Forumas • Temos rodymas - kas turit egzema, psorijaza
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

kas turit egzema, psorijaza

2016 01 10 10:01

Sveiki,

Norejau paklausti kas turit egzema/psorijaza kokius tepalus naudojat ir koki sampuna galvai.

Aciu

Re: kas turit egzema, psorijaza

2016 01 10 16:32

labas, pas mane yra tai as naudoju sebodiane-ds mikroemulsija, pabandyk gal pades

2016 01 10 21:32

Aciu reiks pabandyti.

2016 01 15 19:08

Turiu vaistu nuo egzemos ir psoriazes. Isgydo 99 procentus odos. Vaistai atvezti is Altajaus, taip isgydziau savo sunu.

2016 01 25 16:03

turiu prausikly ziaurei padeda is tiandes parasyk man parodysiu kur gali nusipirkti agnemartisius@yahoo.com

2016 01 26 11:35

sveiki.. kiek supratau yra psorijazes problema...na ka galiu pasakyti viena tai jau liga yra...ja pilnumai pasalinti tikrai neimanoma, bet apgyditi kad ji nesiplestu yra imanoma...dabar yra viena salyga ar zmogus ruko ir vartoja alkocholi.? jai daznai vartoja alkocholi tai jokie gydymai ir vaistai nepades...as nieko pries alkocholi gali vartoti tik degtine bet saikingai....Galvos psoriazes ir pleiskanojimui patarciau reguliariai vartoti ir galva plauti sampunu head shoulders, galimai praplauti ir dilgeliu sampunu..pleisksnojimas galvos nustoja, nera to niezulio nuaina raudonumo demes....jai yra ant kuno ,tai reikia pastoviai tas vietas temti kremukais, tai geriausias yra niveja ar skirtas maziems vaikams drekinantis..svarbiausia tkad tos vietos butu ne nesausos. vasara stengtis tas vietas sauleje pasideginti, raudonos demes pasidarys i baltas..geras tepaliukas odai yra firmos optima ,, australian tea tree Antiseptic Tea Tree 9TOKS ZALIAS IPAKAVIMAS SU ZALIU PLIUSO ZENKLU) GYDO ZAIZDAS IR TAS DEMES... JIO KAINA PARDUOTUVEJE BUNA 4,5 BET AKCIJOS METU IKI 2 SVARU. NAKTI TAIP PAT PATARCIAU PADREKINTI TAS VIETAS...AS KAIP SAKAU TIKRAI APGYDYSITE IR BUSIT LAIMINGESNI.. TAIP PAT PRIKLAUSO IR NUO MAISTO, JAIGU SIEK TIEK MESOS SUMAZINSIT O DAUGIAU ZUVIES IR DARZOVIU PASTEBESITE ODOS PAKEITIMUS ,KAD DEMES SUSIAUREJA ODA ZVALESNE...

2016 02 04 11:05

ne viskas,ka cia raso neveikia efektingai.Sia problema as pats turiu ir ji nera isgydoma.Tai iki gyvenimo galo,taciau ji apgydoma steroidiniu kremu,kuri as vartoju jau gal 15 metu,jei ne daugiau.Kremas Dermovate,jo cia nenusipirksi,nes grieztai pagal receptura.Man atveza is LT ir as kaip tik atsisiuntes.Simptomus nuima per kelias h,tik naudoti reikia labai tolerantiskai ir nepersistengt.Man vieno kremo uztenka pusmeciui.Jei domina,parasyk artukas1111@mail.ru papasakosiu smulkiau.Vienok,teisingai rase vienas zmogus,labai reikia kontroliuot savo gyvenimo buda,kas siejasi su svaigalais bei tabaku.

2016 02 04 11:26

o sampunas pats geriausias,ypac siai problemai,tai NIZORAL
http://www.ebay.co.uk/itm/Nizoral-Shamp ... SwwE5WbJTv

2016 02 06 16:23

As irgi naudoju nizoral sampuna ir dovobet kremo tipo vaistus kunui tai man neblogai padeda. Taip pat as turiu asivezes Gasool purvo is maroko kas maudantis padeda nuvalyti sudziuvusia oda.