Forumas • Temos rodymas - Vairotojo pazymejimo stazo susigrazinimas
Kur, kaip ir kokius dokumentus tvarkytis

Vairotojo pazymejimo stazo susigrazinimas

2018 12 08 01:22

Sveiki visi,
Teiraujuosi labai idomiu klausimu, todel butu smagu sulaukti komentaru is tikrai zinanciu detales ir smulkmenas susyjusias su mano klausimu. Thanks!
Praraudau teises (6metai stazo) dar gyvendamas lietuvoje del chuliganisko vairavimo, norint atgauti reiktu perlaikyti vairavimo egzamina, buti uzsiregistravusiam LT 6men ir t.t. todel sitas pasiulymas atkrenta, nes UK jau 3 metai. Neperseniausiai issilaikiau UK teises normalia tvarka: teorijos testas po to vairavimo egzaminas. Klausimas: ar yra koks imanomas budas atgaivinti mano 6metu vairavimo staza? Klausiu del to kad, noriu pradeti courier darba, o draudimai manes nenori drausti kol bent metai nepraeis.
Uz bet kokia naudinga informacija, busiu dekingas!

Re: Vairotojo pazymejimo stazo susigrazinimas

2018 12 08 11:41

su stazo atstatymu ateis ir istorija.turbut nelabai nori pasakoti draudikams uz ka buvo atimta teise varuoti?

2018 12 08 17:31

na manau 6metu stazas atsvertu ta nusizengima. Visgi ne avarija, ne greitis ir ne girtas uz vairo sedejau. Klausimas aryra koks imanomas budas?

2018 12 08 19:09

situacija..,kad irodytum varuotojo staza,turi parodyti pazymejima.jei buvo atimtas,nera prasmes jo ir rodyti.cia kazkiek rasi:
https://www.google.co.uk/amp/s/europa.e ... amp_en.htm
kaip ten yra,kad taves nedraudzia?

2018 12 08 21:04

Tiesiog draudimo kompanijos atsisako drausti, nes jie mato tik mano uk pazymejima, kuris yra menesio senumo tik. Vienintele draudimo kompanija kuri sutiko drausti Hire&reward courier typo draudimu mane, paprase 80k svaru metams.