Forumas • Temos rodymas - reikalinga medicinos pagalba
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

reikalinga medicinos pagalba

2008 10 07 17:39

gal kas zinote,cia Londone vaiku daktare is Lietuvos? kuri galetu atvaziuoti y namus. mano maziukui blogai su nosyte,cia daktares sako kad tjp turi buti,bet man tjp neatrodo,jis karkaliuoja,ypac nakty,bijau kad sinusitas koks nebutu,o dar tik 8 savaite. :?: :(

2008 10 15 14:19

Arba nesk vaika i privacia klininka (nors didele tikimybe, kad sumokesi pinigus, o pasakys ta pati :evil: ), arba vezk i Lietuva pas gydytojus. Londone yra keli lietuviu daktaru, bet jie nera vaiku gydytojai (bent per kelis metus Londone neteko girdeti apie toki).

2008 10 15 22:45

Ziuzia rašė:Arba nesk vaika i privacia klininka (nors didele tikimybe, kad sumokesi pinigus, o pasakys ta pati :evil: ), arba vezk i Lietuva pas gydytojus. Londone yra keli lietuviu daktaru, bet jie nera vaiku gydytojai (bent per kelis metus Londone neteko girdeti apie toki).

grynai vaiku pediatru nera,bet kai pernai mano maze susirgo,jai buvo metukai,tai lietuviu klinikoj mus prieme.jie nelabai nori maziuku gydyti,nes jei reikia antibiotiku,tai jiems reik sukti galva kiek tokiam zmoguciui duoti,bent taip man aiskino gydytojas.

2008 10 16 03:10

S2 rašė:

grynai vaiku pediatru nera,bet kai pernai mano maze susirgo,jai buvo metukai,tai lietuviu klinikoj mus prieme.jie nelabai nori maziuku gydyti,nes jei reikia antibiotiku,tai jiems reik sukti galva kiek tokiam zmoguciui duoti,bent taip man aiskino gydytojas.

tai s... ne daktaras jei antibiotiku dozes negali paskaiciuoti mazyliui, slaugytojos zino, kaip tai padaryti, daktarai nemoka :roll:

2008 10 16 10:57

S2 rašė:jie nelabai nori maziuku gydyti

Isivaizduoju! Tevai, kai kalba eina apie vaika, apie jo sveikata, tampa itarus ir priekabus, pats vaikas pasakyti kur jam skauda, ar pagerejo jam, nemoka... Ir siaip kiek ten tam kuneliui reikia... nelabai tinkama vaista israsysi, tai pora doziu ir atia :roll:
Sedziu dabar susimascius apie sunku vaiku gydytoju gyvenima... :)

2008 10 16 11:58

Pupa Uoga rašė:[quote80="S2"]

tai s... ne daktaras jei antibiotiku dozes negali paskaiciuoti mazyliui, slaugytojos zino, kaip tai padaryti, daktarai nemoka :roll:[/quote80]

nelabai sutinku su tavimi.paskaiciuoti jie gali,tik nenori imtis tokios atsakomybes.manau reikalui esant ir veterinaras paskaiciuotu :D .pvz,kai suaugusiam netinka vaistai,jis gali pasakyti salutini poveiki,ka jaucia,kas jam darosi.o ka mazas zmogelis pasakys,nebent vemti ar viduriuoti pradetu,tai suprastum kad kazkas negerai.o jei ir tu pozymiu nebutu?uztai del sventos savo ramybes jie maziuku ir nenori gydyti.

2008 10 20 17:19

Zinau viena pediatre Londone, ji i namus, jei reikia atvaziuoja, ima 20-30 svaru uz iskvietima. Tai jei labai dar vis kam reikia,uzsiminkit duosiu tel.

2008 11 28 10:45

]veika jei gali parasyk tos pediatres numeri nes seip esu brightone noriu pasiklaust ar atvaziuotu toliau nei londonos jei ne galiu ir as i londona o ar ji gera kiek metu stazas pediares turi nes nebelabai pasitikiu daktarais tai parasyk numery aciu