issiaiskinti pries isvykdama.
As tavo vietoje nei saves nei vaiko neisregistruociau kol kas is LT...Visa tai spesi padaryti veliau...
O vaiko nuvedimas prirasymas pas GP nesusije su isregistravimu. Issiregistruoji Seniunijoj arba savivaldybei - cia kaip kuriam miestuky
As irgi esu girdejus, kad jei issiregistruoji, dingsta viskas.
Tau gi to sodros mokescio moket nereikia, taip kad neskubek su situom formalumu kol nesusitvarkysi visko.

2012 02 04 14:51

A&J rašė:Musyte, vat cia ir yra tie niunsai, kuriuios tu turi issiaiskinti pries isvykdama.
As tavo vietoje nei saves nei vaiko neisregistruociau kol kas is LT...Visa tai spesi padaryti veliau...
O vaiko nuvedimas prirasymas pas GP nesusije su isregistravimu. Issiregistruoji Seniunijoj arba savivaldybei - cia kaip kuriam miestuky
As irgi esu girdejus, kad jei issiregistruoji, dingsta viskas.
Tau gi to sodros mokescio moket nereikia, taip kad neskubek su situom formalumu kol nesusitvarkysi visko.

taip pritariu tau .isvis jei tu issideklaruosi is lt tada grizus i lt vel is naujo priseregistruoti.

2012 02 04 15:14

Kadangi pinigu sakem nevartom,tai tikrai butu geras varijantas,kad kol uk nesusitvarkysim invalidumo lt neatsisakyti..Vakar bandziau pildyti child benefito forma,manau problemu nebus ten..Kiek zinau buto seimininkas(uk )registruos mus visus 3,t.y vyra mane ir sunu,po to begsiu i poliklinika registruotis,pildysiu vaiko pasalpa,tvarkysiu invalidumo dokumentus.Tikriausiai pirma reikia susitvarkyti inv.dokumentus po to tik mokykla rupintis,kaip manot?aisku zadu prasyti kad mokykla nebutu toli namu..I lt nezadu gristi,jei jau pasirinkau isvaziuoti su vaiku,tai tikrai negrisiu i lt kaip daugelis grista numirti savoj zemej.Man tevyne,ten kur jauciuosi zmogum..o gal zinote kokia procedura vyksta prisiregistruojant vaika poliklinikoje?ar reikia kokia forma uzpildyti?gal koks mokestis yra?pas mus kelis litus reikia sumoketi uz prisiregistravima :)ar man butina registruotis poliklinikoje,bent pradzioje?beje,dar vienas klausimukas,kaip supratau tvarkant vaiko child benefit pasalpa reiks siusti gimimo liudyjima ir vaiko pasa orginalus,kuriuos raso kad grazina po 4savaiciu.tai iseina taip kad per ta laika negalesiu nieko tvarkytis,jokiu invalidumu,nieko nes neturesiu vaiko dokumentu :( kas butu jei ten tie dokumentai uztruks ilgiau,laikas labai tempsis:( Gal kuri mama galetu parasyti kad ir asmeniskai,kaip tvarke neigalaus vaiko pasalpas kai atvyko is uk,kokia eiles tvarka?baigiu jus nukankinti tikriausiai,bet noriu viska nuo A iki Z zinoti :oops: Labai noriu nuvaziavus i uk,po kiek laiko cia parasyti kad man viskas pasiseke:)

2012 02 05 00:08

1. Poliklinika (GP surgery) registruojantis reikia tureti Proof of address kitaip nieko nebus. Ten reikes uzpildyti formas (berods 2 rusiu) tose formose ir nurodysite. siaip nemazai Surgery turi online puslapius, ir formu yra online, galima tiesiog pasiskaitineti ir uzsipildyti is anksto, paskui tik perrasyt liks o gal ir atitiks viskas.
2. Child benefit. Ten reikia siusti VIENA kuri dokumenta... Gali tekti irodyti kad vaikas su jumis... GALI, tai jiem puikiai tinka is GP duomenys (pazyma) ir panasus dalykai, bet velgi GALI, bet nebutinai TAIP BUS...

Moketi nieko nereikia uz priregistravima aps GP, tik kaip ir rasiau, kai kuriuose reikalauja kad butum UK jau puse metu, tiksliau jau butum REZIDENTU...ir turetum Proof of address... tinka ir nuomos sutartis ar pazyma is landlordo (patvirtinimas).
Puslapis 57   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Ankstesnis   Kitas