Forumas • Temos rodymas - Lietuviškos gydymo įstaigos Anglijoje
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 09 19 11:13

Pupa Uoga rašė:tai jus ir LT budamos pas ginekologus vaiksciodavot reguliariai kas 2 - 3 men? :shock:

sveikata labai priklauso ne nuo daktrau, o nuo musu paciu gyvenimo budo, maisto, judejimo, buvimo gryname ore, stresu ir t.t.

Tai aisku, kad sveiktata priklauso ne nuo daktaru, bet jei jau susergi tai ir eini arba pats gydaisi kaip ismanai ;)

2010 10 11 17:03

Na man irgi teko pabuvoti palmers green klinikoje pas Skiotiene. Siaip kaip daktare tai nezinau ar ji gera pirma karta lankiausi, na bet kazkaip labai jau daug as ten sumokejau. Taip apziurejo ir dare echoskopa. israse abiems su vyru po viena tabletyte ir man zvakutes tris. Na o sumokejau £170. Nezinau kodel tiek, bet jau atgal eiciau tik jei jau laaaabai skubiai reiketu ir kad labai arti namu. Vat ir as pasibijojau kad angliskai ne viska pavyks paaiskinti arba jei ne taip supras. :?
Galvoju apie leliuka jau, bet galvoju gal pirmai apziurai i lietuva bus nuvaziuot. Net nezinau pati...

2010 10 12 03:34

vijone be panikos, jei nemoki angliskai gali prastytis vertejo.
pirmai apziurai nuskrisi i LT, o kas bus toliau, kaskart nesrisi, :roll: pvz. 34 sav jau nei rekomenduos, nei pati noresi skristi

pasisakiciau reklamas lietuvisku klinikua - siulo ta pati, ka ir vietiniai 8)

2010 10 12 07:15

Vat ir gailiuosi kad nejau pirmiau I gp. Gal visai normaliai viskas butu buve, bet kai pajauciau kad kazkas ne to tai pagalvojau kol sulauksiu eiles tai kad dar blogiau nebutu.
Nemanau kai pastosiu kad pastoviai i lietuva vazinesiu pas gydytojus, juk neimanoma taip, teks eiti cia. Tikiuosi kad viskas bus ok.
O gal kas zinot ar galiu eiti I kuria noriu gp ar tik I ta kur prisiregistravusi esu?

2010 10 12 07:19

Net nezinojau kad galima prasyti vertejo :shock:
susikalbet susikalbu, bet galvojau kaip reikiant paaiskint nesugebesiu :oops:

2010 10 14 12:27

nu sakes tai kodel tiek daug paeme pinigu,juk neturi reiksmes ar israso vaistu ar ne,man juk ne viena karta rase tai vistiek uz viska sumokedavau 110£ nu visai isnaglejo tie lietuviu daktarai privatininkai,siaip pirma karta buvau ir pas valdiskus ginekologus va kaip tik pries kelias dienas ir tikrai nereikejo laukti nes buvo bedu tai per kelias dienas gavau pasidaryti skana ir labai puikiai viskas praejo,nu tikrai nebevaziuociau pas privatu na nebent kaip sakei labai extra kas atsitiktu ir reiktu tuoj pat apziuros :shock:
kaupai

2010 10 14 13:35

As irgi pagalvojau kad labai daug. Va eisiu sestadieni vel, skambijo ir sake kad gydytoja israsys dar kazkokiu vaistu. Tai paprasysiu kad parasytu angliskai ka ji cia man rado ir kita kart eisiu I gp. Nes ir laiska gavau kad pakartotinai reikia pasidaryt gimdos kaklelio testa. Visgi jei jau ir vaikuti darysim tai pas anglus eisiu.

2010 10 15 08:48

o kad pakartotinai ta testa daryt tik nesigasdink nebus nieko ten tiesiog nepvyko ji padaryt ir tiek.tikiuosi cia NHS tadarei o ne privaciai?

2010 10 15 11:02

Jau du kartus ta testa dariau NHS ir vis kazkas ne to. Atsiunte man ten su laisku lankstinuka . Pirma kart tai issigandau kad kazkas negerai bet paskui nuramino ten jie mane, sako taip kartais reikia. Tai kai jau dabar eisiu tai pasakysiu kad kazkas ten man ne to ir bus matyt.
Kai man cia skambino is tos lietuviu klinikos ir sake ateit nes gydytoja gavo tepinelio tyrima ir israsys kitu vaistu, tai tikiuosi nereiks daugiau moket, kazkaip nenusiteikus as ten moket dar karta. O jauciu is kart neisdrisiu paklaust :oops: kaip ir tada susimokejau, isejau ir galvoju ir kodel as nepaklausiau uz ka cia tiek daug :(

2010 10 15 12:07

vijone taigi paklausk, nemus gi 8)
det tyrimo tai nesinervik, kad ir kas bebutu (jei yra) ankstyva diagnostika ir gydymas - labai veiksmingi
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas