Forumas • Temos rodymas - PAP tyrimai UK
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

PAP tyrimai UK

2011 08 29 21:24

Lietuvoje poliklinikose atliekami PAP tyrimai pagal kovos su gimdos kaklelio vežio programą. Moteryms po 30-ies metų poliklinikos ginekologė siulo daryti onkocitologinį tyrimą.
...man buvo padaryta gimdos kaklelio konizacija ir kas trys menesius ginekologė daro onkocitologinį tyrimą ir kas metus kartoja PAP tyrimą.
...kadangi artimiausių laikotarpių apsigyvensiu Londone, norečiau sužinoti ar yra kaž ko panašaus į UK?
Mano ginikologė nieko negalejo patarti - tik liepe padaryti išrašą ir parinks man visus tyrimų rezultatus, kad galečiau juos pristatyti. Tik - klausymas - kam?
Ar esat kas nors su tokia problema susidure ir kur man kreiptis, jei ne į privačia klinika?

2011 08 30 05:03

Nueini cia UK i paprasta poliklinika, uzsiregistruoji pas ginekologe ir jai tuos LT tyrimu rezultatus paduodi. Daro ir UK jie tuos visokius tyrimus, bent jau gimdos kaklelio tai tikrai ir nemokamai. Paklaust tik reikia.

2011 08 30 11:17

man kaip tik iš NHS atėjo laiškas, kad užsiregistruoti ir pasitikrinti nemokamai,

2011 08 30 11:25

paprastas citologinis tyrimas (smear test) daromas nemokamai kas 3 metus moterims iki berods 50 metu, veliau ,po 50, kas 5metus ... jei yra pakitimu manau daro dazniau...
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2011 08 30 22:22

...ačiu už patarymūs - dabar kaž kaip aiškiau...nes niekas iš pažistamų nieko konkrečiai atsakyti negalėjo, nes nebuvo susidure su kaž kokiom rimtom sveikatos problemom ..
...:)