Forumas • Temos rodymas - Batu taisykla?
Kur ką įsigyti, susiremontuoti, apsikirpti ir pan. Jokių skelbimų!

Batu taisykla?

2011 02 11 10:56

Sveiki, taigi reikia draugei batukus pataisyt, ten tie kulniuku plastmasiukai nusidevejo, ar kas ten tokie yra, bet zodziu ramybes man namuose jau nebera :D tai kur cia rytu Londone yra koks vietinis batu inzinierius, kuris galetu atlikti remonto darbus tiems batu kulniukams? :D Stratforde gal kur? Ar mile end kokiam?

2011 02 11 11:13

http://www.timpson.co.uk/locate?service_id=&searchterm=london&radius=25&service_id=&submit=Search

kokybe angliska, tikriausiai nuo konkrecios branch priklauso.

Re: Batu taisykla?

2011 02 13 21:17

asdf rašė:Sveiki, taigi reikia draugei batukus pataisyt, ten tie kulniuku plastmasiukai nusidevejo, ar kas ten tokie yra, bet zodziu ramybes man namuose jau nebera :D tai kur cia rytu Londone yra koks vietinis batu inzinierius, kuris galetu atlikti remonto darbus tiems batu kulniukams? :D Stratforde gal kur? Ar mile end kokiam?

dazniausiai taisu batus ten , kur raktus daro (key cut`ina) . rast gali bet kuriame high street`e. mano batu taisytojas, tai jau net draugelis :) siaip kulniuku pakalimas man 10£ kainuoja. kai pagalvoju, kad batus su 70% pirkau ir jau du kart kaliau, tai gal net labiau apsimoka naujus batus nusipirkt...na bet taip as myliu savo batus... :)

2011 02 27 13:07

Verciau pirk naujus batus, nes batu taisymas cia brangus.
Uz savo batus mokejau 80 svaru, o uztrauktuka pataisyt pasiule uz 40 svaru.

rubu taisykla

2012 10 07 07:51

[b:7bf0e33bc6]Gal kas zino ar yra Londone rubu taisykla? pvz. palenkt kelnes, isiuti uztrauktuka, sagas... :shock: [/b:7bf0e33bc6]

Re: rubu taisykla

2012 10 09 08:22

pusis pusele rašė:[b9a]Gal kas zino ar yra Londone rubu taisykla? pvz. palenkt kelnes, isiuti uztrauktuka, sagas... :shock: [/b9a]

dry cleaners

Re: Batu taisykla?

2015 11 24 14:22

Dekui, vertinga informacija