Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 112   1, 2, 3, 4, 5 ... 12    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Plaukų slinkimas

2007 07 31 13:41

sugalwojau uzwesti sia tema,nes manau wisi is sawo patirties gali patarti,kaip kowoti su plauku slinkimu :roll: siuo metu ziauriai pradejo slinkti plaukai,geriu wellwomen witaminus jau daugiau nei metai,darau pertraukas,bet deja..plaukai slenka :cry: gal zinote jus kokius weiksmingus preparatus?girdejau kazkokius witaminus bet tikslaus pawadinimo nezinau kazkaip viva....pasidalinkite sawo patirtimi :wink:

2007 07 31 18:01

Jei gyveni pastovioje nervineje itampoje tai gali pradeti kristi svoris ir slinkti plaukai. Tada keisk gyvenimo buda, spresk problemas kuo greiciau link finiso, ir pradek normaliau maitintis. Mesa manau butina. Multivitaminu, zuvu tauku pavartok.

Vienzo, visos ligos nuo nervu tik viena..... visi zino nuo ko kito :wink: :P

Jei nujauti kad ne tai tavo atveju, tai gal reiketu rimciau pas medikus pasitikrinti...Ir geriausia nedelsti.

Re: Plauku slinkimas

2007 08 01 13:04

bitute rašė:sugalwojau uzwesti sia tema,nes manau wisi is sawo patirties gali patarti,kaip kowoti su plauku slinkimu :roll: siuo metu ziauriai pradejo slinkti plaukai,geriu wellwomen witaminus jau daugiau nei metai,darau pertraukas,bet deja..plaukai slenka :cry: gal zinote jus kokius weiksmingus preparatus?girdejau kazkokius witaminus bet tikslaus pawadinimo nezinau kazkaip viva....pasidalinkite sawo patirtimi :wink:

Ziurek tuos vitaminus, kur parasyta plaukams, nagams ir odai. Bet jei wellwoman nepadeda, tai nemanau, kad ir tie pades.Wellwoman labai nebloga sudetis.
Jei slenka del dideles nervines itampos, tai siulau nusipirkti ir pavartoti KALMS(jei teisingai prisimenu pavadinima)Buna ir supermarketuose.Tokia melsva dezute.Jie sudaryti zoleliu pagrindu.Labai gerai nervus ir stresus nuima.
O jei megsti zuvi, tai valgyk kuo daugiau lasisos.Man labai padejo.

2007 08 01 19:01

Del vitaminu. Patariu pasiziureti ju sudeti, ar ne per daug vitamino A su jais gauni. Buvo tokia istorija- su drauge nusipirkom panasius vitaminus plaukam nagam ir ragam ir emem kartu gerti- dabar tai jau busim grazios. Po kokios savaites abi emem jaustis kazkaip keistai- kazkokios nervuotos, normaliai nebemiegam, kazkas ne taip. Tada atidziau pasiskaiciau vitaminu etikete ir pasirodo kad su jais mes gaudavom zveriska vit A doze kasdien, daug kartu daugiau nei organizmui reikia. O kaip zinia vit A tampa toksiskas kai jo per daug- del to musu nervuotumas ir nenormalus miegas. O dar grazesnis dalykas tai, kad jo perteklius gali paskatinti plauku slinkima! Vadinasi gerdama vitaminus plaukams stiprinti pati to nezinodama gali skatinti ju slinkima! Oba....
Nepamenu jau, kokia vit A doze per diena yra normali, na bet paieskojus internete tikrai rasi.
Galbut tavo vitaminai cia niekuo ir deti, na bet del viso pikto uzmesk aki i juos dar karta :wink:

2007 08 01 19:57

is visu isbandytu maisto papildu man geriausiai tiko SILICIS, maisto papildas su juros dumbliais.pirkdavau ji lietuvoj, nors ir cia maciau, nors jau zymiai brangiau.
gal vertetu pabandyt.
siaip girdejau, jog atsirado tokie pleistrai plaukams stiprinti(naudojimas panasiai kaip kontraceptinio pleistro) bet va kad pajustum rezultata reikia maziausiai dvieju pakuociu, o vienos pakuotes kaina virs 200 Lt. na noretusi isbandyt sia naujove, tik kazi ar cia UK pavyktu rast toki dalyka?
Musu liepto trapios lentos

2007 12 10 17:45

Pabandykit PENTOGAR

2007 12 10 22:37

na kai kas anksciau plauku slinkima visada gydydavo alum ir kiek atsimenu mano uosviene visada trindavo galva alum po to nuplaudavo ir visai gerai nebeslinko o va man kai tik svetimas pagalves pradejo trinti mano galvele tai niekas nebepadeda taip ir praplikau)
As neliudnas-As blaivas....

2007 12 11 00:30

Saulius rašė:na kai kas anksciau plauku slinkima visada gydydavo alum ir kiek atsimenu mano uosviene visada trindavo galva alum po to nuplaudavo ir visai gerai nebeslinko o va man kai tik svetimas pagalves pradejo trinti mano galvele tai niekas nebepadeda taip ir praplikau)

taip taip, Sauliau, plaukai slenka nuo svetimu pagalviu, o zilstama nuo praleistu progu :wink:

2007 12 11 12:49

Aris rašė:apie plaukų slinkimą klauskite manęs - kerpančiojo :-)

Hmmm kodel as visada maniau, kad tu fotografas? :oops: :oops: :oops:

O del plauku slinkimo pabandykit Kerastase priemones, gal pades....
Puslapis 112   1, 2, 3, 4, 5 ... 12    Kitas