Forumas • Temos rodymas - Kontaktiniai lęšiai
Puslapis 25   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 11 22 09:23

As asmeniskai netgi neziuriu i galiojimo laikotarpi. Kai jau negerai pradeda jaustis, tai keiciu.

Tiesa prisiminiau, jauciu ir internet galima nusipirkti linziu jeigu turi recepta su VISAIS reikiamais duomenimis.

2010 11 22 09:26

Tai as irgi neziuriu, maniskes 3 menesius galioja teoriskai, bet as sugebu po puse metu ir ilgiau jas nesiot, aisku purvinom rankom neciupineju. Linzes "vartoju" jau 9 metai, apzlibimo laispsnis nepadidejo, reiskias viskas ok. :)

2010 11 22 14:41

Nezinau, ar pigiau linzes is LT siustis, man pvz., trys poros kainuoja apie 40 svaru, o uztenka beveik metam. Ir to direct debit per prievarta niekas negrudo, pasakai, kad nenori, ir viskas.

2010 11 22 15:01

Smurfas rašė:Tai as irgi neziuriu, maniskes 3 menesius galioja teoriskai, bet as sugebu po puse metu ir ilgiau jas nesiot, aisku purvinom rankom neciupineju. Linzes "vartoju" jau 9 metai, apzlibimo laispsnis nepadidejo, reiskias viskas ok. :)

o jus nesiojat vieno tipo linzes? sakysim jei esi trumparegis tai turi nesioti atatinkamus akinius ar linzes jei toliaregis tai kito tipo, o jei isvis zlibas ir aplinkui nieko nematai is arti ir reik vieno tipo akiniu, sakysim kai skaitai knyga ar apziurineji ka nors is arti, o jei reik vaziuoti tai su tais paciais akiniais negali vairuoti nes viskas liejasi, tada tenka uzsideti kitus akinius kad matytum viska aiskiai kas toli dedasi, bet va su jais jau sunku skaityti, o kaip ar su linzem ir reiktu kaitalioti kaip akinius nes antri metai kaip as nesioju akinukus , blin niekados nenesiojau tai sunku prisitaikyti , tai pagalvojau gal yra tokios linzes kurios reguliuojasi priklausomai i ka ziuriu :D :D
As neliudnas-As blaivas....

2010 11 22 15:26

Mano regėjimas -5D, tai reiškia, kad aš nematau nei iš arti, nei į tolį. Linzes nešioju irgi -5D, bet jos kažkaip tinka ir darbui su kompu (žiūrėjimas į artimus objektus), ir šiaip. Kaitalioti nereik. Su akiniais kiek pamenu buvo nepatogu skaityt, reikėjo akis "pripratint", o jie irgi buvo minusiniai.

Kiek pamenu, linzės nerekomenduojamos žmonėms, kurių regėjimas mažesnis negu +/-1,5D. Galiu ir klysti, bet kažkaip tas skaičius atminty užsifiksavęs.

2010 11 22 16:09

jeeeeetau velnia su ragais paduok-neiziures:)))
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2010 11 22 16:10

Aš nežiūriu, aš apčiupinėju. :)

2010 11 22 20:55

Smurfas rašė:Aš nežiūriu, aš apčiupinėju. :)

kiba zyde busi nes jie ir visada apciupineja jei ka perka ar nedamato :D :D o mano regejimas kaip sakoma kiek zinau, kiek prisimenu nes dar nuo laiptu niekas nenumete taip kad galva sviezia tai kai toli reik ziureti reik 0.75ar net 1,25 , jei reik blusinetis kazkur mikroschemose tai jau reik 2,5 o ar i minusa ar i pliusa tai jau nebezinau :D :D

2010 11 22 21:00

A kas ten žino, iš ko aš sumiksuota :D Tskant, istorija faktus nutylėjo :D
Bet kai tokia žliba, tai klausa jautresnė negu kitų ir šiaip tamsoj biškį kitaip orientuojuos. Gan įdomu šiaip jau. :D

2010 11 22 21:20

Smurfas rašė:A kas ten žino, iš ko aš sumiksuota :D Tskant, istorija faktus nutylėjo :D
Bet kai tokia žliba, tai klausa jautresnė negu kitų ir šiaip tamsoj biškį kitaip orientuojuos. Gan įdomu šiaip jau. :D

na cia visada taip buna jei vienoje vietoje dievas nedaduoda tai su kompensacija kitoje vietoje jis prideda va man su regejimu visa laik buvo gerai ir su klausa buvo labai taip gerai kad i kaikurias parduotuves negaledavau ieiti tekdavo eiti zmonai vienai nes as girdziu garso dazni su kuriuo parduotuvese budavbo vaikomos peles ir visokie vabzdziai o va i senatve :D :D kai mano velniskos akutes pradejo kripti i jauna sutverima tai jis mane ir nubaude :) kirto per akis kad matyciau tik zmona greta :D :D :D :D :D kaip sakoma truputi pazlibino mane dzievulis
Puslapis 25   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas